Dnes je 7. prosince 2019, svátek má Ambrož, zítra Květoslava.
  • Městský úřad má školení.
  • V úterý bude náměstí od 05.00 uzavřeno z důvodu konání vánočního trhu.
  • Čerti z hasičky
  • Na místě bývalého internetového kiosku pod lípami na náměstí už je nový oboustranný plánek města.
  • Neuvěřitelně atraktivní nábor na strážníka městské policie. A hlavně není vidět!

Junioři HHK vyhráli v 6. kole reg. ligy. Na výhře měl velký podíl M. Burian, který střelil 4 góly

SPORT - HOKEJ - 2. 12. 2019 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

01. 12.2019 – neděle - junioři

HHK VM – HC DDM České Budějovice 6:3 (2:1, 2:0, 2:2)

Góly a asistence: 04:27 Burian M. (Úlovec, Daňhel), 07:38 Kardoš (Havliš), 27:27 Havliš (Nesvadba, Šandera), 36:11 Burian M. (Úlovec, Karásek), 49:39 Burian M. (Kardoš), Burian M. – 14:09 Klimeš (Kouba, Šťastný), 40:39 Zelenka (Melichar, Šťastný), 59:45 Hájek (Zelenka, Štěcha)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Báňa, Kardoš, Pacalová, Kameník, Daňhel, Karásek, Burian M., Úlovec, Nesvadba, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Procházka.

Sestava HC DDM České Budějovice: Pícha – Šimák, Štěcha, Antoň, Votruba, Šťastný – Fáber, Zelenka, Svoboda,, Klimeš, Brousek, Hájek, Kouba, Řehoř, Melichar.

Rozhodčí: Jeletz – Suchý, Augusta

Vyloučení: 7:6, využití: 1:2, v oslabení: 1:0 (za početního stavu 3:5)

Střely na branku 32:40

Diváci: 55

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: v dalším utkání na domácím hřišti jsme přivítali juniory s DDM Českých Budějovic. Tam jsme sice prohráli po špatném výkonu v první třetině. Do domácího zápasu jsme vstoupili velice dobře  a měli jsme jasnou převahu. Druhá třetina byla z naší strany snad nejlepší v této sezoně, soupeře jsme zavřeli v jeho třetině a výsledkem byla dvě branky, takže po dvou třetinách jsme vedli 4:1. Soupeř po naší chybě zkorigoval hned v první minutě na 4:2, pak jsme ustáli oslabení 3:5 a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Kdybych to hodnotil jak v NHL, tak první hvězdou byl bezesporu Martin Burian, který dal 4 góly. Jeho výkon strhl ostatní spoluhráče, druhou hvězdou byl gólman Ivo Svoboda. Ten ještě na začátku sezony právě chytal za budějovický tým a hráče dobře znal. Třetí hvězdou je celý tým juniorů včetně realizačního týmu. Celému týmu děkuji za předvedený týmový výkon a doufám, že nás to nakopne do dalších zápasů. Na další utkání zvu všechny naše fanoušky.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK VYHRÁLI VE ŽĎÁŘE NAD SÁZAVOU

SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM 1:4(0:1, 0:3, 1:0)

Góly a asistence HHK: 11:03 Jurný (Karmazín), 26:00 Jurný (Karásek), 35:34 Jašek, 36:22 Jurný (Vrzal)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Strnad, Jurný, Čamek – Jašek, Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Hammer, Krejčí, Vejmola, Karmazín

Rozhodčí: Kašpar – Hromádka, Vaníček

Vyloučení:8:12, navíc: Jurný (HHK) 5 + OK za faul kolenem

Využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Diváci: 46

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: v zápase se Žďárem jsme měli herní převahu, dokázali jsme soupeře přehrát a zatlačit do obranného pásma, ale nepodařilo se nám tuto převahu více gólově zúročit.

SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM 4:5 (1:1, 3:2, 0:2)

Góly a asistence HHK: 03:48 Zeman (Katolický), 23:29 Katolický (Nesvadba), 36:00 Čížek, 45:48 Rašovský, 47:52 Katolický (Rašovský)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík – Brož, Černá, Karmazín, Nesvadba, Havlásek, Zeman, Rašovský, Pavelka, Čížek, Pavlidis, Katolický Š., Kratochvíl

Rozhodčí: Balcar, Kašpar

Vyloučení: 4:6, využití: 1:1, v oslabení: 0:0

Diváci: 52

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: utkání se Žďárem bylo vyrovnané od začátku do konce. Z počátku jsme byli lepším týmem, ale naše nedůrazné zakončení poslalo soupeře do hry a ten toho využit v obrat. Po dvou třetinách nám gólově utekl na 4:3. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním výsledek otočit a zvítězit, což se nám povedlo a za to musím celý tým pochválit.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 07.12.2019 HHK VM mladší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 9:45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 07.12.2019 HHK VM starší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 11:45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 07.12.2019 TJ Jiskra Humpolec – HHK VM 5 třída,

začátek utkání v 10:30 hod. (zimní stadion Humpolec)

Neděle 08.12.2019  HC Strakonice – HHK VM junioři,

začátek utkání v 09:30 hod. (zimní stadion Strakonice)

Neděle 08.12.2019    Turnaj 3. tříd v Pelhřimově,

začátek turnaje utkání v 11:45 hod.

Neděle 08.12.2019    Turnaj 4. tříd v Humpolci

Autor: HHK VM

22. 10. 2019 - Hokejové béčko zdolalo Zastávku

Brankami v první a poslední minutě orámovali domácí hokejisté výhru nad svým soupeřem.

15. 10. 2019 - Polička udolala B-tým HHK

Jak už se stává tradicí, béčko HHK se brzy ujalo vedení.

18. 11. 2019 - Derby hokejových B týmů na konec vyhrálo Velké Meziříčí

Úvodních deset minut se hrál vyrovnaný hokej.

8. 10. 2019 - S Telčí hokejové béčko prohrálo

Do poloviny utkání drželi domácí hokejisté krok s favority z Telče. Do té doby to bylo vyrovnané utkání a skóre se pravidelně přelévalo z jedné strany kluziště na druhou.