Dnes je 27. února 2020, svátek má Alexandr, zítra Lumír.
  • První čtvrtfinálové utkání s Břeclaví nakonec dobře dopadlo pro domácí tým HHK, když z nepříznového stavu 0:4, dokázal otočit na konečných 6:4.
  • V neděli večer to ve velkém sále Jupiter clubu pořádně rozjeli kladenští Beatles revival.
  • Takto dopadla autobusová zastávka na Hornoměstské po sobotní večerní nehodě.
  • Po celou neděli na vedlejším svahu na Fajtově kopci probíhá lyžařská soutěž Sporten cup pro děti, dospělé i týmy.
  • V sobotu se konaly v okolních obcích maškarní průvody. Například v Pikárci, Křižanově či ve Lhotkách.

Junioři HHK si od Vajgaru dovezli plný počet bodů

SPORT - HOKEJ - 27. 1. 2020 - komentářů 0

O vítězství rozhodl v poslední minutě kapitán Michal Báňa.

26. 01.2020 – neděle - junioři

Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM 4:5 (1:3, 1:1, 2:1)

Góly a asistence: 09:31 Březina (Brázda), 29:02 Březina (Kupka), 40:25 Štrajt (Brázda), 43:54 Glejtek (Kupka) – 03:23 Švejda (Karásek), 05:42 Karásek (Burian M.), 13:30 Karásek (Švejda), 22:08 Havliš (Šandera, Úlovec), 59:24 Báňa.

Sestava Vajgar Jindřichův Hradec:

Urban (Pachmann) – Kocar, Cerhán, Dúška, Novák – Tržil, Kupka, Brázda, Březina, Štrajt, Glejtek, Kalaj.

Sestava HHK Velké Meziříčí:

Svoboda (Pestr) -Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová, Úlovec, Daňhel - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek

Rozhodčí: Hamr – Soukup, Marek

Vyloučení: 5:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 45:40 (15:13, 16:16, 16:11)

Diváci: 45

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: s Jindřichovým Hradcem hrajeme vyrovnané zápasy, tentokrát to nebylo jinak. V první třetině jsme si vytvořili šance a ty jsme proměnily. Ve druhé třetině jsme šance zahazovaly a soupeř hru vyrovnal  a třetina skončila 1:1.Dotřetí třetiny jsme vstupovali s náskokem dvou branek, ale soupeř začal aktivněji, hned při prvním střídání nám dal branku, potom přidal druhou a skóre se vyrovnalo. Měli jsme ještě přesilovku 5:3, branku jsme nedali, potom v závěru utkání hrál soupeř přesilovku 5:4, tu jsme ubránili. Když jsem začal vybírat hráče na nájezdy, vzal to kapitán Michal Báňa na sebe, projel celým placem a chladnokrevně blafákem zavěsil. Do konce utkání chybělo pouhých 36 sekund. Vezeme cenné tři body, všichni zaslouží poděkování za předvedený výkon. Jsme na vítězné vlně, 6 utkání za sebou a doufám, že v tom budeme pokračovat v dalších utkáních.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI PROHRÁLI V JIHLAVĚ

25.01.2020 – sobota – starší žáci

HC DUKLA JIHLAVA – HHK VM 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Vejmola, Němec, Hammer, Krejčí, Jašek, Bíbr, Vrzal, Katolický Michal, Karmazín, Strnad, Jurný

Rozhodčí: Suchý – Kouba, Žižka

Vyloučení:14:14, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 55

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: první třetina zápasu s Jihlavou byla vyrovnaná, neproměnili jsme naše šance a po vlastních chybách dvakrát inkasovali. Od druhé třetiny už byla Jihlava lepším týmem, potrestala každé naše zaváhání a zaslouženě vyhrála.

25.01.2020 – sobota - mladší žáci

HC DUKLA JIHLAVA – HHK VM 9:0 (1:0, 5:0, 3:0)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Brož, (Antalík), Černá, Nesvadba, Havlásek, Valík, Zeman, Rašovský, Pavlidis, Doležal, Matuszek, Čížek, Katolický

Rozhodčí : Kouba, Žižka

Vyloučení: 4:6, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 55

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Dukla byla po všech stránkách lepší. V první třetině jsme dokázali síle soupeře odolat. Ve druhé se domácí dokázali herně prosadit a rozhodnout utkání. Našim hráčům nelze vytknou bojovnost, ale i to nestačilo.

Program mládeže na tento týden:

Sobota   01.02.2020   Turnaj ročníku 2010 v Chotěboři,

začátek turnaje v 13:55 hod.

Sobota   01.02.2020   HC Chotěboř – HHK VM junioři,

začátek utkání v 17:00 hod. (zimní stadion Chotěboř)

Neděle 02.02.2020    Turnaj ročníku 2011 v Třebíči,

začátek turnaje v 11:15 hod.

Autor: HHK VM

2. 9. 2019 - Hokejisté HHK porazili v pátek Pelhřimov, v něděli si poradili s Litomyšlí

Druhé přípravné utkání před sezónou 2019/2020 přineslo vyrovnanou partii s loni ještě druholigovým Pelhřimovem.

22. 8. 2019 - Velkomeziříčští zahájili přípravu na ledě

V pondělí v 8 hodin ráno vyjeli na zbrusu nový led junioři HHK. Do přípravy se postupně zapojily všechny mládežnické kategorie.

21. 10. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Břeclavi

V sobotu 20.10. 2019 se velkomeziříčští hokejisté vydali k utkání 5. kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlínska do Břeclavi. Spolu s nimi se na utkání vypravila i dvacítka příznivců, ...