• O víkendu začalo masopustní veselí. Průvod masek šel Martinicemi i v Mostištích.
  • Cestovatel ve žlutém trabantu Dan Přibáň se ve čtvrtek vrátil do kina na reprízu úspěšného představení Trabantem napříč kontinenty. Opět měl vyprodáno a slíbil, že se vrátí tentokrát s vyprávěním o jiném kontinentu.
  • Nová divadelní sezóna byla zahájena v úterý hrou Smím prosit?
  • Pozor na silnicích to klouže
  • Pracovníci TS instalují zrcadlo naproti výjezdu z parkoviště za Kooperativou.

Junioři HHK porazili Strakonice a nadále drží druhou příčku Regionální ligy juniorů

SPORT - HOKEJ - 20. 1. 2020 - komentářů 0

Ilustrační foto.

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů HHK Velké Meziříčí.

HHK Velké Meziříčí – HC Strakonice: 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Góly a asistence: 09:22 Procházka (Havliš, Šandera), 22:36 Švejda (Úlovec, Báňa), 41:13 Švejda (Karásek), 47:45 Karásek (Švejda, Úlovec), 59:14 Švejda (Báňa, Karásek) – 17:31 Kabele (Hradský)

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Svoboda (Pestr) -Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová - Karásek, Úlovec, Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek

Sestava HC Strakonice:

Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák

Rozhodčí: Kučera – Slabý, Rous

Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 48:35 (20:12, 12:7, 16:15)

Diváci: 45

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři HHK v domácím prostředí s HC Strakonicemi. S tímto soupeřem nemáme letos dobrou bilanci, ale nám se daří, v tréninku jsme se zaměřili na zakončování akcí, hodně jsme zjednodušili koncovku a to se nám vyplácí. První třetina sice byla ve znamení našeho tlaku, ale zakončení nám nevycházelo. Ve druhé třetině jsme měli několik dobrých šancí, ale koncovka zase žalostná. Po druhé třetině jsme si v kabině řekli, že když odskočíme soupeři o branku, tak to soupeř otevře a nám se naskytnou přečíslení a ty jsme sehráli jako z hokejové učebnice. Zase tým vedla první lajna, která dála 4 góly, z toho Petr Švejda se zaskvěl hattrickem. Dneska musím pochválit celý tým a zvláště třetí lajnu za předvedený výkon. Budu se opakovat, ale jedeme na vítězné vlně a doufám, že to potvrdíme i v dalším utkání v Jindřichově Hradci. Pět zápasů s plným bodovým ziskem je pro nás impulzem posunout  na první místo v naší skupině.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 25.01.2020 HC Dukla Jihlava – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání v 12:15 hod. (zimní stadion Jihlava)

Sobota 25.01.2020 HC Dukla Jihlava – HHK VM starší žáci,

začátek utkání v 14:15 hod. (zimní stadion Jihlava)

Sobota 25.01.2020    Turnaj ročníku 2011 ve Žďáře nad Sázavou, začátek turnaje v 14:05 hod.

Neděle 26.01.2020    Turnaj ročníku 2010 v Třebíči, začátek turnaje v 12:10 hod.

Neděle 26.01.2020    Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM junioři,

začátek utkání v 17:00 hod (zimní stadion Jindřichův Hradec)

Autor: HHK VM

30. 10. 2019 - Městská liga má za sebou kompletní 7. kolo

Městská liga má zdárně za sebou poslední zápas sedmého kola. Podívejte se na všechny výsledky 7 a 6 kola a průběžnou tabulku extraligy a první ligy. Navíc fotogalerie ze zápasu 5. kola...

16. 9. 2019 - Junioři HHK si v neděli připsali první mistrovské body, když na domácím ledě porazili hráče Chotěboř

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů a žáků HHK Velké Meziříčí.

14. 1. 2020 - Béčko zvítězilo na Zubry z Bystřice

Utkání začalo co se týče skóre lépe pro hosty, když v 6. minutě Libor Střecha vyslal střílenou přihrávku, kterou do brány usměrnil Michal Barák - 1:0.

9. 9. 2019 - Junioři HHK v prvním mistrovském utkání prohráli

V prvním utkání letošní sezony jsme přivítali na domácím ledě favorita naší skupiny HS Třebíč.