Dnes je 20. července 2019, svátek má Ilja, zítra Vítězslav.
  • Discobalkán s obrovskou energií lidem na náměstí v pátek přestavila partička, která si říká Circus problem.
  • Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.
  • Začátek dálničního mostu Vysočina na straně u Rakůvek kompletně rozebrali.

Junioři HHK vyhráli oba víkendové zápasy

SPORT - HOKEJ - 11. 3. 2019 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

08. 03.2019 – pátek – junioři – dohrávka 17. kola

HHK VM – HC Hlinsko 5:3 (3:0, 0:3, 2:0)

Góly a asistence HHK: 05:56 Škrdlová, 11:08 Bednář D. (Burian M.), 16:09 Procházka (Havliš, Šandera), 53:08 Bednář P., 58:50 Bednář D. (Bednář P.)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Burian M., Škrdlová, Pacalová, Doležal – Báňa, Bednář P., Bednář D. –   Šandera, Havliš, Procházka – Zacha, Klár, Kuřátko.

Rozhodčí: Marek – Erat, Kotrba.

Vyloučení: 5:7, využití: 2:1, v oslabení: 1:0

Střely na branku: 36:33 (14:7, 8:18, 14:8)

Diváci: 42

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další dvě utkání sehráli junioři HHK na domácím stadionu. Chtěli jsme doma odčinit předcházející porážky. Páteční utkání proti Hlinsku jsme začali podle našich představ. Soupeře jsme od začátku dostali pod tlak a výsledkem byly tři branky. Varoval jsem tým, aby nic ve druhé třetině nepodcenil, my jsme přestali hrát a soupeř toho využil a srovnal na 3:3. Třetí třetina byla o tom, kdo dá gól. Naštěstí  se nám to podařilo a v závěrečné power play soupeře se nám podařilo vstřelit pátou branku a bereme tři body. Tým si musí uvědomit, že se utkání musí hrát na doraz celé tři třetiny.

10. 03.2019 – neděle – junioři

HHK VM – HC Strakonice 8:2 (1:0, 4:1, 3:1)

Góly a asistence HHK: 14:08 Bednář D. (Havliš, Procházka), 22:47 Úlovec (Pacalová, Doležal), 24:10 Procházka (Bednář D.), 26:39 Burian M. (Báňa, Úlovec), 27:21 Doležal (Bednář D.), 41:26 Bednář D. (Karásek), 43:46 Báňa (Bednář P.), 49:32 Bednář D. (Havliš, Burian M.).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Škrdlová, Burian M., Doležal, Pacalová, Karásek – Báňa, Bednář P., Bednář D. –   Úlovec, Havliš, Procházka – Šandera, Klár, Zacha – Strádal.

Rozhodčí: Brýdl – Tichý, Mejzlík.

Vyloučení: 2:4, využití: 2:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 38:37 (10:14, 16:13, 12:10)

Diváci: 48

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: ve druhém utkání jsme hostili tým ze Strakonic. Do utkání jsme vstoupili dost vlažně, soupeř nás přehrával, čisté konto držel Ivoš Svoboda. V závěru třetiny se nám podařilo vstřelit gól. Ve druhé a třetí třetině  jsme soupeře jasně přehrávali a výsledkem byly krásné akce a taky branky. Opět bereme tři body a celý tým si zaslouží pochvalu za oba zápasy na domácím hřišti. Do konce sezony nám zbývají dva zápasy. Budeme bojovat o další body.

Ostatní výsledky devatenáctého kola: HC Chotěboř – HC DDM České Budějovice 8:3, HC Hlinsko – HC Český Krumlov 5:7.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI MĚLI VÍKENDOVÉ KOLO S DUKLOU JIHLAVA PŘEDEHRANÉ

Ostatní výsledky 25. kola starších žáků: SKLH Žďár n. S. – BK Zubři Bystřice n. P. 10:6, HC Ledeč N. S. – BK Havlíčkův Brod 6:3, HC LM Pelhřimov – TJ Náměšť n. O. 10:0.

Ostatní výsledky 25. kola mladších žáků: SKLH Žďár n. S. – BK Zubři Bystřice n. P. 26:0, HC Ledeč N. S. – BK Havlíčkův Brod 7:3, HC LM Pelhřimov – HC Světlá n. S. 3:12.

Program mládeže na tento týden:

Pátek   15.03.2019   HHK VM přípravka 2009 – HC Spartak Velká Bíteš,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 16.03.2019   Turnaj přípravek 2010 v Moravských Budějovicích,

začátek turnaje v 10.00 hod. (zimní stadion Moravské Budějovice)

Sobota 16.03.2019   HC Chotěboř – HHK VM junioři,

začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Chotěboř)

Neděle 17.03.2019   Turnaj přípravek 2011 ve Velkém Meziříčí,

začátek turnaje v 10.45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 17.03.2019   BK Havlíčkův Brod – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání v 12.00 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

Neděle 17.03.2019   BK Havlíčkův Brod – HHK VM starší žáci,

začátek utkání v 14.00 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

TABULKY:

5-tabulka-ml-zaku-po-25-kole.xls
4-tabulka-st-zaku-po-25-kole.xls
3-tabulka-rlj-nadstavba-po-19-kole.xls

Autor: HHK VM

1. 3. 2019 - První vítězství pro velkomeziříčské barvy!

Ve středu 27.2. odstartovaly čtvrtfinálové zápasy krajské ligy. V okresním derby na sebe ve čtvrtfinále narazily týmy HHK a Spartaku Velká Bíteš.

18. 3. 2019 - Nedělní vítězství posunulo hráče Velkého Meziříčí do finále play off

V neděli viděla rekordní divácká návštěva rozhodující páté semifinálové utkání play off krajské ligy.

22. 1. 2019 - Muži HHK v přímém souboji o první místo v tabulce porazil Uherský Ostroh

V neděli zajíždělo první mužstvo do Uherského Ostrohu.

17. 3. 2019 - Rozhodující 5. utkání HHK VM vs. SKMB Boskovice

O finalistovi rozhodne páté utkání semifinále play off. Hokejisté Velkého Meziříčí prohráli v Boskovicích v prodloužení. Stav série je 2:2 na zápasy.