• Prostranství nové cvičné dráhy pro motocykly na ulici Zahradní bylo oploceno, opatřeno bránou a už zde také probíhá výuka.
  • Ve Zhoři také připravili kolem hlavní silnice cyklochodník.

Starší dorostenky vybojovaly doma bod s lídrem tabulky

SPORT - HÁZENÁ - 3. 3. 2019 - komentářů 0

ilustrační foto.

V úvodním utkání odvetné části předvedl domácí tým s vedoucím družstvem ligové tabulky dramatickou podívanou.

Sobota 2. března

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – Astra Praha 18:18 (9:12)

Soupeř vzbuzoval respekt i z důvodu, že jsme na jeho hřišti utrpěli na podzim debakl v podobě dvacetitří brankového rozdílu!!!

Od prvních minut byly také Pražanky důraznější v obranné hře a mnohem efektivnější v brankovém zakončení. My jsme tahali po většinu hrací doby za kratší konec a neustále dotahovali. I přes bojovnost se nedařilo střelecky, nezvykle často jsme i chybovali v útočné souhře a po zásluze tak odcházeli na poločasovou pauzu s třígólovým handicapem. Po změně stran jsme změnili útočné rozestavění. Výsledkem bylo ještě větší množství ztrát a navýšení náskoku soupeřek až na šest branek (10:16). Hledání naší „ideální“ sestavy bylo zdlouhavé, ovšem nakonec se podařilo. V brance začala „čarovat“ Veronika Blažková“. Čtyři přesilové hry v řadě soupeřkám ubraly množství sil, následná vysunutá obrana pak začala fungovat na plné obrátky a rázem se obraz hry měnil. Pražanky od 49. minuty nebyly schopny se již střelecky prosadit (14:18), no a my jsme dřeli, získávali míče, dostávali se do výhodných pozic pro střelbu a pomalu tak ubírali ze soupeřova náskoku. V závěru jsme byli již jasně lepší. Škoda, že jsme se nevyvarovali několika individuálních školáckých chyb…

V dalším kole zajíždíme na hřiště aktuálně druhého týmu tabulky Sokola Kobylisy.

Velkou nepříjemností je zranění naší opory Kristýny Cahové v následném utkání 1. ligy žen.

Přejeme brzké uzdravení !!!!!!!!!

7 - m hody 2/2:3/3, vyloučení 1:5.

Sled branek 0:1, 1:1, 1:3, 2:4, 4:4, 5:6, 7:6, 7:9, 8:12, 10:16, 13:16, 13:17, 14:18.

Hrály: Blažková Veronika, Šabacká Jarmila – Pacalová Lenka (6), Pospíšilová Markéta (3/2), Borkovcová Tereza (3), Pospíšilová Magda (2), Šimková Sylvie (2), Cahová Kristýna (1), Kuřátková Klára (1), Dusilová Valérie, Partlová Denisa, Šmídová Tereza. Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou“ :

sobota 9. března

9 – 14,00 hodin         Liga Vysočiny mladší žáci „A“

15,00 hodin                II. liga mladší dorostenci     Tatran Bohunice

17,00 hodin                II. liga muži                           Tatran Bohunice

neděle 10. března

9 – 14,00 hodin         Liga Vysočiny mladší žákyně

sobota 16. března

9 – 16,00 hodin         Memoriál Karla Kaštana – přípravka, minižactvo

17,00 hodin                II. liga muži                           Sokol Kostelec na Hané

19,00 hodin                II. liga mladší dorostenci     TJ Sokol Centrum Haná

Autor: Vincenc Záviška

2. 4. 2019 - HÁZENÁ: Ženy obraly o bod lídra soutěže

V sobotu po poledni na naši palubovku zavítal aktuálně vedoucí celek 1. ligy z pražských Kobylis. Ovšem naše ženy byly před zápasem hodně namotivované a nechtěly nechat favorita, aby si odvezl body.

17. 9. 2019 - Starší dorostenky zahájily prohrou

Úvodní minuty prvního soutěžního utkání patřily domácím hráčkám, které poměrně snadno a zejména účelně využily svoje příležitosti, díky tomu již ve třetí minutě svítil stav 3:0.

11. 3. 2019 - Mladší žáci vstoupili do nadstavbové části soutěže bez porážky

Do finálového kola Ligy Vysočiny postupovalo po podzimní části soutěže pět nejlepších družstev.

30. 4. 2019 - Starším žákům házené se v Žákovské Lize dařilo

V sobotu 27. dubna odehráli starší žáci házené předposlední kolo Žákovské Ligy. Vítěz soutěže si zajistí titul Mistra ČR v této kategorii. Tentokrát jsme zavítali na sever Moravy do Frýdku Místku...