Dnes je 8. dubna 2020, svátek má Ema, zítra Dušan.
  • První asfaltová vrstva na střední části ulice Pod Strání položena.
  • Superúplněk nad Velkým Meziříčím.
  • Ulice Záviškova má po rekonstrukci kanalizace už nový chodník.
  • Oblíbené výletní místo u Tří křížů vypadá teď takto. Obdivovat město můžete přes plot. Více foto přineseme zítra.
  • Úsekové měření od dnešního dne hlídá povolenou rychlost 80km/h.

Dorostenci si na úvod jarní části zastříleli proti Juliánovu

SPORT - HÁZENÁ - 25. 2. 2019 - komentářů 0

Společné foto.

Proti družstvu ze spodní části tabulky byla od začátku patrná převaha na naší straně a postupně jsme si budovali náskok až na poločasový výsledek 19:7.

Sobota 23. února 2019

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Juliánov 40:19 (19:7)

Snažili jsme se po celé utkání praktikovat aktivní obranu a získávat míče soupeře a z toho přecházet do rychlého útoku. V útočné části hry si hráči vyzkoušeli některé nacvičené herní situace. Hráči podali kolektivní výkon. V příštím utkání nás čeká, Handball KP Brno, o poznání kvalitnější soupeř, který nás maximálně prověří.

Sestava a branky: Lukáš Deraha –Tomáš Rosa (2), Martin Chalupa (6), Kocourek Radim (2), Jakub Russ (1), Vojtěch Svoboda (9), Alex Kuřátko (11), Štěpán Fiala (2), Jakub Strýček (3), Štěpán Klapal (4), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.

Autor: Ladislav Šidlo

7. 10. 2019 - Starší dorostenky v Kunovicích neuspěly

Po třítýdenní herní pauze jsme odehráli utkání s vedoucím týmem soutěže.

11. 11. 2019 - Starší dorostenky neuspěly v Žirovnici

První poločas byl vyrovnanou partií, když úvodní čtvrthodina patřila našim hráčkám, další fázi první třicetiminutovky zahrál lépe domácí tým.

12. 3. 2020 - Aktualizováno: Všechna utkání jsou do 25.3.2020 odložena!!!

Dle nového rozhodnutí svazu jsou všechna utkání hraná v soutěžích řízených ČSH v termínu od 12.3.2020 do 25.3.2020 odložena.

15. 1. 2020 - Turnaj starších žákyň Memoriál Lenky Pacalové – 1. ročník

O druhém lednovém víkendu se konal turnaj starších žákyň Memoriál Lenky Pacalové.