• V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.

Meziříčské béčko odjelo do Rosic v konkurence schopném stavu jenom díky čtyřem juniorům.

HC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“ 6:4 (2:1, 1:0, 3:3)

Rozhodčí: Suchý – Mareček, Kouba

Diváků: 32

Poměr střel: 31:27

Branky:7. Šedý (Lesonický, Fiala), 15. Fišer (Šedý, Provaz), 39. Lesonický (Šedý, Bednář), 54. Lesonický (Kliner, Fiala), 54. Bednář (Mikule, Stromecký), 60. Mikule (Bednář, Stromecký) – 5. Chlubna (Štěpánek, Bernat), 41. Štěpánek (Martinec, Chlubna), 55. Barák (Martinec, Štěpánek), 60. Martinec (Buďa, Barák)

Vyloučení: 3:6, navíc Bradáč a Chlubna (oba HHK) každý 10 minut OT za neoprávněné výroky proti hlavnímu rozhodčímu

Využití: 0:0

Oslabení: 1:0

Zastávka: Vybíral (Ševčík) – Fišer, Fiala, Stromecký, Šedý, Lesonický, Gejdoš, Burian Josef, Kliner, Soběský, Bednář, Švestka, Mikule, Provaz

A nutno dodat, že svým výkonem se v „mužském“ hokeji vůbec neztratili. Spíš naopak.

Hosté se dostali do vedení v páté minutě zásluhou Chlubny, když mu přihráli Bernat se Štěpánkem. Po dvou minutách už bylo ale zase srovnáno po střele Šedého. Domácí pak převzali iniciativu a byli do konce třetiny lepším týmem. Jejich jednoduché kombinace tlačily soupeře před vlastní bránu a nutily jej k chybám. Hráče HHK naopak puk příliš neposlouchal. Buď chybělo správné najetí anebo přesnější přihrávka a tak se do útočného pásma dostávali pouze díky nahazování. Všechno špatné se sešlo v 15. minutě, kdy při svojí mizerné přesilovce nechali ujet Fišera, jenž dal druhý gól domácích.

V prostřední části mezi 24. a 30. minutou nejprve meziříčští ubránili tři po sobě jdoucí oslabení. Hru poté opticky vyrovnali a dostali se i do několika slibných akcí, ale žalostná koncovka je všechny pokazila. Zastávka hrála to, co potřebovala. Její hokejisté se nikam nehnali a spoléhali na rychlé kontry. Minutu před koncem jeden z nich využil Lesonický a upravil tak na 3:1.

Hned po přestávce snížil po nahrávkách Martince a Chlubny Štěpánek na jednobrankový rozdíl a odstartoval tím nejhokejovější část zápasu. Pěkné akce se střídaly na obou stranách, ale až do 54.´ bez využití. V ní se podařilo slepenými góly Lesonického a Bednáře domácím odskočit už o tři branky. Vzápětí však vrátil hosty do hry Barák snížením na 5:3. Asistrovali mu Martinec a Štěpánek. Na začátku poslední minuty odvolali hráči Mezu gólmana a po vyhrané Barákově buly a střele Budi úspěšně tečoval Martinec. Co to však bylo platné, když místo další zteče nechali opět díru ve vlastním pásmu a Mikule zavěsil pošesté.

Další výsledek 17. kola:Náměšť - V. Bíteš „B“ 5:0

Bystřice - volno

Výsledky 16. kola:V. Bíteš „B“ – Zastávka 0:6

Bystřice – Náměšť 2:5

V příštím kole, v sobotu 16. 2. 2019, k nám zavítá lídr soutěže Náměšť nad Oslavou. Začátek utkání je v 17.15 hodin.

3. 10. 2018 - Muži HHK nastříleli v Hradišti devět gólů

Pouhých 15 hodin od vyhroceného utkání s Boskovicemi nasedl první tým HHK do autobusu a zamířil k dalšímu mistrovskému utkání, které odehrál v Uherském Hradišti netradičně již od 14.30 hod.

1. 10. 2018 - Junioři HHK předvedli dokonalí obrat. Na samostatné nájezdy porazil hráče horácké Slavie Třebíč

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

24. 10. 2018 - Kompletní výsledky městské ligy po 4. kole

Výsledky zápasů: 4. kolo městské ligy 2018/19 ve Velkém Meziříčí.

26. 2. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté nastříleli rosické Štice tucet gólů, ve středu čtvrtfinále s Bíteší!

V posledním kole základní části se ve Velkém Meziříčí představil tým HC Štika Rosice, který je v tabulce krajské ligy na posledním místě.