30 druhů RUMŮ!
Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim, zítra Luděk.
  • V Balinách začala druhá etapa přestavby střediska Chaloupek.
  • V Šeborově u Uhřínova se konala dožínková traktoršou. O obdivuhodné řidičské výkony nebyla nouze.
  • Hokejisté po dobře rozehrané první třetině vedli 3:0 v přípravném utkání s Velkou Bíteší, ale nakonec prohráli 6:8. Další připravné utkání je na programu příští pátek 30. srpna s Pelhřimovem.
  • Fotbalisté po dobře rozehraném prvním poločase s derby s Vrchovinou nakonec pouze remizovali 3:3.
  • Kolem VM probíhá rekonstrukce vedení zvlášť vysokého napětí (400kV). Na sloupu mezi Fajťákem a Lhotkami je vidět rozpojení vedení.

Pojeďte s námi na Mistrovství Evropy házenkářů do Vídně!

SPORT - HÁZENÁ - 9. 8. 2019 - komentářů 0

Po dvou letech je tu opět Mistrovství Evropy házenkářů a naše reprezentace bude chtít navázat na fantastické šesté místo z minulého šampionátu. A vy můžete být u toho!

Mistrovství Evropy se uskuteční ve dnech 10. – 26. ledna ve třech zemích – Norsko, Rakousko a Švédsko. Naše reprezentace své zápasy ve skupině odehraje ve Vídni ve dnech 10., 12. a 14. ledna. Oddíl házené TJ Sokol Velké Meziříčí se rozhodl tento jedinečný házenkářský svátek nabídnout pro všechny fanoušky.

Na jednotlivá utkání bude vypraven minibus. Cena zájezdu je 1.900 Kč na jednu osobu. V ceně je lístek na dvojutkání, doprava do Vídně a zpět. Zájemci se mohou hlásit na e-mail: lavj@seznam.cz ve formátu: jméno objednavatele, počet lístků na daný den a telefonní kontakt. Termín přihlášek je do 20. 8. 2019. Čas odjezdů by byl v případě pátku a úterý okolo 12.00 a návrat cca půl druhá ráno. V neděli by byl odjezd cca v 9 dopoledne a návrat do půlnoci. Vše bude záviset na dopravní situaci a zveřejněném programu před utkáním – hlavně v pátek 10. ledna.

Bližší informace na telefonu +420 737 666 762, Jana Šidlová.

8. 5. 2019 - Starší žáci házené si upevnili druhé místo v Lize Vysočiny

V neděli 5. Května zajíždělo A družstvo starších žáků házené k předposlednímu turnaji finálové skupiny Ligy Vysočiny do Nového Veselí. Hrací doba byla 2x15 minut.

25. 2. 2019 - Dorostenci si na úvod jarní části zastříleli proti Juliánovu

Proti družstvu ze spodní části tabulky byla od začátku patrná převaha na naší straně a postupně jsme si budovali náskok až na poločasový výsledek 19:7.

26. 3. 2019 - HÁZENÁ: Dorost na půdě lídra nepřekvapil

Dorostenci v sobotu zajížděli na palubovku 1. Olomouce, která v letošním ročníku doposud neztratila ani bod a je tedy největším aspirantem na postup do 1. ligy.

14. 5. 2019 - HÁZENÁ: Muži si výhrou zajistili 4. příčku

V posledním domácím zápase letošní sezony jsme přivítali 5. celek soutěže z Kuřimi.