Starší dorostenky nebodovaly ani v domácím prostředí

Utkání jsme zahájili ofenzivní obranou.

Sobota 16. listopadu

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Lázně Kynžvart 20:28 (12:16)

Západočešky ovšem snadno nacházely místa, odkud efektivně zakončovaly svoje útočné akce. Na to domácí lavička reagovala a již v 5. minutě brala oddechový čas, aby přeskupila řady a změnila způsob defenzívy. To se vcelku podařilo a do 13. minuty jsme si drželi nejtěsnější vedení. Poté jsme několika chybami pomohli soupeřkám lacino získat míč a skóre se měnilo v náš neprospěch. Individuální minely na naší straně narůstaly a závěru první třicetiminutovky jsme již tahali za výrazně kratší konec. Po změně stran bylo utkání vyrovnané ještě do 36. minuty (16:18). Následně jsme i přes řadu dobrých střeleckých příležitostí nedokázali rozvlnit soupeřovu brankovou síť a soupeř výrazněji „odskočil“. Další naše snahy o zdramatizování vývoje již nebyly nijak úspěšné.

Nejlepší naší hráčkou byla brankářka Eliška Homolová.

Příští neděli předehráváme utkání na půdě nováčka soutěže HK Slavia VŠ Plzeň...

7 - m hody 3/2 : 3/3, vyloučení 1:1.

Sled branek 1:0, 1:1, 2:1, 3:2, 3:4, 5:5, 7:7, 9:7, 9:10, 10:10, 10:12, 11:12, 11:16, 14:17, 16:18, 16:21, 17:23, 18:25, 20:25.

Hrály: Homolová Eliška – Pacalová Lenka (7), Pospíšilová Markéta (5/2), Koudelová Natálie (4), Puffer Natálie (2), Kuřátková Klára (1), Dusilová Valérie (1), Slámová Karolína, Borkovcová Tereza, Pospíšilová Magda, Horká Vendula, Šmídová Tereza.

Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou“:

sobota 23. listopadu

9,00 – 14,00 hodin      Liga Vysočiny minižactvo

15,00 hodin                           II. liga mladší dorostenci       SK Kuřim

17,00 hodin                           II. liga muži                           SK Kuřim

neděle 24. listopadu

9,00 – 15,30 hodin       Kvalifikace o Žákovskou ligu – starší žáci

sobota 7. Prosince

11,00 hodin                  II. liga starší dorostenky       1. SC Bohumín

13,00 hodin                  II. liga ženy                                     1. SC Bohumín

15,00 hodin                  II. liga mladší dorostenci       HBC Olomouc 1966

17,00 hodin                  II. liga muži                           HBC Olomouc 1966

Autor: Vincenc Záviška

21. 5. 2019 - HÁZENÁ: Muži v posledním zápase sezóny padli v Ivančicích

K poslednímu zápasu letošní sezony nastoupili muži na palubovce Ivančic, odkud se body opravdu nevozí. My k zisku bodů měli ale obrovskou motivaci, jelikož v případě dvoubrankové výhry jsme mohli domácí celek...

16. 8. 2019 - Ženy na turnaji v Třešti

Druhý srpnový víkend proběhl v Třešti 50. ročník „Tradičního turnaje v házené mužů a žen“.

25. 11. 2019 - HÁZENÁ: I přes srdnatý výkon dorost na body nedosáhl

V 9. kole jsme se na naší palubovce postavili proti týmu, který okupuje 2. příčku ligové tabulky. Náš tým však dlouhodobě sužují zranění a nemoci, proto jsme i dnes nemohli nastoupit v...

7. 10. 2019 - HÁZENÁ: Dorost v Ivančicích bodoval naplno

V rámci třetího kola jsme zajížděli na půdu Ivančic, které byly stejně jako náš tým před zápasem bez bodového zisku.