Dnes je 7. prosince 2019, svátek má Ambrož, zítra Květoslava.
  • Městský úřad má školení.
  • V úterý bude náměstí od 05.00 uzavřeno z důvodu konání vánočního trhu.
  • Čerti z hasičky
  • Na místě bývalého internetového kiosku pod lípami na náměstí už je nový oboustranný plánek města.
  • Neuvěřitelně atraktivní nábor na strážníka městské policie. A hlavně není vidět!

Hokejisté B týmu HHK udolali Poličku

SPORT - HOKEJ - 2. 12. 2019 - komentářů 0

Úplně stejným výsledkem oplatili domácí hokejisté porážku svému soupeři z jejich předchozího utkání.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Spartak Polička 6:2 (0:1, 3:0, 3:1)

Rozhodčí: Sibera – Mareček, Augusta

Diváků:58

Branky: 21. Štěpánek (Střecha Libor, Dundálek ), 27. Kudláček Jiří (Štěpánek, Malec ), 34. Kudláček Jiří (Barák ), 43. Střecha Libor (Dundálek, Tichý ), 47. Chlubna (Kudláček Jiří ), 52. Peterka (Tůma Martin)– 13. Lidmila (Vařejčko ), 41. Poul (Martinů, Cihlář Jakub)

Vyloučení:5:5, navíc Vařejčko (Spartak)10 minut za nesportovní chování

Využití: 1:0

Oslabení: 2:0

Střely na branku: 41:21

V. M. „B“: Pestr (Šeba)– Pokorný, Střecha Libor – Peterka, Bradáč – Chlubna, Smejkal – Tichý, Štěpánek, Dundálek – Kudláček Jiří, Barák, Malec – Šoukal, Tůma Martin, Vrána

Trenér:Kudláček Martin

Polička: Dostál (Kekula) - Hnát, Štěrba, Augustin, Bouška, Hejtmánek, Boštík, Lidmila, Vařejčko, Poul, Vondra, Kyncl, Martinů, Prokopec, Cihlář Jan, Cihlář Jakub

Trenér: Grubhoffer Miloš

Od úvodního hvizdu se tlačili před Dostálovu bránu, ovšem těch pár vyložených šancí, které si vytvořili, gólman Poličky s přehledem pochytal. Jeho spoluhráči se soustředili na pozorné bránění a spoléhali na rychlé protiakce do otevřené obrany HHK. Ve 13. minutě se jim jedna z nich podařila proměnit zásluhou Lidmily po asistenci Vařejčka. Do konce třetiny pak pokračoval nápor domácích, který jim však, tak jako předtím, nic nepřinesl.

Jinak už tomu bylo ve druhé části. Hned při prvním útoku vyrovnal Štěpánek po dorážce střely Libora Střechy, na níž mu nabil Dundálek. Podstatně veseleji bylo domácím o šest minut později, kdy je poslal do vedení Jiří Kudláček po nahrávkách Malce se Štěpánkem. Ve 34. ´ hráli hosté svoji třetí přesilovou hru. Ty dvě předchozí odehráli prachbídně a v té aktuální si navíc nechali ujet Baráka s Kudláčkem a Jiří svým druhým gólem zvýšil na 3:1. Do konce třetiny už se nic podstatného neodehrálo a tak rozhodnout se mělo až po přestávce.

Jak vstoupili do druhé třetiny meziříčští, stejně do té třetí vlétla Polička. Už v její úvodní minutě snížil na rozdíl jediné branky Poul s přispěním Jakuba Cihláře a Martinů. Žádné drama se ale nekonalo. O dvě minuty později předvedli hostující hráči svoji další „skvělou“ přesilovku a po úniku Tichého s Dundálkem dokončil jejich dílo Libor Střecha čtvrtým gólem domácích. Ve 47. minutě zvyšuje na 5: 2.

Chlubna po přihrávce Jiřího Kudláčka a tím definitivně rozhodl o výsledku utkání. První vyloučení Spartaku ještě potrestal v 52. ´ ranou od modré Peterka přímo z vyhraného buly Martinem Tůmou. Snahu o vylepšení skóre si pak hokejisté z Poličky kazili dalšími fauly a tak na změnu stavu už nedošlo. Jejich ojedinělé pokusy zneškodnil Miroslav Pestr, který si tak odbyl ve svých 18 letech úspěšnou premiéru mezi dospělými.

Zbývající výsledky: Bystřice - Telč 2:1

Náměšť - Zastávka 5:7

Dohrávka 2. kola:Zastávka – Náměšť 4:3

Příští zápas odehrajeme v sobotu 7.12.2019 od 17.30 hodin v Rosicích proti Zastávce.

Autor: Vladimír Hort

2. 12. 2019 - Junioři HHK vyhráli v 6. kole reg. ligy. Na výhře měl velký podíl M. Burian, který střelil 4 góly

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

2. 12. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté v utkání s Uherským Ostrohem ztratili domácí neporazitelnost

V sobotu se na našem zimním stadionu představil tým Uherského Ostrohu, který v minulém kole doma prohrál s Velkou Bíteši.

16. 9. 2019 - Junioři HHK si v neděli připsali první mistrovské body, když na domácím ledě porazili hráče Chotěboř

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů a žáků HHK Velké Meziříčí.

4. 11. 2019 - Městská liga má za sebou kompletní 8. kolo

Městská liga odehrála osmé kolo. Podívejte se na všechny výsledky 8 kola a průběžnou tabulku extraligy a první ligy.