• Za měsíc by se měl uskutečnit pietní akt k uctění obětí druhé světové války na hřbitově na Karlově. Díra u schodiště vedoucí k památníku zatím opravena není.
  • Přes část Mostišť projedete střídavě jednosměrně na semafor. Staví se nový vodovod.

HÁZENÁ: Dorost na půdě lídra nepřekvapil

SPORT - HÁZENÁ - 26. 3. 2019 - komentářů 0

Dorostenci v sobotu zajížděli na palubovku 1. Olomouce, která v letošním ročníku doposud neztratila ani bod a je tedy největším aspirantem na postup do 1. ligy.

2. liga mladší dorostenci JM – 16. kolo

HBC Olomouc 1966 – TJ Sokol Centrum Haná 43:26 (23:11)

Náš tým se ale chtěl poprat o co nejlepší výsledek. Bohužel v den odjezdu jsme museli řešit omluvenky několika hráčů, kteří se kvůli nemoci nemohli zápasu zúčastnit. A tak jsme odjížděli jen s jedním hráčem na střídání.

Úvodní minuty jasně patřily domácím a hned se ujali vedení 5:0. Naši kluci poté začali konečně hrát a hra se vyrovnala. Do 17. minuty jsme hráli vyrovnanou partii (13:8). Poté ale soupeř ukázal svoje síly a odskočil na 22:9. Poločas tak skončil rozdílem 12 branek.

Do druhé půle soupeř nasadil hráče z lavičky, a tak se nám dařilo snižovat náskok soupeře 29:21. To ovšem bylo z naší strany vše. A náš oslabený tým tak prohrál 43:26.

V příštím kole doma hostíme Újezd u Brna, kde budeme chtít určitě bodovat.

7m hody: 0:3, vyloučení 0:1, diváků 63

Sled branek: 5:0, 10:5, 13:8, 22:9, 23:11, 24:15, 29:21, 31:22, 37:24, 43:26

Sestava a branky: Krčál Tomáš - Svoboda Vojtěch (10), Mička Filip (6), Navrátil Radek (4), Strýček Jakub (4), Rosa Tomáš (1), Jakub Mach (1), Kocourek Radim, trenér: Ladislav Šidlo

Sobota 30. března

11,00 hodin                  II. liga starší dorostenky            1. SC Bohumín

13,00 hodin                  I. liga ženy                               Sokol Kobylisy II „A“

15,00 hodin                  II. liga mladší dorostenci           Sokol Újezd u Brna

17,00 hodin                  II. liga muži                             Sokol Telnice

Sobota 6. dubna

9 – 14,00 hodin            Liga Vysočiny starší žáci „A“

Sobota 13. dubna

11,00 hodin                  II. liga starší dorostenky            DHK Slavoj Žirovnice

13,00 hodin                  I. liga ženy                               Házená Jindřichův Hradec

Autor: Ondřej Poul

11. 11. 2019 - Starší dorostenky neuspěly v Žirovnici

První poločas byl vyrovnanou partií, když úvodní čtvrthodina patřila našim hráčkám, další fázi první třicetiminutovky zahrál lépe domácí tým.

7. 10. 2019 - HÁZENÁ: Dorost v Ivančicích bodoval naplno

V rámci třetího kola jsme zajížděli na půdu Ivančic, které byly stejně jako náš tým před zápasem bez bodového zisku.

11. 11. 2019 - HÁZENÁ: Povinné vítězství našich žen

V dalším domácím utkání jsme doma přivítaly poslední celek soutěže, který zatím čeká na první body.

9. 3. 2020 - HÁZENÁ: Dorostenci uhájili 8. příčku, když zdolali Ivančice

V sobotním zápase naši dorostenci hostili v přímém souboji o 8. místo Ivančice. Před utkáním měl soupeř na kontě stejný bodový zisk, a tak se čekal vyrovnaný zápas.