Dnes je 27. února 2020, svátek má Alexandr, zítra Lumír.
  • První čtvrtfinálové utkání s Břeclaví nakonec dobře dopadlo pro domácí tým HHK, když z nepříznového stavu 0:4, dokázal otočit na konečných 6:4.
  • V neděli večer to ve velkém sále Jupiter clubu pořádně rozjeli kladenští Beatles revival.
  • Takto dopadla autobusová zastávka na Hornoměstské po sobotní večerní nehodě.
  • Po celou neděli na vedlejším svahu na Fajtově kopci probíhá lyžařská soutěž Sporten cup pro děti, dospělé i týmy.
  • V sobotu se konaly v okolních obcích maškarní průvody. Například v Pikárci, Křižanově či ve Lhotkách.

Junioři v pátek prohráli v Českých Budějovicích. V neděli přesvědčivě zvítězili nad Strakonicemi

SPORT - HOKEJ - 4. 11. 2019 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

HC DDM České Budějovice – HHK VM 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)

Góly a asistence 03:54 Zelenka, 04:59 Kouba (Svoboda, Klimeš), 15:48 Zelenka (Melichar), 59:57 Klimeš (Zelenka, Šimák) – 22:32 Broža.

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Karásek, Pacalová, Burian M., Báňa, Kameník, Daňhel – Šandera, Procházka, Havliš – Nesvadba, Broža, Klár – Zacha, Bartošek.

Rozhodčí: Svoboda – Beránek, Karlín

Vyloučení: 2:1, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Diváci: 25

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: do utkání v Českých Budějovicích jsme vstoupili naprosto nesoustředěně a výsledkem byly tři branky po našich hrubkách. Po první třetině jsme si k dosavadní hře něco ostřejšího řekli a rázem se naše hra otočila. Soupeře jsme zatlačili do defenzivy, ale i přes spoustu šancí jsme vstřelili pouze jednu branku. Obraz hry se nezměnil i ve třetí třetině, ale šance jsme neproměňovali. V závěru jsme sáhli k power play, zkusili jsme to, ale naopak jsme ještě inkasovali do prázdné branky. Pokud si hráči neuvědomí, že se musí utkání začít nadoraz, tak se to těžce dotahuje a stojí to spoustu úsilí a sil. Snad to bude pro nás poučení do dalších utkání.

HHK VM – HC Strakonice 7:2 (3:0, 2:2, 2:0)

Góly a asistence 02:00 Procházka (Kameník, Havliš), 14:39 Nesvadba, 17:15 Nesvadba (Karásek), 25:12 Broža (Karásek), 34:50 Havliš (Burian M.), 44:08 Broža (Nesvadba, Karásek), 51:26 Karásek (Broža) – 22:44 Žák (Valdman), 37:00 Smetana.

Sestava HHK Velké Meziříčí:Pestr (Svoboda) – Báňa, Pacalová, Kameník, Daňhel – Procházka, Havliš, Burian M. – Nesvadba, Broža, Karásek – Zacha, Klár, Bartošek

Sestava HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák

Rozhodčí: Fiksa – Balcar, Kašpar

Vyloučení: 0:3, využití: 2:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 32:47

Diváci: 50

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání jsme sehráli na domácím ledě proti Strakonicím, bylo vidět, že jsme se poučili z pátečního utkání a hned od prvního vhazování jsme diktovali tempo hry a to se projevilo i na skóre a po první třetině jsme vedli 3:0. Druhá třetina byla vyrovnaná, soupeř se zvedl, ale my jsme si to uhlídali. Třetí třetina byla opět v naší režii a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a hlavně jsme se prosadili střelecky a zaslouženě bereme 3 body. Pokud budeme hrát každé utkání s takovým nasazením od začátku zápasu, tak budeme bodovat. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon před domácí návštěvou.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK DEKLASOVALI PELHŘIMOV

HC LM Pelhřimov – HHK VM 3:15(1:7, 1:2, 1:6)

Góly a asistence HHK: 02:18 Katolický M., 04:26 Bíbr (Vrzal), 05:31 Katolický M. (Jurný), 06:28 Čamek, 08:33 Katolický M. (Vrzal), 09:36 Strnad (Karmazín), 16:43 Bíbr (Jurný), 31:51 Jašek (Bíbr), 39:31 Němec (Bíbr), 48:03 Bíbr (Čamek), 49:27 Katolický Š. (Jurný), 52:12 Jašek (Katolický M.), 53:28 Bíbr, 57:55 Katolický M. (Jašek), 59:50 Katolický M. (Katolický Š.)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Strnad, Jurný, Čamek – Jašek, Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Katolický.Š, Vejmola, Karmazín,

Rozhodčí: Kučera, Zukal

Vyloučení: 6:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:1

Diváci: 24

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: zápas s Pelhřimovem jsme začali v dobrém tempu se spoustou pěkných kombinací a ovládli první třetinu. Ve druhé třetině jsme se průběhem trochu uspokojili a začali přetahovat střídání, což se projevilo na skóre. Ve třetí třetině jsme se zase dokázali vrátit k výkonu z první třetiny a zápas bezpečně kontrolovali.

HC LM Pelhřimov – HHK VM 2:15 (0:1, 0:5, 2:9)

Góly a asistence HHK: 11:01 Černá, 28:20 Pavelka (Karmazín), 30:56 Zeman (Černá), 32:06 Zeman (Pavelka), 38:28 Pavelka, 39:06 Zeman, 40:50 Pavelka, 44:18 Zeman (Rašovský), 44:56 Valík (Karmazín), 47:53 Neumanová (Pavelka), 49:24 Valík, 52:52 Pavlidis (Rašovský), 56:10 Pavlidis (Černá), 57:35 Zeman, 59:46 Karmazín (Zeman)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Brož – Černá, Hrnčíř, Valík, Zeman, Rašovský, Pavelka, Neumanová, Havlásek, Karmazín, Pavlidis

Rozhodčí: Kučera, Razima

Vyloučení: 0:0, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Diváci: 25

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Od začátku jsme měli zápas ve své režii. Soupeře jsme převyšovali pohybově, technicky i týmovým pojetím.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 09.11.2019   ICE DRAGONS Telč – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání 10:00 hod. (zimní stadion Telč)

Sobota 09.11.2019   ICE DRAGONS Telč – HHK VM starší žáci,

začátek utkání 12:00 hod. (zimní stadion Telč)

Sobota 09.11.2019    Turnaj 3 tříd v Náměšti nad Oslavou,

začátek turnaje v 10:00 hod. (zimní stadion Náměšť n. O.)

Neděle 10.11.2019    HHK VM 5 třída – TJ Náměšť n. O.,

začátek utkání v 11:45 hod. (zimní stadion Pelhřimov)

Neděle 10.11.2019    Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM junioři,

začátek utkání v 16:45 hod (zimní stadion Jindřichův Hradec)

Autor: HHK VM

15. 11. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté si z Uničova odvezli bod za prohru v prodloužení

V utkání desátého kola zajížděli velkomeziříčští hokejisté do Uničova. Trenéři před utkáním museli řešit několik omluvenek z pracovních důvodů a nemoci. Přesto odjelo mužstvo k zápasu s patnácti hráči do pole a...

23. 12. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Uherském Brodě po zaváhání Ostrohu se posunuli do čela tabulky

K poslednímu mistrovskému utkání zajížděli velkomeziříčští hokejisté do Uherského Brodu.

14. 2. 2020 - Prohra hokejového b-týmu v Telči

Telč hrála co potřebovala a béčko HHK za celý zápas nenašlo protizbraň, jak by jí v tom zabránilo.

27. 1. 2020 - Velkomeziříčští hokejisté porazili Sokol Březinu

V dalším kole krajské ligy zajížděli velkomeziříčští hokejisté do Vyškova, kde má domovský stánek tým TJ Sokol Březina.