Dnes je 27. února 2020, svátek má Alexandr, zítra Lumír.
  • První čtvrtfinálové utkání s Břeclaví nakonec dobře dopadlo pro domácí tým HHK, když z nepříznového stavu 0:4, dokázal otočit na konečných 6:4.
  • V neděli večer to ve velkém sále Jupiter clubu pořádně rozjeli kladenští Beatles revival.
  • Takto dopadla autobusová zastávka na Hornoměstské po sobotní večerní nehodě.
  • Po celou neděli na vedlejším svahu na Fajtově kopci probíhá lyžařská soutěž Sporten cup pro děti, dospělé i týmy.
  • V sobotu se konaly v okolních obcích maškarní průvody. Například v Pikárci, Křižanově či ve Lhotkách.

HÁZENÁ: Dorost koncovkou ztratil vyhraný zápas

SPORT - HÁZENÁ - 14. 10. 2019 - komentářů 0

Torzo dorostenců doplněných staršími žáky zajíždělo na zápas do Uherského Hradiště, které se před zápasem nacházelo jen o jednu pozici pod námi.

2. liga mladší dorostenci JM – 4. kolo

TJ S. SI. Uherské Hradiště - TJ Sokol Velké Meziříčí 33:28 (12:19)

Úvod utkání jsme jasně opanovali a začali si budovat výrazný náskok, který jsme neustále navyšovali. V 26. minutě to bylo již 9:19 v náš prospěch a zdálo se, že ukořistíme druhé vítězství v sezoně. V závěru poločasu jsme sice 3x inkasovali, ale i tak jsme do šaten šli s nadějným náskokem 7 zásahů.

Ve druhé půli se ale začala projevovat naše úzká soupiska a hráčům znatelně docházely síly. Ve 40. minutě jsme ale stále ještě vedli 20:25. Od té doby se ale naše hra úplně zhroutila a my se nemohli dostat přes obranu Uherského Hradiště. Zato domácí s chutí procházeli přes naši obranu a v závěru zápasu naprosto kralovali.

Opět se ukázalo, že s jedním hráčem na lavičce se zápasy vyhrávají jen těžko, jelikož v závěru nám pak chybí důležité síly. Příští týden doma přivítáme na naší palubovce celek z Hustopečí, kde se nám snad podaří bodovat.

7m hody: 1/1:1/1, vyloučení 2:1, diváků 40

Sled branek: 0:4, 3:7, 5:13, 7:16, 9:19, 15:19, 18:22, 20:25, 24:26, 33:27, 33:28

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Alex Kuřátko (7), Jakub Mach (3), Tomáš Rosa (5), Adam Požár (4), Radovan Škoda (3), Benjamin Rosa (3), Pavel Kotouček (3), trenér: Ladislav Šidlo

27. 10. 2019 - HÁZENÁ: Proti Hodonínu naše ženy jasně dominovaly

Ve svém 3. soutěžním utkání ženy narazily na rezervu interligového Hodonína, který se před zápasem nacházel na 3. pozici.

16. 12. 2019 - Podzimní sezónu ukončily starší žákyně turnajem v Kuřimi

Na tuto předvánoční akci vyjela děvčata v sobotu 14. 12. 2020, sehrála tři utkání s družstvy SK Kuřim, Slavia Praha, ŠKP Bratislava. Ve všech soubojích se prezentovala výbornou obranou a nápaditým útokem...

2. 1. 2020 - Tradiční vánoční házenkářský turnaj ovládly ženy

V sobotu 28. 12. 2019 se na hale Za Světlou odehrál jako již tradičně VÁNOČNÍ TURNAJ.

25. 11. 2019 - Starší dorostenky konečně uspěly a vezou body z Plzně

K předehrávanému utkání jsme vinou marodky zajížděli s omezeným počtem a s ohledem na naše předchozí nevyrovnané výkony i s obavami.