Dnes je 7. prosince 2019, svátek má Ambrož, zítra Květoslava.
  • Městský úřad má školení.
  • V úterý bude náměstí od 05.00 uzavřeno z důvodu konání vánočního trhu.
  • Čerti z hasičky
  • Na místě bývalého internetového kiosku pod lípami na náměstí už je nový oboustranný plánek města.
  • Neuvěřitelně atraktivní nábor na strážníka městské policie. A hlavně není vidět!

HÁZENÁ: Dorostenci vydřeli povinné body v Brně

SPORT - HÁZENÁ - 2. 12. 2019 - komentářů 0

Dorostenci v neděli odpoledne zajížděli na půdu posledního celku soutěže z Juliánova, který v dosavadním průběhu nezískal jediný bod. Opět jsme ale k utkání zajížděli jen s minimem hráčů, i přesto jsme však očekávali vítězství.

2. liga mladší dorostenci JM – 10. kolo

Sokol Juliánov - TJ Sokol Velké Meziříčí 32:33 (18:17)

Bohužel od úvodních minut se nám příliš nevedlo. Obrana byla ospalá, nestíhali jsme pohyb na nohách. Navíc jsme dělali spoustu zbytečných technických chyb, které nám braly vítr z plachet. Díky tomuto si soupeř neustále udržoval mírný náskok. Poločas skončil ve prospěch domácích 18:17 a my věděli, že pokud náš výkon nezlepšíme, tak zde na body nedosáhneme.

Bohužel přílišné zlepšení nepřišlo, ba naopak. Začali jsme zahazovat vyložené šance a soupeř si pomalu budoval náskok (45. min 28:24). Ten si brněnský celek držel ještě 10 minut před koncem (50. min 30:27). Poté kluci zabrali a sérií 4 branek strhli vedení na svoji stranu. Nadále se ale hrála vyrovnaná partie. Tři minuty před koncem jsme šli do vedení 32:33, když Štěpán Klapal proměnil sedmimetrový hod. Ovšem závěr jsme dohrávali v oslabení. Naštěstí náš gólman Lukáš Dereha si šetřil důležité zákroky na konec utkání. Míč za svá záda již nepustil, a my se tak mohli radovat z jednogólového vítězství.

V posledním podzimním kole hostíme aktuálního lídra soutěže z Olomouce. Proti tomuto silnému soupeři se budeme snažit odehrát co nejvyrovnanější výsledek a co nejvíce favorita potrápit.

7m hody: 2/3:2/3, vyloučení 3:6, diváků 19

Sled branek: 3:0, 5:2, 5:5, 8:8, 13:10, 14:15, 18:17, 19:20, 22:20, 24:23, 28:24, 30:27, 30:31, 32:33

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Jakub Mach (11), David Dlouhý (11), Martin Chalupa (4), Tomáš Rosa (3), Erik Kubát (3), Štěpán Klapal (2/2), trenér: Ladislav Šidlo

14. 10. 2019 - HÁZENÁ: Dorost koncovkou ztratil vyhraný zápas

Torzo dorostenců doplněných staršími žáky zajíždělo na zápas do Uherského Hradiště, které se před zápasem nacházelo jen o jednu pozici pod námi.

4. 11. 2019 - HÁZENÁ: Důrazná obrana přinesla ženám vítězství

V dalším soutěžním utkání zajížděly ženy do přerovské tenisové haly, aby se zde utkaly s předposledním týmem Žeravic.

21. 10. 2019 - HÁZENÁ: Dorost jasně přehrál Hustopeče

V pátém kole na naši palubovku přijely Hustopeče, které se před zápasem nacházely pouze o jednu příčku nad námi. My se však tentokrát mohli spolehnout na dvojici Mička-Strýček, kteří hostují v nejvyšší...

4. 11. 2019 - HÁZENÁ: Muži se vysokou výhrou odlepili ode dna tabulky

Muži v neděli podvečer zajížděli k venkovnímu utkání, které se kvůli obsazenému sportovišti v Králově Poli odehrálo v nepříjemném prostředí nafukovací haly v brněnském Juliánově. Navíc se nám před utkáním sešla velká...