• Prostranství nové cvičné dráhy pro motocykly na ulici Zahradní bylo oploceno, opatřeno bránou a už zde také probíhá výuka.

Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Chotěboři, která patří dlouhá léta na špici pardubické Krajské

Michal Báňa oceněn nejlepším hráčem HHK v tomto utkání.

Hráči HHK před utkáním
 Hráči Chotěboře před utkáním.
V roli kapitána se představil Pavel Ambrož

Ke čtvrtému přípravnému utkání zajížděli hokejisté do Chotěboře, která hraje krajskou ligu v pardubickém kraji.

HC Chotěboř – HHK VM 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly a asistence: 01:03 Svoboda (Suchý), 26:56 Mašek (Vlček) – 05:59 Střecha T. (Křenek), 21:26 Bula (Pejchal), 25:57 Vlašín P. (Křenek), 49:37 Křenek (Střecha F.), 57:32 Salát (Střecha F., Křenek).

Sestava HC Chotěboř: Pešek (od 31. minuty Kulich) – Jaroš, Pecen, Suchý, Musílek, Ludvík Jar., Ludvík Jak., Lacina, Kopecký, Kříž – Málek, Jelínek, Březina – Vantuch, Kraučuk, Vlček – Svoboda, Hospodka Jak., Mašek - Hospodka Jan, Pavlas.

Sestava HHK Velké Meziříčí:Juda J. (Slavíček) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Báňa, Ambrož, Burian M. - Křenek, Peschout, Střecha T. – Pejchal, Bula, Vlašín M. – Rozmarín, Střecha F., Karásek.

Rozhodčí: Vepřovský – Křivohlavý, ?.

Vyloučení: 9:7, navíc: Jaroš (CHOT) osobní trest 10 min. za vražení na hrazení,

Využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 27:33 (11:7, 8:15, 8:11)

Diváci: 143

Utkání se hrálo ve velmi slušném tempu. Od druhé třetiny se na ledě přitvrdilo. K vidění bylo mnoho osobních soubojů. Domácí po úvodní rychlé brance museli během utkání dotahovat nepříznivý stav. Přesto velkomeziříčští hokejisté dovedli utkání do vítězného konce. Po odehraných 60 minutách utkání následovaly samostatné nájezdy, ve kterých se předvedli oba brankáři. Na rozhodnutí se čekalo až do 9. série nájezdů, ve které jediný gól vstřelil junior HHK Michal Báňa. Ten byl také po utkání vyhlášen nejlepším hráčem utkání za náš tým. Od sponzora utkání, Chotěbořského pivovaru, obdrželi nejlepší hráči z obou týmů balení piva.

Program mužů na tento týden:

Pátek   13.09.2019    HC Pelhřimov – HHK Velké Meziříčí,

začátek utkání v 19.00hod. (zimní stadion Pelhřimov)

Autor: HHK VM

26. 2. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté nastříleli rosické Štice tucet gólů, ve středu čtvrtfinále s Bíteší!

V posledním kole základní části se ve Velkém Meziříčí představil tým HC Štika Rosice, který je v tabulce krajské ligy na posledním místě.

26. 3. 2019 - Junioři HHK v posledním kole zvítězili po samostatných nájezdech

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů HHK Velké Meziříčí.

22. 1. 2019 - Junioři HHK prohráli ve Strakonicích

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu juniorů, mladších a starších žáků HHK Velké Meziříčí.

12. 8. 2019 - Mladý hokejista z Velkého Meziříčí David Homola byl úspěšně draftován do kanadské juniorské soutěže

Jen krátce po draftu NHL na konci června následoval výběr nadějných hokejistů do kádru kanadsko-amerických juniorských soutěží.