• Prostranství nové cvičné dráhy pro motocykly na ulici Zahradní bylo oploceno, opatřeno bránou a už zde také probíhá výuka.

SPORT - HÁZENÁ - 26. 3. 2019 - komentářů 0

V oslabené sestavě zajíždělo družstvo mužů na palubovku sedmé Olomouce. I přesto, že byly papírové předpoklady na naší straně, každý věděl, že nás nečeká nic jednoduchého.

2. liga mužů Morava Jih – 16. kolo

HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Velké Meziříčí 31:33 (17:17)

A to se taky potvrdilo. Od úvodních minut se hrála vyrovnaná partie. Skoré se přelévalo z jedné strany na druhou a ani jeden ze soupeřů nebyl schopný odskočit na více než dvoubrankový rozdíl. Kvůli kombinované sestavě bylo vidět, že se kluci na hřišti hledají a hlavně vázla vzájemná spolupráce na obraně. Poločas tak skončil přestřelkou 17:17.

Vstup do druhé půle nám ale vyšel a vybudovali jsme si důležitý náskok (18:21, 22:26). Hráči se na hřišti konečně našli a začala fungovat obranná hra. Neustále jsme si drželi 5 brankový náskok a soupeř nebyl schopný srovnat skóre. Sedm minut před koncem jsme vedli 27:32. Závěr zápasu jsme si již pohlídali, a i když soupeř brankově dotahoval, tak žádné drama jsme již nepřipustili.

Zvládli jsme tak do vítězného konce dotáhnout další zápas. Gólově se dnes dařilo spojkám Večeřovi a Strašákovi, kteří vstřelili celkem 19 branek! V příštím kole na domácí palubovce přivítáme druhý celek tabulky - Sokol Telnice. Na souboj o čelo tabulky se můžete přijít podívat v sobotu 30.3. od 17:00 v hale Za Světlou.

7m hody: 0/1:5/5, vyloučení 3:0, navíc Olomouc ČK, diváků 35

Sled branek: 3:1, 4:3, 8:9, 13:13, 17:15, 18:18, 18:21, 22:26, 24:29, 27:32, 29:33, 31:33

Sestava a branky: Libor Kotík, František Kratochvíl – Vítězslav Večeřa (10), Pavel Strašák (9/5), Pavel Roub (4), Ladislav Šidlo (3), Pavol Živčic (3), Dominik Buchta (2), Jiří Kaštan (1), David Kubiš (1), Tomáš Pažourek, Pavel Křibala, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Michael Bezděk