• O víkendu začalo masopustní veselí. Průvod masek šel Martinicemi i v Mostištích.
  • Cestovatel ve žlutém trabantu Dan Přibáň se ve čtvrtek vrátil do kina na reprízu úspěšného představení Trabantem napříč kontinenty. Opět měl vyprodáno a slíbil, že se vrátí tentokrát s vyprávěním o jiném kontinentu.

Meziříčští hokejisté se pokusili napravit debakl z minulého kola z Náměště.

HHK Velké Meziříčí „B“ – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 3:6 (0:1, 1:3, 2:2)

Diváků: 38

Rozhodčí: Fiksa – Berger, Kašpar

Branky: 23. Tůma M. (Bradáč), 51. Štěpánek (Kudláček J. ), 52. Smejkal – 13. Čermák (Kintr), 33. Klíma (Jan), 36. Kintr (Musil), 37. Kintr (Ludvík, Čermák), 48. Jan, 60 Peňáz

Vyloučení: 3:3, navíc proti Bystřici nařízeno trestné střílení za podražení (neproměněno)

Využití: 1:1

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 27:41

HHK „B“: Šeba (od 48. Hladík) – Rašner, Střecha Libor - Peterka, Bradáč - Kučera, Smažil - Šoukal, Štěpánek, Kudláček Jiří – Smejkal, Tůma Martin, Chlubna – Tichý, Barák, Vrána

Bystřice: Beno (Dinga) – Mach, Ludvík, Šimon, Kintr, Musil, Dudák, Jakeš, Peňáz, Čejka, Škorpík, Klíma, Jan, Pavelka, Čermák

Meziříčští hokejisté se pokusili napravit debakl z minulého kola z Náměště. Bystřice, která se evidentně dostává do loňské formy, však byla nad jejich síly. Hosté se dostali do vedení ve13. minutě, kdy po nahrávce Kintra skóroval Čermák. Domácí hráči se sice snažili okamžitě srovnat stav, ale přes pozornou obranu hostí se v úvodní části neprosadili.

Vyrovnal tak až ve 23. ´ Martin Tůma úspěšnou tečí Bradáčovy střely. Dalších deset minut se hrál vyrovnaný hokej, kdy se šance střídaly na obou stranách. Lépe a hlavně častěji však stříleli Zubři, kteří to naplno předvedli mezi 33. a 37. minutou. Po brankách Klímy a dvojnásobného střelce Kintra si vytvořili rozhodující náskok.

Když dal ve 48. ´ pátou branku Bystřice Jan, zdálo se, že už je definitivně rozhodnuto. Kdyby však proměnil v 50. minutě trestné střílení Libor Střecha, byla by z toho možná ještě zápletka. Hráči HHK totiž využili Štěpánkem následnou přesilovku a o minutu později prostřelil Bena z nulového úhlu Smejkal. Na srovnání dvougólového manka tak zbylo domácím ještě osm minut. Hosté však svoje obranné pásmo uzavřeli a svému soupeři nedovolili skórovat ani v dlouhé hře bez brankáře. Definitivní tečku za utkáním tak udělal Peňáz, který dvacet vteřin před koncem trefil prázdnou bránu Meziříčí.

Další výsledek:Zastávka – Náměšť 2:7

Výsledky předchozího kola:Náměšť – V. Meziříčí „B“ 10:1

Bystřice – V. Bíteš „B“ 8:2

V 15. kole zajíždíme do Velké Bíteše na místní béčko. Bude to v sobotu 26. 1. 2019 od 16. 30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

23. 9. 2019 - Rosické Štiky kousaly, přesto si hráči HHK připsali první vítězství

V prvním kole nového ročníku krajské ligy se velkomeziříčští hokejisté vydali do Rosic, kde se střetli s týmem Štik.

3. 2. 2020 - Velkomeziříčští hokejisté deklasovali uničovské Orly a 3 kola před koncem zákl. části se drží první

V sobotu se velkomeziříčští hokejisté představili, v předposledním domácím utkání před play off, před domácím publikem v zápase s nepříjemným soupeřem, týmem HC Uničov.

6. 1. 2020 - Junioři HHK si vyšlápli na lídra soutěže, Českokrumlovský slavoj. Brankář Svoboda udržel čisté konto

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

16. 12. 2019 - Hokejisté B týmu vyhráli nad Náměští nad Oslavou 5:4

Úvodní třetina patřila domácím hráčům, kteří potřebovali odčinit jednobrankovou prohru z předchozího kola se Zastávkou.