• Nebezpečná ledová plotna se nachází na silnici při příjezdu do Velkého Meziříčí po obchvatu od Třebíče!
  • Pracovníci TS zasypávají díry na příjezdové cestě k provizornímu parkovišti v areálu Svitu.
  • V pondělí ráno krátce před rozedněním bylo k pozorování zatmění Měsíce.
  • Na svahu voněly jitrnice a jelítka.

Junioři HHK prohráli v Hlinsku

SPORT - HOKEJ - 8. 1. 2019 -

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

HC Hlinsko – HHK VM 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)

Góly a asistence HHK: 38:01 Karásek, 51:06 Burian M. (Bednář D.).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Pacalová, Karásek, Kameník, Doležal, Burian M., Kuřátko – Bednář D., Bednář P., Bartoš – Šandera, Havliš, Procházka – Strádal, Klár, Bartošek – Zacha.

Rozhodčí: Tasch – Havel, Pipková.

Vyloučení: 5:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 35:24 (10:8, 11:6, 14:10)

Diváci: 74

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: vánoční pauza nám spíš ublížila. Někteří hráči skoro netrénovali, rozpadla se nám první lajna a tak jsme jeli na první letošní zápas v pozměněné sestavě. Příležitost dostali všichni hráči. Do branky se postavil  Míra Pestr. Ivoš Svoboda jel na mistrák do Kroměříže s Ačkem. První třetina se nám vůbec nevydařila a po hrubých školáckých chybách zkušených hráčů jsme prohrávali 3:0. Obraz hry se změnil v obou následujících třetinách, kdy jsme se dostali do spousty šancí, ale vstřelili jsme jen dva góly. Soupeř v závěrečné power play pečetil vítězství do prázdné branky. S výsledkem ani hrou v první třetině nemohu být spokojen a je potřeba si uvědomit, že zápas se musí hrát na doraz celých 60 minut. Někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku nelze zápasy zvládat, jak po kondiční stránce, tak i po sehranosti jednotlivých formací.

Ostatní výsledky desátého kola: HC Slavoj Český Krumlov – HC Chotěboř 5:4SN, HC DDM České Budějovice – HC Strakonice 2:4.

STARŠÍ ŽÁCI SI Z JIHLAVY DOVEZLI VELMI CENNÝ BOD ZA REMÍZU

HC Dukla Jihlava – HHK VM 3:3 (2:1, 0:0, 1:2)

Góly a asistence HHK: 00:25 Katolický M. (Modl), 46:50 Modl, 51:54 Modl (Katolický M.).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Musil, Vejmola, Hammer, Jurný, Křikava Vít – Jašek, Strnad, Němec – Bíbr, Karmazín P., Vrzal – Katolický M., Modl. Křikava Vác.

Rozhodčí: Čurilla – Dörrer, Pova.

Vyloučení: 0:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Diváci: 37

Ostatní výsledky šestnáctého kola: BK Zubři Bystřice n. P. – SKLH Žďár n. S. 3:7, BK Havlíčkův Brod – HC Ledeč n. S. odloženo, TJ Náměšť n. O. – HC LM Pelhřimov odloženo.

MLADŠÍ ŽÁCI NA BODY V JIHLAVĚ NEDOSÁHLI

HC Dukla Jihlava – HHK VM 7:5 (3:1, 2:1, 2:3)

Góly a asistence HHK: 15:05 Ostrý (Zeman), 25:36 Petrčka (Mátl), 42:30 Valík (Rašovský), 48:42 Doležal T. (Ostrý), 50:15 Mátl (Pavelka).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Brož (48. Antalík) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Caha, Doležal T. – Ostrý, Mátl, Valík – Zeman, Rašovský, Petrčka – Pavelka, Pavlidis.

Rozhodčí: Čurilla - Pova.

Vyloučení: 4:2, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Diváci: 40 Ostatní výsledky šestnáctého kola: BK Zubři Bystřice n. P. – SKLH Žďár n. S. 0:22, BK Havlíčkův Brod – HC Ledeč n. S. 6:12, HC Světlá n. S. – HC LM Pelhřimov 13:4.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 12.01.2019    HHK VM mladší žáci – BK Havlíčkův Brod,

začátek utkání v 09.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 12.01.2019    HHK VM starší žáci – BK Havlíčkův Brod,

začátek utkání v 11.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 12.01.2019    Minihokej 2011,

začátek turnaje v 14.30 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

Neděle 13.01.2019    HHK VM přípravka 2009 – SKLH Žďár n. S.,

začátek utkání v 12.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 13.01.2019    HHK VM junioři – HC Slavoj Český Krumlov,

začátek utkání v 16.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 13.01.2019    Minihokej 2010,

začátek turnaje v 08.55 hod. (zimní stadion Jihlava)

tabulka-ml-zaku-po-16-kole.xls
tabulka-st-zaku-po-16-kole.xls
tabulka-rlj-nadstavba-po-10-kole.xls

Autor: HHK VM

4. 9. 2018 - Junioři HHK vstoupí do ligy utkáním proti rezervě Žďáru

O víkendu startuje regionální liga juniorů. V prvním kole zajíždí junioři HHK do Telče, kde má domovský stánek rezerva SKLH Žďárů n. S.

19. 11. 2018 - Hráči HHK zvítězili v okresním derby

V neděli se na našem zimním stadionu odehrálo první okresní derby a to před největší letošní diváckou návštěvou.

19. 11. 2018 - Hráči HHK prohráli druhé utkání v sezoně. Vítězství si připsal nováček z Březiny

Utkání „blbec“ začalo již páteční cestou po D1, kdy cesta do Vyškova se protáhla o 45 minut. Takže prakticky bez rozcvičky a po kratičkém rozbruslení do zápasu.