Dnes je 20. července 2019, svátek má Ilja, zítra Vítězslav.
  • Discobalkán s obrovskou energií lidem na náměstí v pátek přestavila partička, která si říká Circus problem.
  • Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.

Domácí hokejisté se ujali vedení už ve čtvrté minutě.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Zastávka 4:3 po SN (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)

Rozhodčí: Sobotka - Mejzlík, Mezlík

Diváků: 48

Branky: 4. Štěpánek (Kudláček J., Střecha L. ), 31. Barák (Smejkal, Vrána), 51. Štěpánek (Pokorný, Střecha L. ), rozhodující nájezd Střecha L. – 33. Stromecký, 47. Lesonický (Bednář, Provaz), 50. Lesonický (Vyhnalík, Šedý)

Vyloučení: 5:6

Využití: 1:0

Oslabení: 0:0

V M. „B“: Štourač (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor – Peterka, Bradáč - Buďa, Kučera – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Barák, Vrána – Chlubna, Tůma Martin, Bernat – Tůma Libor

Zastávka:Ševčík (Vybíral) - Fiala, Vyhnalík, Burian, Fišer, Soběský, Šedý, Stromecký, Gejdoš, Bednář, Švestka, Jambor, Provaz, Lesonický

Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Štěpánek, když mu nahrávali Střecha L. a Kudláček J.. Hosté, kteří postupně od polovimy třetiny přebrali iniciativu, vyrovnat nedokázali. Proti byl nejenom Štourač v bráně HHK, ale v jednom případě i jeho horní tyčka.

Skóre zápasu se pak měnilo až v polovině prostřední části. Nejprve ve 31. minutě zvýšil na 2:0 Barák díky šťastnému odrazu od hole gólmana Zastávky. Asistence si připsali Vrána a Smejkal. O dvě minuty později snížil po samostatné akci Stromecký a stanovil tak stav po dvou třetinách na 2:1.

Hostují hráči v poslední části vše podřídili obratu v utkání, a ten se jim také podařil. Ve 47. ´ vyrovnal Lesonický po přihrávkách Provaze a Bednáře. O tři minuty později pak stejný hráč dostal Zastávku do vedení. Na jejím třetím gólu měli podíl Šedý a Vyhnalík. Naštěstí pro domácí se jim vzápětí podařilo využít přesilovou hru. Po přihrávce Libora Střechy střílel od modré Pokorný a před bránou tečoval Lukáš Štěpánek.

K rozhodnutí zápasu pak nepomohlo ani prodloužení a tak přišly na řadu nájezdy. V nich byli o branku úspěšnější domácí a tu rozhodující si připsal Libor Střecha.

Zbývající výsledek:V. Bíteš „B“ – Náměšť 2:4

Bystřice – volno

Výsledky 11. kola:Zastávka – V. Bíteš „B“ 7:0

Náměšť – Bystřice 2:6

Příští zápas odehrajeme v Náměšti a to v sobotu 12. 1. 2019 od 17.00 hodin.

9. 4. 2019 - Mladí hokejisté HHK zabojovali

6. - 7. 4. 2019 proběhl hokejový turnaj ročníku 2010 a mladších BOSPOR CUP 2019 – Bohumín, kterého se zúčastnili i naši mladí hokejisté HHK Velké Meziříčí, kde získali krásné čtvrté místo...

1. 3. 2019 - První vítězství pro velkomeziříčské barvy!

Ve středu 27.2. odstartovaly čtvrtfinálové zápasy krajské ligy. V okresním derby na sebe ve čtvrtfinále narazily týmy HHK a Spartaku Velká Bíteš.