• Dnes parkoviště ve Svitu velmi využito. V Jupiter clubu se koná seminář kvality mléka.
  • Podzimní divadelní sezóna se uzavřela toto úterý náhradním představením Lady Oscar. V hlavní roli excelovala Jana Paulová.
  • O víkendu začalo masopustní veselí. Průvod masek šel Martinicemi i v Mostištích.
  • Cestovatel ve žlutém trabantu Dan Přibáň se ve čtvrtek vrátil do kina na reprízu úspěšného představení Trabantem napříč kontinenty. Opět měl vyprodáno a slíbil, že se vrátí tentokrát s vyprávěním o jiném kontinentu.

Úvodní část patřila domácímu týmu.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Zastávka 4:6 (2:1, 2:3, 0:2)

Rozhodčí: Fiksa – Balcar, Kašpar

Diváků: 26

Branky: 10. Štěpánek (Střecha L. ), 13. Šoukal (Chlubna, Tichý), 21. Pokorný (Smejkal, Dundálek), 36. Štěpánek – 20. Bednář (Lesonický, Šedý), 31. Fišer (Lesonický, Fiala), 39. Vyhnalík (Stromecký), 40. Lesonický (Fišer, Šedý), 42. Vyhnalík (Provaz), 43. Sedláček (Provaz, Roubal)

Vyloučení: 3:2

Využití: 0:0

Oslabení: 1:0

Střely na branku: 45:36

V. M. „B“: Svoboda David (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor – Peterka, Bradáč - Chlubna , Burian Martin – Smejkal, Štěpánek, Dundálek – Kudláček Jiří, Barák, Hubl – Bernat, Šoukal, Tichý. Trenér:Kudláček Martin

Zastávka: Vybíral (Bašus) - Fiala, Burian Josef, Fišer, Šedý, Stromecký, Bednář, Švestka, Mikule, Lesonický, Jambor, Sedláček, Vyhnalík, Kousal, Lučivňák, Provaz, Roubal.

Trenér: Nohel Pavel

Mnohem více se dostával do útočného pásma a svého soupeře i jednoznačně přestřílel. První gól mu jeho aktivita přinesla v 10. minutě, kdy Štěpánek zužitkoval přihrávku Libora Střechy. Tři minuty na to pak úspěšně zakončil kombinaci Tichého s Chlubnou Šoukal a zvýšil na 2:0. Zastávka po celou třetinu jakoby čekala na mezery v obranné hře HHK a také se dočkala. 40 vteřin před koncem snížil Bednář na jednobrankový rozdíl, když mu asistovali Šedý a Lesonický.

Už v první minutě prostřední třetiny si však vzali meziříčští svůj náskok zpět. Střelou od modré se o to postaral Pokorný po nahrávkách Dundálka a Smejkala. Přetahovaná o skóre dále pokračovala ve druhé desetiminutovce. Nejprve ve 31.´, při hře 4:4, znovu snížil Fišer s přispěním Fialy a Lesonického. O pět minut později ujel ve vlastním oslabení soupeřově obraně Štěpánek a tak béčko HHK znovu odskočilo o dvě branky. Jeho hráči se ovšem ze závěru první části vůbec nepoučili, ba naopak. V posledních dvou minutách vyrobili hrubé chyby v rozehrávce, kterých hosté dokonale využili. Nejprve to byla dvojice Vyhnalík – Stromecký a vzápětí vyrovnal Lesonický po přihrávkách Šedého s Fišerem.

Domácí hokejisté se na začátku poslední části ani nestačili vzpamatovat ze ztráty vedení, když je Zastávka nekompromisně dorazila. Její hráči do závěrečného dějství vstoupili mnohem důrazněji a dvěma slepenými brankami rozhodli zápas. Ve 42. minutě to byl Vyhnalík s asistencí Provaze aby o minutu později upravil na konečný stav Sedláček s podíly Roubala a Provaze. Meziříčským sice na zvrat zbývala skoro celá třetina, ale ke gólům nevedly ani změny v sestavě ani stažení hry na dvě pětky. Hosté je k většímu ohrožení Vybíralovy brány nepustili a zaslouženě si tak z Mezu odvezli všechny tři body.

Ostatní výsledky 17. kola:Bystřice – Polička 4:10

Náměšť – volno

V tomto týdnu odehrajeme dva zápasy. Nejprve ve středu 12.2.2020 přivítáme od 18.00 hodin v odloženém utkání lídra soutěže z Telče. V sobotu 15.2. pak zajíždíme do Náměště, kde de od 17.00 utkáme s domácím týmem.

Autor: Vladimír Hort

6. 1. 2020 - Junioři HHK si vyšlápli na lídra soutěže, Českokrumlovský slavoj. Brankář Svoboda udržel čisté konto

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů mládeže HHK Velké Meziříčí.

4. 10. 2019 - Fanklub HHK pořádá výjezd do Hodonína

Fanklub HHK Velké Meziříčí pořádá v neděli 6.10. 2019 autobusový výjezd na utkání SHKM Hodonín - HHK Velké Meziříčí.

14. 2. 2020 - Prohra hokejového b-týmu v Telči

Telč hrála co potřebovala a béčko HHK za celý zápas nenašlo protizbraň, jak by jí v tom zabránilo.

27. 11. 2019 - HOKEJ - městská liga

Po základní části se tabulka rozdělila na 3 skupiny. Mužstva se utkají dvoukolově o vítěze městské ligy, o postup do extraligy a vítězství v 1. lize.