• Zpěvák Jakub Smolík oslavil své životní jubileum. V úterý večer koncertoval ve velkém sále Jupiter clubu, jako exkluzivní host zazpíval Petr Kolář.
  • Dnes v úterý si v našem městě užíváme alespoň trochu slunečního svitu, na západ od nás mají zataženo nízkou oblačností (žlutá barva).

HÁZENÁ: Dorost ani ve druhém kole body nezískal

SPORT - HÁZENÁ - 30. 9. 2019 - komentářů 0

Dorost se ve svém druhém soutěžním utkání střetl s dalším těžkým soupeřem, bohužel ani tentokrát z toho body nebyly.

2. liga mladší dorostenci JM – 2. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Centrum Haná 30:35 (11:18)

Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře a ujali se vedení, které jsme si udržovali až do 10. minuty (6:5). Poté jsme si ale vybrali slabší chvilku a následujících 15 minut jsme nebyli schopni dostat míč do soupeřovy svatyně. Ten tak odskočil na hrozivých 7:15! Toto střelecké trápení utnul až v 26. minutě Alex Kuřátko. Do konce první půle jsme se trefili sice ještě třikrát, ale i přes to jsme na soupeře stále ztráceli 7 zásahů.

Druhá půle probíhala ve vyrovnaném duchu, bohužel my stále ztráceli oněch poločasových sedm branek. Tento náskok si soupeř držel po celý druhý poločas. Opticky snížit se nám podařilo až v závěru, když už soupeř trochu polevil v koncentraci.

Dnes jsme opět neodehráli špatné utkání, bohužel opět bez bodového zisku. O první body se tak pokusíme zabojovat na půdě Ivančic. Zde nás nebude čekat nic lehkého, ale kluci určitě mají na to, aby tohoto soupeře zdolali.

7m hody: 2/2:1/1, vyloučení 3:2, diváků 35

Sled branek: 3:2, 4:3, 6:5, 7:10, 7:15, 9:18, 12:18, 16:22, 19:27, 21:29, 25:32, 29:34, 30:35

Sestava a branky: Lukáš Dereha - Jakub Mach (6), Štěpán Klapal (6), Alex Kuřátko (5), Martin Chalupa (4), Benjamin Rosa (4/2), Tomáš Rosa (3), Adam Požár (2), David Slabý, trenér: Ladislav Šidlo

6. 3. 2019 - Ženy deklasovaly nováčka soutěže a nadále drží 3. pozici

V rámci 13. kola na naši palubovku zavítal nováček soutěže z Bohunic, který se v případě výhry mohl dotáhnout na jediný bod za naše ženy.

18. 9. 2019 - Mladší žáci na prvním turnaji Ligy Vysočiny

V sobotu 14.9. se konalo úvodní kolo nového ročníku házenkářské soutěže.

4. 3. 2019 - HÁZENÁ: I ve druhém jarním kole muži zvítězili

Muži ve druhém kole zajížděli do Brna ke střetnutí s předposledním týmem tabulky.

9. 4. 2019 - HÁZENÁ: Muži nečekaně prohráli v Prostějově

Muži zajížděli na palubovku osmého celku soutěže v roli favorita. I když týmy od sebe dělily jen 4 místa, tak bodový rozdíl byl propastný.