• Mladí v desateru problémů města protlačili venkovní posilovnu neboli workoutové hřiště. Takové již mají v nedaleké Oslavici. Bude i ve VM? Uvidíme.
  • Sobota ráno. Dálnice popojíždí. Přes město se valí tranzit.

Sára Pavlidu bronzová na žákovském M ČR

SPORT - ATLETIKA - 6. 3. 2019 - komentářů 0

Rozběh 150m Sára Pavlidu.

První březnový víkend se v atletické hale v Ostravě konalo Mistrovství České republiky žactva v hale.

Ke startu se svými výkony z našeho oddílu nominovali Sára Pavlidu ( 60 a 150 m) a Tomáš Neufuss ( dálka, výška).

Sára Pavlidu si v nejkratším sprintu na 60 m doběhla pro bronzovou medaili ve vyrovnaném osobním rekordu 7,96 s. Na 150 m – opět v osobním rekordu 19,36 s - obsadila 8. místo.

Tomáš Neuffus si ve skoku dalekém vylepšil svůj osobní rekord na 582 cm, probojoval se do finále a obsadil celkové 8. místo. Ve skoku do výšky se mu tolik nedařilo a výkonem 165 cm zůstal za svými možnostmi.

Zásluhou Sáry Pavlidu a Pavla Doláka (Spartak Třebíč) v běhu na 800 m si závodníci z Kraje Vysočina odvážejí 2 medaile.

3. 10. 2018 - Atleti okusili baráž o 1. ligu

V sobotu 29.9. byla zakončena dráhová atletická sezóna baráží o 1. ligu v Hranicích.

15. 5. 2019 - V Jihlavě byl zahájen atletický krajský přebor družstev

V sobotu 4. května se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

30. 4. 2019 - Dubnová atletika

V neděli 31. března pořádal Třebíčský oddíl 80. ročník Běhu Lorenzovými sady. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 274 běžců. Nejpočetněji byly zastoupeny mládežnické kategorie.

15. 5. 2019 - Nominační závody na Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Ve středu 8. května se v Třebíči konaly nominační závody na Letní olympiádu dětí a mládeže. Závody silně ovlivnil vítr. K dobrým výkonům pomohl hlavně oštěpařům a naopak negativně ovlivnil výkony sprinterů...