• Všímavý občan nás upozornil na nebezpečnou situaci na mostě na Vrchovecké ulici. Menší dítě může propadnout do řeky kvůli chybějícím zábranám v zábradlí mostu.
  • Most přes dálnici na Fajťák byl vyasfaltován. Protihluková stěna se opět vrátila až mostu. Otevřen má být tento pátek 25. října.

První finále B týmu HHK proti Náměšti nevyšlo

Úvodní dvě třetiny prvního finálového utkání se podobaly jako vejce vejci.

HHK Velké Meziříčí „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Vyloučení: 5:2

Využití: 0:2

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 34:38

Branky:18. Lainka (Jirák), 37. Jirák (Ošmera, Špaček), 50. Lainka (Kohút), 58. Bednář M. (Kohút)

HHK „B“: Štourač (Šeba) – Pokorný, Rašner - Peterka, Bradáč – Burian Martin, Střecha Libor – Smažil - Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal -Smejkal, Barák, Tichý – Chlubna, Tůma Martin, Malec – Vrána, Bernat

Náměšť: Bednář Václav (Máj) – Strnad Miroslav, Němec, Kejda, Doležal, Strnad Tomáš, Špaček, Jirák, Sklenář, Bulička, Pálka, Ošmera, Bednář Miroslav, Kohút, Sázavský Michal, Lainka

Domácí hokejisté se neustále tlačili do útočného pásma a zasypávali bránu hostí spoustou střel. Góly ovšem dávali hráči Náměště. Tím prvním využil v 18. minutě Lainka přesilovou hru, když mu přihrával Jirák. Tři minuty před koncem druhé části pak na 2:0 pro hosty upravil Jirák s asistencemi Ošmery a Špačka.

Od začátku poslední třetiny už diktovali tempo zápasu favorité z Náměště. Pod heslem, že nejlepší obrana je útok přidali na bruslení a důrazu a rázem byli lepším týmem. V polovině třetiny jim to přineslo třetí gól z hokejky Lainky po příhře Kohúta. Hráči HHK nedokázali na nátlakovou hru svých protivníků najít žádnou odpověď. Když se k tomu přidala i určitá frustrace z nepřekonatelného V. Bednáře v soupeřově bráně, tak zápas spěl k jednoznačnému výsledku. Poslední tečku ve skóre pak udělali sami nešťastným vlastním gólem v 58.´ před koncem oslabení. Branka byla připsána M. Bednářovi, jemuž nahrál Kohút.

Stav série – 0:1.

O třetí místo:Bystřice - Zastávka 8:5

Stav série – 1:0

Druhé finálové utkání nás čeká v Náměšti, v pátek 29.3.2019 od 16.45 hodin. Případné třetí, rozhodující, by se hrálo v sobotu 30.3.2019 v 17.00.

Autor: Vladimír Hort

18. 3. 2019 - Béčko HHK postoupilo do finále

Zápas se odvíjel přesně podle toho, co obě mužstva potřebovala, o čemž svědčí i poměr střel na branku.

18. 3. 2019 - Junioři HHK prohráli na ledě lídra regionální ligy

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu juniorů, mladších a starších žáků HHK Velké Meziříčí.

18. 3. 2019 - Nedělní vítězství posunulo hráče Velkého Meziříčí do finále play off

V neděli viděla rekordní divácká návštěva rozhodující páté semifinálové utkání play off krajské ligy.