• Rekonstrukce pravé části dálnice se blíží ke konci. Otevřena by měla být co nevidět také benzinka MOL s novou odstavnou plochou pro kamiony.
  • Nová silnice u katovny je připravena na asfaltování. Včera na štěrk umístili zpeňující beton.
  • Hasiči postavili dvě norné stěny kvůli uniklému oleji. Jednu za autobusovým nádražím, druhou na Balince za Kooperativou.
  • Problém s rozlitou látkou na vozovce na ulici Mírová.
  • V úterý se ve velkém sále Jupiter clubu ukutečnila přehlídka středních škol. V prvním patře prodávali učebnice a ditaktické pomůcky, na malé scéně proběhla beseda s psychologem na téma děti na soc. sítích.

Junioři HHK v prvním mistrovském utkání prohráli

SPORT - HOKEJ - 9. 9. 2019 - komentářů 0

V prvním utkání letošní sezony jsme přivítali na domácím ledě favorita naší skupiny HS Třebíč.

Neděle 8.9.2019

HHK VM – SK HS Třebíč 4:9 (2:4, 1:3, 1:2)

Góly a asistence: 07:08 Báňa (Šandera), 17:27 Procházka (Šandera), 24:28 Úlovec (Klár), 51:44 Burian M. (Báňa) – 10:21 Marek (Mojdl), 10:53 Trnka (Budín), 11:58 Mojdl (Marek), 18:44 Vedral (Válek), 29:29 Vedral (Válek), 37:36 Svoboda D. (Trnka, Marek), 38:09 Průša (Pacal), 43:30 Budín, 49:03 Kotačka F. (Trnka).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Burian M., Karásek, Kardoš, Báňa, Kameník – Šandera, Procházka, Úlovec, Kuřátko, Havliš, Klár, Zacha.

Sestava SK HS Třebíč:

Dobrovolný (Martin) – Škrdlová, Svoboda A., Marek, Budín, Vlk, Dvořák – Válek, Kotačka A., Mojdl, Kotačka F., Vedral, Spilka, Pacal, Průša, Trnka, Svoboda D.

Rozhodčí: Kašpar – Balcar, Berger.

Vyloučení: 3:6

Využití: 2:1, v oslabení: 0:1

Střely na branku: 20:51 (9:19, 4:13, 7:19)

Diváci: 50

Hodnocení hlavního trenéra Štěpána Oberreitera: v prvním utkání letošní sezony jsme přivítali na domácím ledě favorita naší skupiny HS Třebíč. Od začátku měl soupeř převahu, ale my jsme dobře bránili a v brance nás držel Mira Pestr. Čekali jsme na brejky, jeden nám vyšel a šli jsme do vedení, golem kapitána Bani. Soupeř brzy vyrovnal a šel do vedení. Ve druhé třetině jsme měli slabší chvilku a soupeř nám odskočil na 7:3. Třetí třetina byla vyrovnaná, ale soupeř přidal ještě dvě branky. Nám se podařilo dát jen jeden gól. Celkové skóre skončilo 9:4 ve prospěch soupeře. Horácká Slavia přijela s kompletní sestavou, jeho první lajna Válek – Mojdl - Vedral byla na ledě nejvíc vidět. My jsme hráli s 11 hráči a ti podali velmi obětaví a bojovný výkon proti silnému soupeři. Celému týmu jsem poděkoval za předvedenou hru. Když budeme takto bojovat v dalších zápasech, budeme určitě bodovat.

Program mládeže na tento týden:

Pátek   13.09.2019    HC Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM junioři,

začátek utkání  v 19.00hod. (zimní stadion Jindřichův Hradec)

Sobota 14.09.2019    HHK VM mladší žáci – ICE DRAGONS Telč,

začátek utkání v 9.30hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 14.09.2019    HHK VM starší žáci – ICE DRAGONS Telč,

začátek utkání v 11.30hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 15.09.2019    HHK VM junioři – HC Chotěboř,

začátek utkání v 10.45hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

9. 9. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Chotěboři, která patří dlouhá léta na špici pardubické Krajské

Ke čtvrtému přípravnému utkání zajížděli hokejisté do Chotěboře, která hraje krajskou ligu v pardubickém kraji.

29. 10. 2019 - Okresní derby dospělo až do prodloužení. Vítězný gól dal v 64. minutě Tomáš Střecha

Tým HHK muži A odehrál v pondělí 28.10. okresní derby ve Velké Bíteši.

4. 10. 2019 - Fanklub HHK pořádá výjezd do Hodonína

Fanklub HHK Velké Meziříčí pořádá v neděli 6.10. 2019 autobusový výjezd na utkání SHKM Hodonín - HHK Velké Meziříčí.

1. 5. 2019 - Team HCAT Les Boucaniers/HHK VM vítězem největšího mezinárodního dětského hokejového turnaje

Team HCAT Les Boucaniers/HHK VM vítězem největšího Francouzského mezinárodního dětského hokejového turnaje Bauer Trophée des Petits Champions.