Hledá se: mzdová účetní, nákupčí, zámečník/svářeč
  • Ulice Pod Strání u katovny je do 15. prosince uzavřena. Probíhá zde celková oprava ulice i budování nového chodníku.
  • Všímavý občan nás upozornil na nebezpečnou situaci na mostě na Vrchovecké ulici. Menší dítě může propadnout do řeky kvůli chybějícím zábranám v zábradlí mostu.
  • Most přes dálnici na Fajťák byl vyasfaltován. Protihluková stěna se opět vrátila až mostu. Otevřen má být tento pátek 25. října.

Halová mistrovství republiky v mládežnických kategoriích

SPORT - ATLETIKA - 6. 3. 2019 - komentářů 0

O víkendu 23. a 24. února se v Praze v hale Otakara Jandery konalo mistrovství České republiky juniorů a dorostu. Na mistrovství se probojovalo 6 velkomeziříčských atletů.

Věra Podrábská startovala v  nejdelším halovém běhu na 3000 m. Po kolizi hned v úvodních metrech závodu se nedostala do svého tempa a výkonem 11:59,13 obsadila 15. místo.

První start na atletickém republikovém mistrovství a na velkých atletických závodech vůbec si vyzkoušel výškař Filip Štěpán. Jeho osobní rekord má hodnotu 185 cm. Tuto výšku se mu nepodařilo zopakovat – dolehla na něj nováčkovská nervozita a nepředl výkon, kterým by se  posunul na finálová umístění.

Ve trojskoku dorostenek startovaly Zuzana Rašovská a Vendula Puzrlová.

Zuzana Rašovská si vylepšila svůj osobák na 10,66 m a patří jí 11. místo, Vendula Puzrlová výkonem 10,33 m obsadila 14. místo.

Šestici startujících doplnily žákyně Sára Pavlidu a Vendula Švihálková, které společně s Vendulou Puzrlovou a  Zuzanou Rašovskou startovaly v dorostenecké štafetě 4 x 200 m a vybojovaly 13. místo.

stream:

Autor: VELME

24. 9. 2019 - Mistrovství Čech družstev staršího žactva

V sobotu 14. září se v Pardubicích konalo za slunečného počasí Mistrovství Čech družstev staršího žactva (skupina B).

24. 9. 2019 - XIV. ročník Evropských dětských atletických her EKAG 2019

Od 9.9. do 11.9.2019 se Brno opět stalo centrem dění evropských atletických talentů.

9. 8. 2019 - Tomáš Neufuss zvítězil ve skoku vysokém, Sára Pavlidu má bronz ze sprintu na 60m

Medaile z letní olympiády dětí a mládeže ČR.

8. 6. 2019 - Přebor kraje Vysočina v atletice dospělých a dorostu

V neděli 2.6.2019 proběhly v Třebíči krajské přebory v atletice. Závodů se účastnilo 10 atletů TJ Sokol Velké Meziříčí a všichni se dokázali prosadit na stupně vítězů nebo obsadili finálové...