Dnes je 5. dubna 2020, svátek má Miroslava, zítra Vendula.
  • Na tasovském komíně můžete sledovat čápa. Kamera na www.litas.cz
  • V Balinách z bývalého statku roste další část centra, tentokrát pro zájmové, neformální a celoživotní vzdělávání.
  • Na Třebíč se už za Oslavičkou nedostanete. Navštívili jsme uzavřenou silnici.
  • Kopou se základy budoucího oplocení dálnice.
  • Za měsíc by se měl uskutečnit pietní akt k uctění obětí druhé světové války na hřbitově na Karlově. Díra u schodiště vedoucí k památníku zatím opravena není.

Emoce a zdraví pro vstup do Nového Roku 2020

ZPRÁVY - VELMEZOVKY - 31. 12. 2019 - komentářů 0

1. ledna 2020 – středa * Nový Rok 2020


Beran

beran

Díky jurodivým konstelacím - v nakročení do Nového Roku – půjde o změnu v majetkové sféře. Bude to skluzavka jednou nahoře – jednou dole. Pokud budete tvrdohlavě trvat na starých konzervativních scénářích, tak stejně to – o co vám nejvíce půjde, neudržíte a ztratíte. Pokud do všeho zapojíte nové tendence a přijmete i netradiční kompromisy – je možný dokonce nárůst majetku.

Kdo bojuje s nevěrou – letos to konečně rozetne. Buď přijde na to, že doma má poklad, nebo naletí zlatokopce – která jej o ten poklad – připraví. Vyberte si...

 

Býk

býk

Rok 2020 bude rokem zlomovým. Býčkům ze začátku znamení, kteří bojovali s nepřízni Uranu z Býka, jde klidnější období a podaří se stabilizovat rozvrácené vztahy i hodnoty. To co vybudují, musí pořádně hlídat v květnu a listopadu, kdy to bude test jejich schopnosti neusnout na vavřínech a nenechat si vzít - těžce vydřené. Lepší dny je čekají, jak půjde Luna Kozorohem. Zakroužkujte si to červeně.

Jestli jste se trápili ve vztahu, který neměl budoucnost, už tomu dáte tečku. Jinak se nedostanete k novému protějšku, který bude stát zato. Ujasníte si priority.

 

Blíženci

Blíženci

Start, do roku 2020 – bude pod symbolem Venuše z Vodnáře. Co utlučete jazykem - to budete mít. Komunikační přednosti letos parádně zúročíte. Kdo plánuje doplnit si vzdělání v oboru, který chce pak dělat jako své hobby – udělá dobře. Společenské kontakty budou velmi důležité, zejména na upevnění kariéry.

Každý měsíc, jak Luna půjde Vodnářem - bude talismanem na štěstí. Ty dny se fičte se kamarádit a shánět nové přátele. U této fáze Luny – vždy zabodujete...

 

Rak

Rak

Rok 2020 bude náročný na udržení nadhledu. Opoziční Saturn z Kozoroha do dubna a pak od července - bude prověřovat pevnost vašich vztahů v rodině. Nepropadejte panice a hysterii. Bude po vás chtít větší péči o starší příbuzné a taky více času věnovat potomkům. V květnu a červnu se vám uleví. Kdo trčí letos v krizi středního věku – musí pořádně rozmýšlet, než podá žádost o rozvod. Usmíření je možné. Chce to trpělivost.

Saturn z Kozoroha vás bude držet na uzdě, abyste nevyvedli hloupost a neženili či nevdávaly se - předčasně. Letos to je spíš na volný běh. Tohle dáte...

 

Lev

Lev

Uran z Býka bude chtít zázraky na počkání. Ty nevyrobíte, pokud neposlechnete Saturna z Kozoroha a to brát na zřetel rady starších lidí. Budou doslova Armádou spásy zejména pak od dubna, kdy Saturn už z Vodnáře se posadí na 3 měsíce do opozice - na vaše ego. Bude to doba tvrdého vzdoru – kdy bude Lvíčci těžké si udržet autoritu a nemít sebevědomí v plenkách. Diplomatické tanečky - budou nutné.

Můžete být oporou mladším lidem. Jestli se seznámíte s generačně starším protějškem – může to být přirozené vyústění - vašeho dosavadního hledání...

 

Panna

Panna

Dračí uzly se točí na ose Rak – Kozoroh. Řešením je letos velkorysost srdce a schopnost první podat ruku ke smíru – pokud to situace bude vyžadovat. Od Podzimní Rovnodennosti to bude doba nejkvalitnější měsíců roku 2020. Už se zvednete z kolen a konečně hnete z místa. Jestli to bude stěhování jinam, nebo odjezd za prací či studijní stáží do ciziny – budete řešit až tady. Dlužno dodat, že úspěšně.

Ohnivá Luna bude letos velký talisman - na seznamování se. Potkáte asi mnoho cizinců – u kterých budete na vážkách, jestli brát – či ne. Uvažujte - srdcem…

 

Váhy

Váhy

Talismanem na štěstí, bude od konce března - Saturn z Vodnáře. Snažte start nových záležitostí nastavit až od této doby, pak budete pouze sbírat – vavříny.

Jupiter z Kozoroha a Uran z Býka vás bude učit rozumnému hospodaření s financemi a schopnosti uložit je do nemovitosti nebo fyzických statků. Cenné papíry, či něco – na co si nebudete moci sáhnout – jsou rizikem!

Jestli jste měli guláš v milenecké exhibici, do konce března to bude asi ve stejné režii. Priority si ujasníte až od dubna, kdy dojde - k těžkému vystřízlivění...

 

Štír

Štír

Rok 2020 – bude hodně náročný. Bude do vás bušit Uran z Býka a od dubna do července - Saturn z Vodnáře. Naučte se mlčet a moc nevyčuhovat z davu. Pak - vše dáte. Na tyto stáje si dávejte pozor, aby vás energeticky nevysály. Vše je pouze o principech – které si v srdci, mysli a duši volíte pouze sami. Je to pevná informační matrice, která spolehlivě funguje. Věřte své báječné intuici. Nezklame...

Perspektivní seznámení se – s kvalitním protějškem - bude asi až v závěru léta. V září a říjnu, bude šance největší. Zůstaňte ale i tak – bytostně nezávislí...

 

Střelec

Střelec

Díky Venuši z Vodnáře – vystřelte hned v lednu někam, kde to bude akční, zajímavé a kde se nebudete celý rok nudit. Tohle – bude zásadní podmínkou – abyste v roce 2020 neobrostli mechem, kapradím a pampeliškami. Nebude asi celý rok – s vámi k vydržení. Kdo rád sportuje – změní to na adrenalinovou exhibici. Nejlepší bude závěr roku, kdy dostanete nabídku – která se neodmítá.

Pokud si neumíte vybrat z té plejády ctitelů, kteří se kolem vás motají – stejné to bude do března. Teprve od dubna jde obrat. Konečně najdete - objekt svých snů...

 

Kozoroh

Kozoroh

 

Rok 2020 – bude rokem učení se trpělivosti. Jestli jste ještě nestepovali v roli světců, tak asi začnete. Navíc k mnohým letos přiletí čáp. Připravte se na rodičovství. Máte ale šanci zdědit nějakou nemovitost, která vás zajistí na další roky. Nebo přepis – abyste si nemuseli brát drakonický úvěr. Pokud jste měli do kapsy hluboko – od dubna se to mění. Hlídejte si zdraví. Imunita bude slabší.

Pokud jste žili, Kůzlátka na psí knížku, letos do toho asi praštíte. Rodičovství bude pro vás prioritní a vy neradi – když to vše plave pouze  - na vodě...

 

Vodnář

Vodnář

Vstupujete do roku 2020 s Venuší u vašeho ega. Bude asi nejlepší, když zůstanete nezávislými celý rok, než by vám někdo brutálně srovnal krovky. Opatrnými ve slibech buďte do konce března. Od dubna vás už bude jistit 3 měsíce Saturn z Vodnáře a kariéru nastartujete závratným tempem. Raději ale nejděte do těsnějších vazeb a snažte si vymezit co nejvíce prostoru pro sebe. Tohle - zabere.

Dny, s Lunou ve Vodnáři, budou od dubna talismanem na všechny společenské události. Těm se nevyhýbejte – tady budete nejšťastnější. Zůstaňte ale sólo...

 

Ryby

Ryby

Do roku 2020 vplujete pod přízní Luny z Ryb. Venuše z Vodnáře vás ale v klidné tůňce nenechá. Od dubna, Saturn už Vodnáře - dá šanci na delší čas odplout do ciziny a nabrat tady čerstvý kyslík do žaber. Není vyloučeno ani seznámení se s cizincem a poté rychlé vplutí do manželského chomoutu. Raději ale berte psí knížku, tohle bude jistější. Neslibujte tady nic, co víte – že nebudete moci splnit!

Budou vás zajímat starší, nebo výrazně mladší vzorky na prozkoumání. Nedělejte vlny – a fičte si to užít. Něco - pro osudové sžití, se z toho vyklube...

 

Autor: astroložka Libuše Pernová * Večernice astrologie-vecernice.cz

 

Emoce a zdraví v roce 2020

Luna – Ryby

Do Nového Roku 2020 Zvěrokruh vyplul s Lunou v mystice Ryb a navíc ve velkém citovém vodním spojení mezi Marsem ze Štíra a Dračí hlavou z Raka.

 

Je to posel dobrých zpráv pro ty, kteří věří že po těžkých časech opět přijdou světlé a ty nadějné a chce to jenom neztratit víru ve svém srdci. Citovost dnešního svátečního dnes bude významně podtržena a dodá schopnost naladit se na potřeby svých drahých, rodičů, prarodičů a taky drahouška, pokud jej máte.

 

Talismanem pro vodní stáje bude Luna z Rybek – tak se ponořte do emocí co  nejhlouběji – když bude Luna Rybami procházet. Je to jako setkání s Madam Věčností. Zemské stáje se opřou pak v roce  2020 o Lunu z Kozoroha, ta jim přes Jupiter z Kozoroha dává dostatek šancí uchopit vše pevně do rukou a svůj osud nevzdat v zatěžkávajících časech. Vodním stájím jde talisman v režii Luny z Vodnáře. Venuše je dnes ve  Vodnáři a tak bude razit středem optimizmus a naději. Ohnivé stáje podrží Luna ze Střelce – která je o družení se a radosti ve společnosti druhých. Každý měsíc jde Luna 2,5 dne jedním znamením – tak si to zakroužkujte v Lunárním kalendáři. Je v on line verzi – stačí si Lunární kalendář – vytisknout. Lunární fáze Ryb testuje imunitní systém Zvěrokruhu. Kdo má tady problém – měl by být na sebe hodně opatrný. Rybám patří jak imunita tak i lymfatický systém, dále kotníky, plosky nohou a nožní klenba. Kdo trpí na  otoky a tělo zadržuje více tekutin než je běžné, měl by dnes omezit pitný režim pouze na 1, 5 litru neperlivých minerálek nebo bylinných čajů. Vynechat dráždivou kávu a zelený čaj. Doporučuje se odpočívat s nohami na vyvýšeném místě – třeba ve vašem oblíbeném ušáku a s nohami na stole. I tohle je alternativní řešení. Kdo má problém s otoky víček nebo tváří – měl by si dát na víčka trochu tvarohu. Krásně zklidní pokožku a pomůže cévkám prokrvit víčka a dostat tak opět pleť pod kontrolu.  V lunární fázi Ryb – která se objímá s Neptunem – se Zvěrokruhu můžou zdát zvláštní sny. Až skoro neskutečně živé a reálné. Zapište si sny a snažte se najít pak v nich tzv. hlubší smysl.

 

Pohodový rok 2020 - přeje astroložka * Večernice.


Autor: astroložka Libuše Pernová * Večernice

Publikoval: -red-

Čtěte také

17. 2. 2020 - Za škodu způsobenou pádem javoru při vichřici zaplatilo město 80 tisíc

Hned první červencový den roku 2019 se odpoledne městem prohnala při bouřce silná vichřice a způsobila i značné materiální škody. Jednu z nich muselo zaplatit město.

30. 1. 2020 - Rada města vypíše výběrové řízení na post ředitele Jupiter clubu

Rada města v působnosti valné hromady Jupiter clubu na svém zasedání 29. ledna rozhodla o vypsání výběrového řízení na pozici ředitel Jupiter clubu s.r.o.

2. 3. 2020 - Od pondělí 2. března platí v Nemocnici sv. Zdislavy Mostiště zákaz návštěv na všech odděleních

Z důvodu aktuální epidemiologické situace zakazuje Nemocnice sv. Zdislavy, a.s. návštěvy u pacientů na všech odděleních.

2. 9. 2019 - Prvňákům v Meziříčí popřál hejtman a starosta

V celém Kraji Vysočina dnes do škol nastoupilo 63 tisíc dětí, pro bezmála pět tisíc to bylo úplně poprvé.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Hledáme posilu týmu na pozici KONSTRUKTÉR PŘÍVĚSŮ
TOPlist