• Práce na reklamaci nových křižovatek na Třebíčské postoupily. Stav ve čtvrtek ráno. Více foto najdete v článku na titulní straně.
  • Práce na reklamaci nových křižovatek na Třebíčské postoupily. Stav ve čtvrtek ráno.
  • Ve středu večer navštívil Velké Meziříčí módní návrhář Osmany Laffita. V zábavném pořadu Kafe u Osmanyho vykládal spolu s Evou Decastelo vtipné příběhy, které píše sám život.
  • Začalo asflatování ulice Nábřeží. Bohužel přišel vyrtvalý déšť, takže se podařila položit méně jak polovina nové silnice.

HÁZENÁ: Dorost s Kuřimí smolně prohrál o branku

SPORT - HÁZENÁ - 14. 5. 2019 - komentářů 0

Dorost v posledním domácím zápase hostil těžkého soupeře okupujícího 2. pozici.

2. liga mladší dorostenci JM – 21. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – SK Kuřim 31:32 (15:17)

Na podzim jsme na půdě soupeře naprosto vyhořeli a prohráli vysoko o 21 branek. Dnes ale kluci chtěli navázat na dobrou formu z jarní části a favorizovanou Kuřim obrat o body.

A to potvrzovali od úvodního hvizdu, kdy jsme se soupeřem drželi krok a obě družstva se střídali v jednobrankovém vedení. To trvalo do 15. minuty, kdy si za stavu 9:9 kluci vybrali slabou pětiminutovku a soupeř odskočil na 9:14. My ale zbraně nesložili a do konce poločasu jsme ještě dokázali snížit na rozdíl pouhých 2 branek.

Hned od prvních minut druhé půle jsme pokračovali ve stíhací jízdě. Výborné zákroky brankáře Krčála a přesné trefy především z rukou Mičky a Strýčka znamenaly obrat ve skóre. Patnáct minut před koncem jsme se tak ujali vedení 24:23. Drama pokračovalo až do závěrečných minut a my ještě 3 minuty před koncem vedli 30:29. Bohužel závěr zápasu lépe vyšel hostím, kteří nás dokázali přetlačit o jedinou branku. Je to obrovská škoda, jelikož kluci by si za předvedený bojovný výkon minimálně bod zasloužili.

7m hody: 1/1: 1/1, vyloučení 3:1, diváků 76

Sled branek: 3:2, 6:5, 7:7, 9:9, 9:14, 13:17, 15:17, 18:19, 20:23, 24:23, 26:27, 30:29, 30:32, 31:32

Sestava a branky: Tomáš Krčál - Filip Mička (13), Jakub Strýček (6), Vojtěch Svoboda (5), Vítek Viktorin (2), Alex Kuřátko (3), Radek Navrátil (2), Jakub Russ, Jakub Mach, Tomáš Rosa, Martin Chalupa, Radim Kocourek, trenér: Ladislav Šidlo, vedoucí družstva: Radek Navrátil