• Rekonstrukce pravé části dálnice se blíží ke konci. Otevřena by měla být co nevidět také benzinka MOL s novou odstavnou plochou pro kamiony.
  • Nová silnice u katovny je připravena na asfaltování. Včera na štěrk umístili zpeňující beton.
  • Hasiči postavili dvě norné stěny kvůli uniklému oleji. Jednu za autobusovým nádražím, druhou na Balince za Kooperativou.
  • Problém s rozlitou látkou na vozovce na ulici Mírová.
  • V úterý se ve velkém sále Jupiter clubu ukutečnila přehlídka středních škol. V prvním patře prodávali učebnice a ditaktické pomůcky, na malé scéně proběhla beseda s psychologem na téma děti na soc. sítích.

Hokejové béčko vyzrálo nad Velkou Bíteší

SPORT - HOKEJ - 5. 3. 2019 - komentářů 0

Zřejmě proto, že oběma týmům už vlastně o nic nešlo, se vymykal souboj dvou béček jejich předchozím zápasům.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Spartak Velká Bíteš „B“ 8:5 (3:2, 3:2, 2:1)

Rozhodčí: Fiksa, Štětina

Diváků: 25

Branky: 1. Štěpánek (Malec, Šoukal), 5. Bernat (Tůma M. ), 6. Rašner (Štěpánek. Malec), 26. Štěpánek (Šoukal), 34. Barák (Kučera), 39. Malec (Barák), 44. Smejkal (Tichý, Barák), 49. Štěpánek (Malec, Šoukal)– 4. Budín (Zelinka), 13. Odvářka (Budín), 26. Budín (Odvářka), 27. Fischer O. (Odvářka, Urbánek), 60. Budín (Třeštík)

Poměr střel: 40 : 33

Vyloučení: 2 : 2

Využití: 0 : 0

Oslabení: 0 : 0

V. M. „B“ : Šeba – Pokorný, Rašner - Kučera, Bradáč – Smažil – Malec, Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Barák, Tichý – Chlubna, Tůma Martin, Bernat

V. B. „B“ : Loukota Jan – Škoda Jiří, Budín, Dvořák, Komínek David, Zelinka, Urbánek, Odvářka, Fischer Tomáš, Marek, Fischer Ondřej, Loukota Jiří, Dočkal, Třeštík

Místo boje o každý metr ledu a kostrbatých kombinací se hrál celkem svižný hokej s oboustrannou snahou hlavně útočit. Hned z první akce šli domácí do vedení zásluhou Štěpánka. Vedli však jenom čtyři minuty než srovnal Budín. Po dalších dvou minutách už to zase bylo 3 : 1 pro HHK, kdy postupně skórovali Bernat a Rašner. Ve 13. ´ pak uzavřel účet úvodní části Odvářka a snížil tak na, pro Bíteš přijatelných, 3 : 2.

Ve 26. minutě zvýšil Štěpánek na dvoubrankový rozdíl, ale ani to hosty nepoložilo. Naopak. Ve stejné minutě snížil Budín a hned v té následující dokázal dokonce vyrovnat Ondřej Fischer. Meziříčským se na to podařilo odpovědět o sedm minut později střelou Barákovou, aby pak minutu před koncem uzavřel účet druhé třetiny Malec.

Po sedmé brance domácích, kterou vsítil ve 44. minutě Smejkal, jakoby jejich soupeři začali postupně docházet síly. Hráči místního béčka měli v této pasáži více ze hry a ve svém útočném pásmu se dokázali udržet stále delší dobu. Vytěžili z toho v polovině třetiny osmý gól, když svůj hattrich završil Lukáš Štěpánek. Vypadalo to dokonce, že by se mohli diváci dočkat i desítky, ale dopadlo to jinak. Poslední slovo měl v závěrečné minutě utkání hostující Oto Budín. I on si dal svůj třetí gól v utkání.

Další výsledek: Zastávka – Bystřice 6 : 2

Náměšť - volno

Příští sobotu 9. 3. 2019 už začíná semifinále, které se hraje na dva zápasy. Od 17. 30 hodin v něm na našem zimáku hostíme tým Zastávky.

26. 3. 2019 - První finále B týmu HHK proti Náměšti nevyšlo

Úvodní dvě třetiny prvního finálového utkání se podobaly jako vejce vejci.

22. 8. 2019 - Velkomeziříčští zahájili přípravu na ledě

V pondělí v 8 hodin ráno vyjeli na zbrusu nový led junioři HHK. Do přípravy se postupně zapojily všechny mládežnické kategorie.

30. 9. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté zvládli náročné utkání s Boskovicemi

První domácí utkání a zároveň první náročnou zkoušku v sezóně 2019/2020 jsme zvládli s čistým štítem.