• Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.
  • Začátek dálničního mostu Vysočina na straně u Rakůvek kompletně rozebrali.
  • Tu pravou nezapomenutelnou kolonu na D1 najdete u Velkého Meziříčí.

HÁZENÁ: Dorostenci si z chutí zastříleli v Brně

SPORT - HÁZENÁ - 6. 5. 2019 - komentářů 0

Proti předposlednímu celku tabulky měl dorost celkem jednoznačný cíl, a tím byla výhra.

2. liga mladší dorostenci JM – 20. kolo

SHC Maloměřice - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:40 (11:21)

Domácí celek s námi byl schopný držet krok pouhé 3 minuty. Poté jsme již spustili kanonádu a ve 12. minutě to bylo již 3:9. A i když nás soupeř ještě chvíli trápil, tak posledních 10 minut první půle opět jednoznačně patřilo nám. V poločase jsme tedy vedli o 10 branek.

Druhá půle zápasu již žádné drama nepřinesla. Neustále jsme si drželi vypracovaný desetibrankový náskok. Na hřišti dostali dostatek času všichni hráči a všichni se dokázali i brankově prosadit.

V příštím kole na domácí palubovce hostíme o poznání těžšího soupeře. Přivítáme druhou Kuřim, která se v tabulce nachází jen o 2 patra výše.

7m hody: 1/1: 2/6, vyloučení 5:2, diváků 59

Sestava a branky: Lukáš Dereha - Jakub Strýček (8), Martin Chalupa (7), Svoboda Vojtěch (7), Štěpán Klapal (6), Ondřej Krajíček (5), Vítek Viktorin (3),Tomáš Rosa (2), Jakub Russ (1), Radim Kocourek (1), trenér: Ladislav Šidlo

Sobota 18. května

13,00 hodin                  I. liga ženy                               TJ Jiskra SK UP Olomouc

Autor: Ondřej Poul

5. 12. 2018 - V Kuřimi to házenkářům těsně nevyšlo, v posledním podzimním zápasu zkusí získat 2. místo tabulky

V neděli podvečer zajížděli muži do zbrusu nové městské sportovní haly v Kuřimi, aby se pokusili sesadit lídra tabulky a přeskočit jej tak v celkovém hodnocení.

3. 3. 2019 - Starší dorostenky vybojovaly doma bod s lídrem tabulky

V úvodním utkání odvetné části předvedl domácí tým s vedoucím družstvem ligové tabulky dramatickou podívanou.

4. 6. 2019 - Mladší žáci těsně čtvrtí na MČR v Házenkářském desetiboji

Po úspěšné březnové kvalifikaci jsme postoupili do republikového finále, které se tento rok konalo od pátku 31.5. do neděle 2.6. v Plzni.

4. 12. 2018 - Mladší žáci A třetí na mikulášském turnaji v Zubří

O uplynulém víkendu se naše A družstvo zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené – Zubří.