Dnes je 23. února 2020, svátek má Svatopluk, zítra Matěj.
  • K dnešnímu mezinárodnímu dni mateřského jazyka si Zdravé město Velké Meziříčí připravilo zábavný program se soutěžemi na Obecníku.
  • Už za dva týdny se opět rozjedou práce na opravě D1 ve Velkém Meziříčí.
  • Dnes parkoviště ve Svitu velmi využito. V Jupiter clubu se koná seminář kvality mléka.
  • Podzimní divadelní sezóna se uzavřela toto úterý náhradním představením Lady Oscar. V hlavní roli excelovala Jana Paulová.
  • O víkendu začalo masopustní veselí. Průvod masek šel Martinicemi i v Mostištích.

Béčku se daří. Další výhra přišla nad Velkou Bíteší

SPORT - HOKEJ - 10. 12. 2018 - komentářů 0

Domácí šli do vedení už v první minutě.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Spartak Velká Bíteš „B“ 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)

Rozhodčí: Fiksa – Krátký, Balcar

Diváků: 68

Branky: 1. Smejkal (Šoukal, Štěpánek), 36. Kudláček J. (Střecha L. ), 39. Štěpánek (Střecha L. , Kudláček J. ), 48. Smejkal (Bradáč, Frühauf), 49. Chlubna (Frühauf) – 32. Odvářka (Budín, Dvořák), 43. Marek

Poměr střel: 39:25

Vyloučení: 5:3

Využití: 1:1

Oslabení: 0:0

V M. „B“:Šeba (Hladík) – Kučera, Střecha Libor – Peterka, Bradáč – Smažil, Burian Martin – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Chlubna, Frühauf, Smejkal - Tichý, Barák, Vrána

V B. „B“: Loukota Jan (Škoda Miroslav) – Škoda Jiří, Budín, Burian Pavel, Dvořák, Komínek David, Nič, Zelinka, Urbánek, Odvářka, Fischer Tomáš, Frantl, Marek, Fischer Ondřej

Postaral se o to Smejkal po přihrávkách Šoukala a Štěpánka. Do konce třetiny se pak hrál jen málo pohledný hokej se spoustou nepřesností na obou stranách. Hosté napadali rozehrávku HHK už v jejím zárodku a když k tomu přidali svoji tradiční bojovnost, tak měli meziříčští se svými kombinacemi značné problémy. Ani Bíteš v útoku nic nevymyslela a tak to zůstalo po úvodní části 1:0.

Nic podstatného se nedělo až do 32. minuty. V ní se podařilo Spartaku využít přesilovku zásluhou Odvářky po asistencích Budína a Dvořáka. O čtyři minuty později na to odpověděli domácí při stejné výhodě. Po chytré přihrávce Libora Střechy zasunul do prázdné brány Jiří Kudláček. Stejní hráči měli podíl i na třetím gólu. Svými nahrávkami vyslali do nájezdu Štěpánka, jenž minutu před koncem upravil na 3:1.

Po třech minutách závěrečné třetiny snížil po samostatné akci na rozdíl jediné branky Marek. Žádné drama ale hráči HHK nepřipustili. Dvěma slepenými góly před polovinou třetí části rozhodli o výsledku utkání. Nejprve Smejkal dorazil střelu Bradáče od modré na níž mu „nabil“ Frühauf. A Aleš Frühauf byl i u pátého úspěchu HHK. Tentokrát vyzval ke skórování Chlubnu, který ve 49. minutě uzavřel stav zápasu. V poslední desetiminutovce měli ještě bítešští výhodu dvou přesilových her, ale přes pozornou obranu domácích hokejistů se už neprosadili.

Další výsledek: Zastávka – Bystřice 8:5

Náměšť - volno

Další zápas odehrajeme až po Novém roce v sobotu 5. 1. 2019, kdy od 17. 30 hodin hostíme tým Zastávky. V posledním letošním kole máme volno.

Autor: Vladimír Hort

11. 11. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté přesvědčivě zvítězili nad Březinou a nadále drží první příčku v tabulce KL

Březina, hrající své domácí zápasy ve Vyškově, před letošní sezónou posílila kádr a určitě by chtěla nakouknout do play-off.

23. 9. 2019 - Rosické Štiky kousaly, přesto si hráči HHK připsali první vítězství

V prvním kole nového ročníku krajské ligy se velkomeziříčští hokejisté vydali do Rosic, kde se střetli s týmem Štik.

27. 1. 2020 - Junioři HHK si od Vajgaru dovezli plný počet bodů

O vítězství rozhodl v poslední minutě kapitán Michal Báňa.

2. 12. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté v utkání s Uherským Ostrohem ztratili domácí neporazitelnost

V sobotu se na našem zimním stadionu představil tým Uherského Ostrohu, který v minulém kole doma prohrál s Velkou Bíteši.