• Zpěvák Jakub Smolík oslavil své životní jubileum. V úterý večer koncertoval ve velkém sále Jupiter clubu, jako exkluzivní host zazpíval Petr Kolář.
  • Dnes v úterý si v našem městě užíváme alespoň trochu slunečního svitu, na západ od nás mají zataženo nízkou oblačností (žlutá barva).

S Telčí hokejové béčko prohrálo

SPORT - HOKEJ - 8. 10. 2019 - komentářů 0

Do poloviny utkání drželi domácí hokejisté krok s favority z Telče. Do té doby to bylo vyrovnané utkání a skóre se pravidelně přelévalo z jedné strany kluziště na druhou.

HHK Velké Meziříčí „B“ – SK Telč 5:9 (3:3, 0:4, 2:2)

Rozhodčí: Kašpar, Balcar

Diváků: 19

Branky: 1. Štěpánek (Střecha L.), 12. Střecha L. (Štěpánek), 14. Šoukal (Kudláček J. ), 51. Pokorný (Burian M. ), 55. Štěpánek (Šoukal) – 8. Kret (Havlík J. , Sokolík), 9. Nohava (Bína), 15. Kret (Šťastný), 25. Hejl, 34. Kret (Havlík T. ), 36. Prášek (Havlík T. ), 37. Sokolík (Berka), 45. Sokolík (Kret), 51. Prášek (Havlík T. )

Vyloučení: 8:7, navíc Burian M. (HHK)10 minut OT za nesportovní chování

Využití: 1:3

Oslabení: 0:1

Telč: Havlík Adam (Ležák) – Prokop, Prokeš, Šťastný, Taras, Theimer, Havlík Tomáš, Hejl, Havlík Jiří, Sokolík, Kubát, Kotrba, Smejkal, Kret, Bína, Nohava, Prášek, Berka

Už v první minutě šlo béčko HHK do vedení Štěpánkovou zásluhou. V 8. minutě vyrovnal z přesilovky Kret a o další minutu později už to bylo 1:2 po střele Nohavy. Ve 12.´ využili dvojnásobnou početní výhodu hráči z Mezu, když byl autorem branky Libor Střecha. Po dalších dvou minutách poslal domácí znovu do vedení Šoukal, aby vzápětí, v další přesilové hře, vyrovnal Kret.

Ve 25. minutě posílá Telč znovu do vedení Hejl a další obrat ve skóre pak už její hráči nepřipustili. Ve druhé desetiminutovce prostřední části si totiž meziříčští vybrali slabší chvíli. Jakmile přestali se svým soupeřem bruslit, hosté toho využili k rozhodnutí zápasu. Mezi 34. a 37. minutou Kret. Prášek a Sokolík zajistili pro svůj tým nedostižný náskok.

Po osmé brance Sokolíka ve 45.´ už hostující hráči ubrali na tempu a díky tomu domácí hokejisté vyrovnali hru. Slouží jim ke cti, že nic nezabalili a bojovali o přijatelný výsledek až do konce. Částečně se jim to i podařilo, když ještě skóroval Pokorný a po něm Štěpánek upravil na konečných 5:9. Ve stejné minutě jako Pokorný dal totiž devátý gól Telče Prášek.

Další výsledky: Náměšť – Polička 6:4

Bystřice – V. Bíteš „B“ 8:2

Zastávka – volno

V příštím kole, v sobotu 12. 10. 2019, zajíždíme na led nováčka soutěže z Poličky. Začátek zápasu bude v  17.30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

2. 9. 2019 - Hokejisté HHK porazili v pátek Pelhřimov, v něděli si poradili s Litomyšlí

Druhé přípravné utkání před sezónou 2019/2020 přineslo vyrovnanou partii s loni ještě druholigovým Pelhřimovem.

9. 3. 2019 - Muži HHK prohráli v Boskovicích. Stav semifinálové série je 1:1

Druhé semifinálové utkání viděli diváci v pátek v Boskovicích.

12. 8. 2019 - Mladý hokejista z Velkého Meziříčí David Homola byl úspěšně draftován do kanadské juniorské soutěže

Jen krátce po draftu NHL na konci června následoval výběr nadějných hokejistů do kádru kanadsko-amerických juniorských soutěží.

21. 3. 2019 - Hráči Velkého Meziříčí získali ve vyrovnaném zápase první finálový bod. Stav série 1:0

Ve středu na našem zimním stadionu odstartovala finálová série play off krajské ligy, ve kterém se hráči HHK střetnou o mistrovský titul s hráči SHKM Hodonín. Finálová série se opět hraje na...