30 druhů RUMŮ!
Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim, zítra Luděk.
  • V Balinách začala druhá etapa přestavby střediska Chaloupek.
  • V Šeborově u Uhřínova se konala dožínková traktoršou. O obdivuhodné řidičské výkony nebyla nouze.
  • Hokejisté po dobře rozehrané první třetině vedli 3:0 v přípravném utkání s Velkou Bíteší, ale nakonec prohráli 6:8. Další připravné utkání je na programu příští pátek 30. srpna s Pelhřimovem.
  • Fotbalisté po dobře rozehraném prvním poločase s derby s Vrchovinou nakonec pouze remizovali 3:3.
  • Kolem VM probíhá rekonstrukce vedení zvlášť vysokého napětí (400kV). Na sloupu mezi Fajťákem a Lhotkami je vidět rozpojení vedení.

Žákyně zvítězily ve 2. kole krajského atletického přeboru družstev

SPORT - ATLETIKA - 29. 5. 2019 - komentářů 0

Z Třebíče.
Z Třebíče.
foto: archiv atletika VelMez


V neděli 26. května pokračoval v Třebíči 2. kolem krajský přebor družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.


Nejvíce bodů pro svůj tým v kategorii žactva (maximální bodový zisk jednotlivce 33 bodů) získali Tomáš Neuffuss (31), Sára Pavlidu (31), Dana Harvey (28), Vendula Švihálková (21) a Šimon Čech (20). V dorosteneckých a juniorských kategoriích (maximální bodový zisk jednotlivce 21 bodů) Ivo Březka (15), Jakub Kovalčík (14), Denisa Čejková (11) a Zuzana Rašovská (10).

Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):
starší žactvo
60 m
1. Sára Pavlidu                                         7,95 s
4. Vendula Švihálková                             8,40 s
5. Nikola Bednářová                                8,51 s
6. Karolína Chrástová                               8,53 s
 
1. Tomáš Neufuss                                     7,60 s
4.-5. Vojtěch Večeřa                                7,95 s
7. Šimon Čech                                          8,04 s
 
300 m
1. Sára Pavlidu                                         42,48
6. Vendula Švihálková                             46,45 s
8. Nikola Bednářová                                47,11 s
 
9. Jan Křehlík                                           44,40 s
Šimon Čech                                              42,45 s (startoval mimo soutěž, časem obsadil 3. místo)
 
1500 m
6. Karolína Balejová                                 5:48,85
8. Anna Doleželová                                  5:50,63
 
 
100 m překážek
6. Klára Pospíšilová                                  18,42 s
 
výška
2. Sára Pavlidu                                         146 cm
6. Veronika Švandová                              140 cm
 
1. Tomáš Neufuss                                     175 cm
2. Šimon Čech                                          166 cm
 
dálka
2. Vendula švihálková                              470 cm
 
2. Tomáš Neufuss                                     593 cm
4. Šimon Čech                                          551 cm
10. Jan Křehlík                                         456 cm
 
koule
1. Gabriela Hutová                                   9,50 m
3. Dana Harvey                                        9,22 m
6. Natálie Báňová                                     7,76 m
10. Adéla Čermáková                               7,34 m
 
4. Vojtěch Večeřa                                     10,42 m
5. Filip Ludes                                           10,37 m
10. Jiří Čermák                                         8,96 m
 
disk
2. Dana Harvey                                        27,58 m
10. Natálie Báňová                                   16,77 m
 
7. Jiří Čermák                                           26,62 m
 
kladivo
1. Dana Harvey                                        28,57 m
 
2. Natálie Báňová                                      16,63 m
 
4 x 60 m
1. žákyně „A“ (Bednářová, Chrástová, Švihálková, Pavlidu)               32,26 s
7. žákyně „B“ ( Homolová, Čermáková, Pospíšilová, Harvey)
                                                                  
4. žáci (Čech, Křehlík, Ludes, Čermák)                                                31,85 s
 
dorost
100 m
5. Zuzana Rašovská                                  13,62 s
 
4. Ivo Březka                                            12,11 s
                                                                  
400 m
3. Zuzana Rašovská                                  62,23 s
 
1500 m                                                     
2. Anna Sedláčková                                 25:53,52
 
100 m překážek
4. Vendula Puzrlová                                 16,90 s
 
110 m překážek
2. Ivo Březka                                            16,19 s
 
dálka
3. Zuzana Rašovská                                  509 cm
6. Vendula Puzrlová                                 481 cm
 
1. Ivo Březka                                            585 cm
 
výška
3. Eliška Mašterová                                  145 cm
 
koule
3. Denisa Čejková                                    11,57 m
5. Tereza Lišková                                     9,59 m
 
disk
3. Tereza Lišková                                     28,84 m
4. Denisa Čejková                                    24,75 m
 
4. Ivo Březka                                            22,30 m
 
kladivo
3. Denisa Čejková                                    25,77 m
 
 
4 x 100 m
1. dorostenky ( Sedláčková, Mašterová, Puzrlová, Rašovská)              55,55 s
 
junioři
100 m
4. Martin Neuffus                                     12,34 s
 
400 m
3. Martin Neuffus                                     55,14 s
 
dálka
1. Jakub Kovalčík                                     571 cm
2. Patrik Chmelíček                                  537 cm
 
trojskok
1. Jakub Kovalčík                                     12,19 m
 
 
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 2 kole:
1. starší žákyně
3. starší žáci
3. dorostenky
6. dorostenci
4. junioři
 
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 2 kolech:
2. starší žákyně
3. starší žáci
3. dorostenky
6. dorostenci
4. junioři
 
 
výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/39034/0/5

 

XX


Autor: VELME

Publikoval: -kas-

Čtěte také

6. 3. 2019 - Sára Pavlidu bronzová na žákovském M ČR

První březnový víkend se v atletické hale v Ostravě konalo Mistrovství České republiky žactva v hale.

15. 5. 2019 - Ivo Březka krajským přeborníkem ve víceboji

V Třebíči se o víkendu 11. a 12. května konalo dvoudenní klání vícebojařů všech kategorií.

15. 5. 2019 - V Jihlavě byl zahájen atletický krajský přebor družstev

V sobotu 4. května se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

30. 4. 2019 - Dubnová atletika

V neděli 31. března pořádal Třebíčský oddíl 80. ročník Běhu Lorenzovými sady. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 274 běžců. Nejpočetněji byly zastoupeny mládežnické kategorie.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter g+ Youtube
HKP METAL hledá zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Falco computer: Přijmeme IT TECHNIKA
TOPlist