30 druhů RUMŮ!
Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim, zítra Luděk.
  • V Balinách začala druhá etapa přestavby střediska Chaloupek.
  • V Šeborově u Uhřínova se konala dožínková traktoršou. O obdivuhodné řidičské výkony nebyla nouze.
  • Hokejisté po dobře rozehrané první třetině vedli 3:0 v přípravném utkání s Velkou Bíteší, ale nakonec prohráli 6:8. Další připravné utkání je na programu příští pátek 30. srpna s Pelhřimovem.
  • Fotbalisté po dobře rozehraném prvním poločase s derby s Vrchovinou nakonec pouze remizovali 3:3.
  • Kolem VM probíhá rekonstrukce vedení zvlášť vysokého napětí (400kV). Na sloupu mezi Fajťákem a Lhotkami je vidět rozpojení vedení.

Fotbalisté FCVM na úvod remizovali s Uherským Brodem

SPORT - FOTBAL - 1. 4. 2019 - komentářů 0

Foto ze zápasu.

Naši hráči sehráli první utkání před domácími diváky až tuto neděli v tradičním čase 10.15 hod na perfektně připraveném hřišti před krásnou diváckou kulisou za velmi pěkného počasí.

FC Velké Meziříčí - Uherský Brod 1:1 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Slabý Jiří

AR-1 + AR 2 : Mikyska Jan + Silný Zdeněk

Delegát : Sedláček Petr

Diváků : 410

ŽK : David Richar

Góly : 43. Simr   -   83.Hruboš

Sestava domácí : Pokorný T – Kriegsman, Mucha, Komínek, Pokorný P – Dolejš, Mezlík (54.Berka), Smejkal, Šuta, Bouček – Simr na lavičce, Dufek,Krčál, Kruba, trenér Smejkal

Sestava hosté : Dostál – David, Chwasczz, David, Blanař, - Ťok, Mančík (68.Sedláček), Kudela, Vraga – Hruboš (90 Josefík), Jaroněk (68.Hradil) na lavičce Nevařil, Horáček trenér Onda

Od začátku utkání měli naši hráči mírnou převahu a vytvořili si mírný tlak. Ve 3.minutě utkání předvedli pěknou kombinaci Dolejš s Mezlíkem a prvně jmenovaný poslal centr do vápna hostí, kde se k míči dostal Bouček, ale jeho sražená střela letěla těsně vedle branky. Ve 4 minutě po rojhovém kopu Dolejše hlavičkoval Simr těsně vedle branky Dostála. V 10 minutě centr Smejkala sklepl Simr na nabíhajícího Dolejše a toho ve velké šanci vychytal opět Dostál. V 11 minutě si se střelou Hruboše poradil domácí brankář Pokorný. Ve 14 minutě se prosadil ve vápně Šuta, byl faulován a rozhodčí Slabý nařídil pokutový kop. Penaltu šel kopat sám faulovaný hráč Šuta, ale bramkář hostí ho vychytal. V 18 minutě předvedl pěkný zákrok domácí brankář, kdy gólovou hlavičku Davida pěkným zákrokem zneškodnil. 28 minuta krásný centr Boučka Simr hlavou opět těsně vedle branky. Ve 36 minutě měli menší šanci hosté, ale Pokorný byl opět pozorný. Ve 43 minutě poslal Smejkal do šance nabíhajícího Dolejš, ten poslal nacvičený centr do vápna na Simra a ten se tentokrát hlavou nemýlil a bylo 1:0. Poločas jsme dohráli v naprosé pohodě, jen škoda, že jsme nedali více gólů.

Hned v úvodu druhého poločasu ve 46 minutě pěkně vyrazil ostrou střelu hostí brankář Pokorný. V 61 minutě měli brejk z levé strany hosté z Brodu, ale se slabou střelou si opět Pokorný poradil. V 67 minutě jsme docílili druhý gól, ale pro ofsajdové postavení Dolejše nebyl uznán. Konec poločasu byl už ve znamení zlepšené hry hostí a hodně nepřesností z naší strany. Bohužel toho hosté využili, kdy došlo v 83 minutě ke srážce dvou našich obránců a Hruboš prostřelil vše co mu stálo v cestě 1-1. Zápas bohužel pro nás skončil pouze remízou.

Nejlepší hráči : Bouček, Dolejš - Dostál

Autor: Jaroslav Mynář

Fotogalerie

28. 4. 2019 - Stoper Mucha rozhodl zápas ve prospěch FCVM v samém závěru zápasu

První poločas patřil hostujícím hráčům, byli pohyblivější, přesnější v kombinaci a důraznější v osobních soubojích.

19. 5. 2019 - Ve Vyškově přišla prohra 5:1, rozhodčí neuznal FCVM gól

Po úvodním tlaku domácích bez větší šance přišla ve 4 minutě parádní střele po rychlém brejku z levé strany z kopačky Demétera, která letěla jen těsně vedle pravé tyčky domácího...

22. 4. 2019 - Pozvánka na páteční zápas A týmu

Náš A tým bude hrát v pátek v 17:00 hod na Tržáku proti Hodonínu, který bojuje o záchranu v soutěži.

25. 3. 2019 - První jarní zápas ve Frýdku Místku pro FCVM nedopadl

Po odloženém prvním kole pro nezpůsobilý terén náš tým nastoupil ve Frýdku Místku s místním ambiciozním týmem na postup do II ligy.