30 druhů RUMŮ!
Dnes je 24. června 2019, svátek má Jan, zítra Ivan.
  • Sedmé kulturní léto na náměstí odstarovala již tradičně místní ZUŠ.
  • Vlaky na Studnec do 12. července nejezdí z důvodu velké opravy železničního přejezdu u Oslavičky, výměně pražců i celých kolejnicí.
  • V sobotu bylo náměstí plné voňavých dobrot a zábavy. Konal se první ročník festivalu českého kmínu. Tuto akci osobně přijel podpořit hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
  • V sobotu odpoledne byla příležitost dozvědět se něco o mostu Vysočina od těch nejpovolanějších. Na dnu otevřených dveří Metrostavu vystoupil i projektant mostu Antonín Pechal.
  • Spolek Jednoměsto pořádal v pátek a v sobotu před kinem charitativní sekáč. Výtěžek z prodeje použitého oblečení půjde na psí útulek ve Velkém Meziříčí.

Ouředníček se v kině pochlubil zážitky z rally a pátou dakarskou medailí

ZPRÁVY - VELMEZOVKY - 12. 3. 2019 - komentářů 0

Posádka Dakaru pilot Tomáš Ouředníček a navigátor David Křípal.
Posádka Dakaru pilot Tomáš Ouředníček a navigátor David Křípal.
foto: -kaš-
Devítinásobný účastník Dakaru a moderátor večera Ivo Kaštan.V pondělí 11. března se velkomeziříčské kino zaplnilo do posledního místa. Všichni se přišli podívat na zážitky posádky Tomáš Ouředníček a David Křípal na letošní rallye Dakar.


Vyprodaný sál kina si přišel na své. Tříhodinovou show, která odstartovala v 18 hodin provázel Ivo Kaštan, sám devítinásobný účastník Dakarské rallye, který po úvodním videosestřihu pozval oba účastníky pilota Tomáše Ouředníčka a navigátora Davida Křípala, aby vyprávěli o tom, co zažili na letošní peruánské rallye Dakar. Hned v úvodu se oba závodníci svěřili publiku s tím, že letošní závod považuje mnoho závodníků za jeden z nejtvrdších vůbec. Pro Tomáše Ouředníčka byl však zatím nejúspěšnější jak z pohledu celkové pozice, tak i výsledků dílčích etap. Společně s navigátorem Davidem Křípalem dokončili 41. ročník Rally Dakar na vynikajícím 17. místě.

 

Protože byl letošní Dakar plný nebezpečný nehod, rozhodla se posádka hned na začátku, že pojede opatrně a soustředí se na dosažení cílové pásky a to se také povedlo. Sice ne plný dramatických událostí jako loni přesto bylo co vyprávět, diváci v kině hltali záběry ze závodního auta doplněné šťavnatým vyprávěním. Došlo i na komické situace soupeřů na trati, které posádka natočila svou palubní kameru. Po vychutnání těch nej záběrů a rozebrání jednotlivých etap došlo na symbolické předání medailí, soutěže o ceny a divácké dotazy. Diváci se například dozvěděli, že příštích pět Dakarů se pojde v Saudské Arábii a že Tomáš a jeho tým udělají všechno proto, aby se ho zúčastnili.

 

Hosté si mohli na autogramiádě potěžkat cennou vydřenou medaili, nechat si podepsat posádku na plakát či se s oběma aktéry rally vyfotit. V předsálí mohli obdivovat speciální edici hodinek Prim z edice Dakar 2019, zakoupit si reklamní předměty či ochutnat speciální výživové tyčinky. K závěru večera se slavilo šampaňským.

 

 

 

 


Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

-mg-3954.jpg  -mg-3956.jpg  -mg-3962.jpg  -mg-3967.jpg  -mg-3970.jpg  -mg-3972.jpg  -mg-3977.jpg  -mg-3980.jpg  -mg-3981.jpg  -mg-3987.jpg  -mg-3992.jpg  -mg-4006.jpg  -mg-4014.jpg  -mg-4016.jpg  -mg-4022.jpg  -mg-4023.jpg  -mg-4032.jpg  -mg-4038.jpg  -mg-4040.jpg  -mg-4044.jpg  -mg-4045.jpg  -mg-4047.jpg  -mg-4050.jpg  -mg-4053.jpg  p-20190311-211157-vhdr-on.jpg  

Čtěte také

9. 5. 2019 - Výsledky 20.-23. kola v házení šipek

Výsledky A a B týmu Cerberos v soutěži házení šipek.

30. 5. 2019 - Výstavba nové služebny městské policie má 14 dní zpoždění

Původně do konce května byla být hotova nová služebna městské policie v přízemí bývalé spořitelny.

23. 11. 2018 - Cesta k provizornímu parkování v areálu SVIT

Každý den minimálně 100 řidičů využije k zaparkování automobilu prostor v bývalém areálu SVIT. Odtud je to na náměstí a na úřady cca. 100-200 metrů. Stačí přejít po mostě přes řeku Balinku...

16. 1. 2019 - Opilého muže z Uhřínovské ulice policisté převezli na záchytku

Policisté integrovaného operačního střediska přijali v úterý 15. ledna kolem desáté hodiny večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který slovně a fyzicky napadl jiného muže v domě na ulici Uhřínovské...


Komentáře ke článku


Facebook Twitter g+ Youtube
CaliforniaRent. Půjčovna obytných vozů, které mají duši.
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

CONTENT: Hledáme STROJNÍKA
TOPlist