30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. září 2019, svátek má Ludmila, zítra Naděžda.
  • Za měsíc a kousek bude znovu zprovozněn most na Fajťák. Už je vybetonován a chystají se nájezdy z obou stran.
  • V sobotu se na trati v Dolních Heřmanicích konal motokrosový Chalupa cup.
  • Nehoda na dálnici ihned ovlivnila provoz ve městě. Tvořila se kolona směr Brno.
  • Nehoda čtyř aut na dálnici D1 u Velkého Meziříčí.
  • Někdo počmáral satanskými symboly památník v Čechákách

3. kolo krajského atletického přeboru družstev

SPORT - ATLETIKA - 27. 6. 2019 - komentářů 0

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V neděli 16. června pokračoval v Pacově 3. kolem krajský přebor družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.


Nejvíce bodů pro svůj tým v kategorii žactva (maximální bodový zisk jednotlivce 33 bodů ze třech individuálních startů) získali Sára Pavlidu (33),  Vojtěch Večeřa (24), Dana Harvey (23), Vendula Švihálková (22), Tomáš Neufuss (22 bodů, startoval pouze ve dvou individuálních disciplínách), a Šimon Čech (20).



V dorosteneckých a juniorských kategoriích (maximální bodový zisk jednotlivce 21 bodů) Ivo Březka (12), Denisa Čejková (9), Zuzana Rašovská (7,5) a Mike Aminu Abu (7).


Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):

starší žactvo

60 m

1. Sára Pavlidu                                                          7,98 s

6. Vendula Švihálková                                           8,52 s

 

6. Vojtěch Večeřa                                                   8,07 s

7. Šimon Čech                                                           8,08 s

10. Jan Křehlík                                                          8,43 s

 

150 m

1. Sára Pavlidu                                                          18,71 s

5. Nikola Bednářová                                               20,91 s

 

1. Vojtěch Večeřa                                                   19,03s

6. Jan Křehlík                                                             19,61 s

 

200 m překážek

8. Natálie Malcová                                                  35,27 s

9. Klára Pospíšilová                                                 35,29 s

 

výška

2. Vendula švihálková                                            150 cm

3. Veronika Švandová                                            141 cm

 

1. Tomáš Neufuss                                                   184 cm

4. Šimon Čech                                                           150 cm

 

dálka

1. Sára Pavlidu                                                          506 cm

3. Vendula Švihálková                                           475 cm

8. Veronika Švandová                                            450 cm

                                                                                      

1. Tomáš Neufuss                                                   589 cm

2. Šimon Čech                                                           548 cm

 

oštěp

4. Dana Harvey                                                         26,12 m

9. Veronika Švandová                                            19,31 m

 

9. Filip Ludes                                                             24,89 m

 

disk

2. Gabriela Hutová                                                  28,00 m

4. Dana Harvey                                                         26,86 m

 

3. Vojtěch Večeřa                                                   35,12 m

 

kladivo

2. Dana Harvey                                                         25,55 m

4. Gabriela Hutrová                                                20,28 m

5. Klára Pospíšilová                                                 19,64 m

6. Natálie Báňová                                                     17,35 m

 

6. Filip Ludes                                                              23,04 m

 

4 x 60 m

1. žákyně „A“ (Bednářová, Harvey, Švihálková, Pavlidu)                                        32,04 s

5. žákyně „B“ ( Pospíšilová, Malcová, Hutrová, Švandová)                                    33,96 s

                                                                                      

2. žáci (Ludes, Křehlík, Čech, Neufuss)                                                                         30,54 s

 

dorost

100 m

4. Zuzana Rašovská                                                 13,65 s

                                                                                      

200 m

2. Zuzana Rašovská                                                 27,83 s

6. Aneta Ventrubová                                             29,71 s

 

800 m                                                                          

4. Anna Sedláčková                                                2:42,05

 

1. Ivo Březka                                                              2:15,15

 

300 m překážek

2. Vendula Puzrlová                                               50,12 s

 

2. Ivo Březka                                                              30,54 s

 

dálka

1. Ivo Březka                                                              585 cm

 

výška

6. Eliška Mašterová                                                146 cm

 

disk

3. Denisa Čejková                                                    27,56 m

4. Tereza Lišková                                                     25,97 m

 

kladivo

2. Denisa Čejková                                                    25,90 m

 

 

4 x 100 m

1. dorostenky ( Sedláčková, Ventrubová, Puzrlová, Rašovská)                            55,12 s

 

junioři

100 m

2. Martin Neufuss                                                   12,28 s

 

800 m

3. Martin Neufuss                                                   2:11,16

 

výška

1. Mike aminu Abu                                                 176 cm

 

 

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 3 kole:

2. starší žákyně

2. starší žáci

3. dorostenky

7. dorostenci

3. junioři

 

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 3 kolech:

3. starší žákyně

3. starší žáci

5. dorostenky

7. dorostenci

3. junioři

 


výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/39049/0/5



 


Autor: VELME

Publikoval: -kas-

Čtěte také

6. 3. 2019 - Sára Pavlidu bronzová na žákovském M ČR

První březnový víkend se v atletické hale v Ostravě konalo Mistrovství České republiky žactva v hale.

15. 5. 2019 - Nominační závody na Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Ve středu 8. května se v Třebíči konaly nominační závody na Letní olympiádu dětí a mládeže. Závody silně ovlivnil vítr. K dobrým výkonům pomohl hlavně oštěpařům a naopak negativně ovlivnil výkony sprinterů...

6. 3. 2019 - Halová mistrovství republiky v mládežnických kategoriích

O víkendu 23. a 24. února se v Praze v hale Otakara Jandery konalo mistrovství České republiky juniorů a dorostu. Na mistrovství se probojovalo 6 velkomeziříčských atletů.

6. 9. 2019 - Krajský přebor žactva v atletice

V neděli 1. 9. 2019 proběhl v Jihlavě za účasti 165 mladých atletů ze 14 oddílů krajský přebor mladšího a staršího žactva.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter g+ Youtube
EZH, a.s. - hledáme zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist