• Katovna se dnes již popáté otevřela veřejnosti. Čeká zde na vás mnoho dobrého a zajímavého. Přijďte.
  • Tým HHK ve středečním derby vyklepal bítešský Spartak vysoko 7:0.

SPORT - HOKEJ - 9. 12. 2019 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

08.12.2019 – neděle - junioři

HC Strakonice – HHK Velké Meziříčí: 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Góly a asistence: 00:23 Kolařík (Rendl), 11:12 Vaněček (Žák), 39:54 Rendl (Kolařík, Koryťák), 42:10 Babor (Valdman), 52:41 Hokr (Kabele) – 15:44 Úlovec (Karásek, Báňa), 29:08 Nesvadba

Sestava HC Strakonice: Šipler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Koryťák, Kacbunda, Horejš – Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Smetana, Žák

Sestava HHK Velké Meziříčí:Pestr (Juda P.) – Báňa, Kardoš, Kameník, Daňhel, Karásek, Burian, Úlovec, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Nesvadba, Bartošek.

Rozhodčí: Jílek – Diviš, Tuháček.

Vyloučení: 6:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku 39:32

Diváci:15

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: do nedělního utkání se Strakonicemi jsme po dlouhé ranní cestě vstoupili nekoncentrovaně a po hrubé individuální chybě jsme v první minutě prohrávali 1:0. Pak jsme hru vyrovnali, ale soupeř nám odskočil. Dali jsme kontaktní branku a čekala nás druhá třetina, tam se naše hra o hodně zlepšila a skóre jsme vyrovnali. Měli jsme dost šancí na zvrat utkání, ale položila nás branka 6 sekund před koncem druhé třetiny. Ve třetí třetině jsme chtěli utkání otočit, ale soupeř přidal další dvě branky a bylo rozhodnuto. Toto utkání se nám vůbec nepodařilo a musíme se soustředit na další dvě utkání na domácím ledě.

MLADŠÍ ŽÁCI HHK PORAZILI VRSTEVNÍKY HORÁCKÉ SLAVIE TŘEBÍČ. STARŠÍ ŽÁCI,

Z DÚVODU ROZSÁHLÉ MARODKY SOUPEŘE UTKÁNÍ ODLOŽILI.

07 12.2019 – sobota – mladší žáci

HHK VM – SK HS Třebíč 8:2   (4:0, 1:1, 3:1)

Góly a asistence HHK: 02:36 Katolický Š. (Černá), 3:12 Pavelka (Katolický Š.), 12:50 Katolický Š., 17:01 Katolický Š. (Rašovský), 38:53 Pavlidis, 42:59 Rašovský (Katolický Š.), 54:40 Katolický Š. (Černá), 59:22 Havlásek (Katolický Š.)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík (Brož) - Černá, Karmazín, Nesvadba, Havlásek, Matuszek, Rašovský, Pavelka, Neumanová, Pavlidis, Katolický Š., Kratochvíl

Rozhodčí: Pacalová, Strádal,

Vyloučení: 1:5, využití: 1:0, v oslabení: 0:1

Diváci: 42

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: v utkání jsme byli jasně lepším týmem. Soupeře jsme přehrávali kombinačně i v osobních soubojích a hlavně jsme se prosadili střelecky, kde jsme v předešlých utkáních měli velké problémy.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 14.12.2019 BK Havlíčkův Brod – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání v 9:30 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

Sobota 14.12.2019 BK Havlíčkův Brod – HHK VM starší žáci,

začátek utkání v 11:30 hod. (zimní stadion Havlíčkův Brod)

Sobota 14.12.2019 SKLH Žďár nad Sáz. – HHK VM 5 třída,

začátek utkání v 13:30 hod. (zimní stadion Žďár nad Sázavou)

Sobota 14.12.2019 Turnaj 4. tříd ve Žďáře nad Sázavou

Neděle 15.12.2019 HHK VM junioři – Vajgar Jindřichův Hradec,

začátek utkání v 12:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

27. 9. 2019 - Děti od čtyř let zkoušely hokejové dovednosti

V rámci celostátní akce Týden hokeje si ve čtvrtek 25. září na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí vyzkoušeli kluci a holky brusle, hokejky, práci s pukem a další.

20. 1. 2020 - Junioři HHK porazili Strakonice a nadále drží druhou příčku Regionální ligy juniorů

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů HHK Velké Meziříčí.

14. 10. 2019 - Muži HHK se vítězstvím nad Uherským Brodem posunuli do čela Krajské ligy

Ve čtvrtém kole krajské ligy na sebe narazily dosud neporažené týmy.

21. 11. 2019 - Městská liga má za sebou kompletní 10. kolo

Městská liga odehrála desáté kolo. Podívejte se na všechny výsledky 10 kola a průběžnou tabulku extraligy a první ligy.