• Nebezpečná ledová plotna se nachází na silnici při příjezdu do Velkého Meziříčí po obchvatu od Třebíče!
  • Pracovníci TS zasypávají díry na příjezdové cestě k provizornímu parkovišti v areálu Svitu.
  • V pondělí ráno krátce před rozedněním bylo k pozorování zatmění Měsíce.
  • Na svahu voněly jitrnice a jelítka.

Domácí turnaj minižáků JUST IT CUP 2019

SPORT - HÁZENÁ - 14. 1. 2019 -

První sobotu v roce 2019, se ve velkomeziříčské házenkářské hale uskutečnil 1. ročník JUST IT CUP 6+1 v házené pro kategorii minižáků.

Turnaje se účastnilo šest družstev, z toho byly tři týmy domácí (dvě chlapecká, jedno dívčí). Hrací systém byl každý s každým. V prvním poločase se hrála osobní obrana (6 minut), ve druhém se hrála klasická házená (14 minut).

VM šedí

Zkušenější borci si poradili se soupeři velice dobře. Kluci vyhráli všechny zápasy. Velmi pohledné bylo utkání s Kostelcem na Hané. Hráči plnili pokyny trenérů a hrou se bavili. Doufáme, že se klukům bude dařit i na dalších turnajích.

Výsledky:

VM šedí   -   Kuřim                   19:1

Strážnice              20:6

Kostelec n. H.       10:7

VM dívky              19:3

Sestava: Ondra Trifanov – Danek Červený, David Bradáč, Vítek Smejkal, Štěpa Fiala, Michal Badalík, Tom Jelínek, Adam Krejčí, Kuba Kocourek,

VM červení

Družstvo mladších a méně zkušených házenkářů na tomto turnaji spíše sbíralo zkušenosti a hlavně se seznamovali s velkým hřištěm. Kluci vyhráli pouze jedno utkání nad našimi děvčaty, ale o výsledky nám zde vůbec nešlo. Je třeba vyzdvihnout chuť hrát a učit se novým věcem.

Sestava: Danek Červený –Standa Fňukal, Štěpa Strýček, Matouš Fiala, Martin Jelínek, Franta a Tonda Slámovi, Denny Navrátil, Tom Klíma

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Kaštanová, Martin Krejčí, Jirka Holý

Celý turnaj sponzorovala firma JUIST IT, děkujeme !!!

Autor: Vlaďka Kaštanová

4. 12. 2018 - Mladší žáci A třetí na mikulášském turnaji v Zubří

O uplynulém víkendu se naše A družstvo zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené – Zubří.

24. 5. 2018 - Házenkáři z Dózy na největším turnaji ve střední Evropě v miniházené

Ve dnech 18. - 20.5. 2018 se účastnili naši nejmenší házenkáři poprvé turnaje v zahraničí a to ve slovenské Stupavě.

29. 10. 2018 - Starší dorostenky v domácím prostředí nestačily na Havlbrodské

Do utkání vstoupil náš celek s chutí a od prvních minut se dařilo nutit soupeřky k útočným chybám, které jsme následně i brankově trestali.

3. 12. 2018 - Starší žáci zvítězili v turnaji Ligy Vysočiny v házené

V neděli 2. prosince odehráli naši starší žáci poslední podzimní kolo Ligy Vysočiny. Hrací doba byla 2x15 minut.