• Na náměstí probíhá FUNNY FEST.
  • Budova pro sportovní zázemí u hřiště v Oslavici má již základovou desku.

Ženy deklasovaly nováčka soutěže a nadále drží 3. pozici

SPORT - HÁZENÁ - 6. 3. 2019 - komentářů 0

V rámci 13. kola na naši palubovku zavítal nováček soutěže z Bohunic, který se v případě výhry mohl dotáhnout na jediný bod za naše ženy.

1. liga ženy – 13. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Bohunice 41:20 (22:7)

Ty měly, po vysoké prohře na půdě prvního Hodonína, řádnou motivaci, aby to mohly odčinit.

A to se dařilo plnit hned od začátku zápasu. Výborná obrana nedala hostujícímu celku téměř žádnou naději na vstřelení branky. Naopak v útoku se nám dařilo gólově zakončit snad každou akci. Tak v 19. minutě na tabuli již svítilo skoré 15:2!!! A hostující hráčky byly zralé na „ručník“. Do konce první půle jsme ještě navýšily skoré na rozdíl 15 branek.

Do druhé půle vstupovaly obě družstva už jen s cílem utkání dohrát, jelikož o výtěži bylo rozhodnuto. Trochu jsme již polevili v obraně, ale v útoku jsme pokračovaly ve střeleckém koncertu. Ten dokonce donutil hostující brankářku k neobvyklé reakci, kdy opustit svatyni a do brány se postavila hráčka z pole. Ta ovšem několika zákroky částečně zastavila naše střelkyně, ale i tak nezabránila vysoké prohře jejího týmu. My naopak mohly slavit nečekaně hladkou výhru. Jedinou nepříjemností bylo zranění Kristýny Cahové na konci 1. půle. Přejeme brzké uzdravení!!!

Příští neděli zajíždí družstvo žen k utkání na horkou půdu Ivančic, kde se nevyhrává snadno. My ovšem budeme chtít navázat na tento dobrý výsledek.

7m hody 2:2, vyloučení 2:3, navíc Bohunice ČK, diváků 82

Sestava a branky:  Marcela Babáčková, Jarmila Šabacká – Iva Závišková (9), Agáta Uchytilová (8/2), Zbožínková Lucie (8), Anna Vodná (4), Romana Doležalová (4), Kateřina Závišková (4), Michaela Homolová (3), Lenka Pacalová (1), Kristýna Cahová, vedoucí družstva Jana Šidlová

8. 3. 2020 - Starší dorostenky doma vítězně nad Pardubicemi

Souboj se soupeřkami, se kterými se často setkáváme v přípravě, začal z naší strany na výbornou.

12. 3. 2020 - Aktualizováno: Všechna utkání jsou do 25.3.2020 odložena!!!

Dle nového rozhodnutí svazu jsou všechna utkání hraná v soutěžích řízených ČSH v termínu od 12.3.2020 do 25.3.2020 odložena.

15. 6. 2020 - Házená mladší dorostenci TJ Sokol Velké Meziříčí

Hodnocení sezony 2019-2020.

9. 3. 2020 - HÁZENÁ: Muži udolali druhý celek soutěže z Ivančic

Po minulém nevydařeném zápase na půdě posledního Prostějova jsme si chtěli napravit reputaci, a odčinit tak tento špatný výsledek. Proti nám ovšem stál těžký soupeř, který momentálně okupuje 2. pozici v druholigové...