30 druhů RUMŮ!
Dnes je 18. července 2019, svátek má Drahomíra, zítra Čeněk.
  • Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.
  • Začátek dálničního mostu Vysočina na straně u Rakůvek kompletně rozebrali.
  • Tu pravou nezapomenutelnou kolonu na D1 najdete u Velkého Meziříčí.

Prvomájové setkání občanů ve Žďáře nad Sázavou

OSTATNÍ - OD VÁS - 26. 4. 2012 - komentářů 0

V prostorách atria u obchodních domů se opět po roce můžeme setkat při oslavě svátku práce.


Již v 9:00 jej zahájí koncert dechové hudby ZUŠ. V 10:00 si poslechneme prvomájový projev a představí se nám kandidáti do Krajských voleb. V 10:30 pak budou žáci ZUŠ opět pokračovat ve své produkci.

 

Mottem tohoto setkání je – Svátek lidské solidarity je i Vaším svátkem, přijďte jej společně oslavit. Ano, svátek práce je svátkem všech, kteří mají to štěstí a mohou si prací vydělat na živobytí. Je ale svátkem i těch, kteří to štěstí nemají a práce jim z různých důvodů chybí. Je zapotřebí navázat na protestní akci z 21. dubna, kde se sešlo něco mezi 120 000-160 000 lidí, kterým vadí způsob vládnutí pravicové koalice. Měli bychom dokázat, že i nám není dnešní situace lhostejná. Srdečně zvu na úterní dopoledne nejen komunisty, ale všechny levicově smýšlející i ty, které dnešní doba staví do neřešitelných problémů. Už bylo dost sezení doma u televize, či u piva v hospodě. Je načase se zvednout a podpořit svou přítomností legitimní požadavek k ukončení tohoto marasmu a odchodu nekompetentní a neschopné vlády.


Autor: Martin Klement, předseda ZO KSČM ve Velkém Meziříčí

Publikoval: -kas-

Čtěte také

30. 11. 2018 - Hledám lidi, kteří se cítí být poškozeni nebo podvedeni při sjedávání půjček

Hledám lidi, kteří se cítí být poškozeni nebo podvedeni při sjednávání půjček s osobou, která vystupuje jako pan Zezula.

16. 4. 2019 - Názor občana: Dopravní situace na ulici Družstevní

Jsem obyvatelkou ulice Třebíčská, maminkou dvou dětí 4 a 2 roky. Starší syn 4 roky chodí na MŠ Velox. Každý den absolvujeme pešky trasu po ulici Družstevní ráno do školky, a ve...

10. 6. 2019 - Cesta kolem řeky Oslavy je u chat zavezena asfaltovým odpadem

Pokud plánujete cestu pěšky či na kole do Nesměřského údolí po levé straně řeky Oslavy, nedělejte to.

10. 3. 2019 - Reakce občana na článek k protestům žáků středních škol

Přinášíme vám reakci občana Velkého Meziříčí na předešlý článek **2**Ekocentrum Chaloupky k protestům žáků středních škol....**2**


Komentáře ke článku

Počet komentářů 12.

[1] Vložil: kolemjdoucí, 29.4.2012, 09:51:47
Takže ne oslava svátku práce, ale politická agitka. Překvapivé.
[2] Vložil: pozorovatel, 29.4.2012, 09:51:52
Ale soudruhu, nebylo vás tam nakonec půl milionu? neviditelnypes.lidov…
[3] Vložil: M.Klement, 29.4.2012, 14:51:06
1: Celou tu dlouhou dobu od střílení a poprav dělníků v Chicagu se berou oslavy svátku práce jako protest proti kapitalistickému zneužívání dělníků. Tak až půjdete okolo, berte to naq vědomí.
2: Nevěřící Franta, jehož jméno zná pouze redakce si zřejmě neuvědomuje, že i prostátní deníky si nedovolili fabulovat o účasti "nějaké hrsce" demonstrantů. On je ten článek všeobecně pln blábolů jež se dají nalézt na stránkách pravicových politiků.
[4] Vložil: pozorovatel, 30.4.2012, 13:12:05
Vaclavak ma rozlohu 45000 m2. Ani kdyz neodectu zelene plochy, lavicky a dalsi prekazky, neumim si predstavit skoro 4 lidi na metru. Namesti navic nebylo plne... Verim, ze 50000 lidi tam bylo, ale vic ne. Navic jsem slysel od sveho znameho z Prahy, co tam zrovna sel, ze polovina tech lidi tam byla ta nejhorsi sebranka a jeste nalita;) Inu delnicka trida chce vladnout svetu, hura, gulas a pivo potecou proudem!
[5] Vložil: rejpal, 30.4.2012, 21:56:47
Zato když by to pořádali pravičáci,tak by byli úplně střízliví a bylo to smysluplné,že?
[6] Vložil: pozorovatel, 1.5.2012, 13:10:32
To nevim, jak by to vypadalo, rikam jen, co jsem slysel od ocitych svedku. Nemate argumenty a fabulujete, co? To se luza zase predvedla;) Obdorari nejsou zadnym volenym uskupenim, nevidim tedy duvod, proc jim naslouchat. Volby vyhrala nelevice, at ukaze, co umi, az vyhraji socani, at ukazi, ze to umi lepe. Nadsen z jejich vyhry sice nebudu, ale nebudu za dva roky vykrikovat, ze nemaji pravo vladnout, kdyz jim lid dal duveru. To jen levicaci kvici, kdyz se jim nesype do koryta.
[7] Vložil: M.Klement, 1.5.2012, 16:29:03
Já jsem s tou nejhorší sebrankou mluvil a mohu tvrdit, že kecy pozorovatele by oglosovali mnohem tvrději nežli já. A dle mne je to zakomplexovaný idiot, který nemá žádnou představu o dění v naší zemi.
[8] Vložil: rejpal, 1.5.2012, 21:58:07
6.Vzhledem k tomu,že v Praze dělám,vidím a slyším,co se děje,nějaké informace,typu,jedna paní povídala,neberu.Asi ten známý byl mimo.
[9] Vložil: pozorovatel, 1.5.2012, 21:58:35
Mohu se zeptat, o kterém idiotovi z účastníků demonstrace mluvíte? Z vašeho příspěvku to není zcela jasné;) No nic, dost urážek. To víte, že vím, co se v naší zemi děje a z některých věcí nadšen nejsem, ale nesnažím se ohromovat všechny okolo vážností sociální situace (přeplněné vozíky a ucpané silnice pořád svědčí o tom, že krize není tak hrozná) či přeháněním o počtu demonstrantů (až na samou hranici jejich možné hustoty na metr čtverečný). Napadá mě otázka, myslíte, že když vyhrajete volby, nebudete muset šetřit? A jak chcete podpořit růst? Dalšími regulacemi a znehybněním trhu práce? Vyššími daněmi? Hodně štěstí, až se vám bude země sypat pod rukama ještě rychleji než dosud;)
[10] Vložil: pozorovatel, 6.5.2012, 16:25:36
Stale cekam na odpoved na otazku, jakymi kroky podporite rust. Zatim ticho po pesine, takze zazracny recept komunistu asi neexistuje;) Nezbyva nez se zase ucit od Hayeka, jak s levici neprijit do otroctvi...
[11] Vložil: Haňula, 23.5.2012, 13:55:28
Náhodou jsem procházela místem, kde se uvedené setkání ve Žďáře konalo a musím říci, že tam naštěstí byly pouze důchodci maximálně doprovázení vnoučaty. Když mě pořadatelé uviděli, měli velkou radost a se slovy "Hele tamhle je někdo mladej" se chtěli na něco ptát. Musela jsem je uklidnit, že pouze procházím a že mě to nezajímá. K množství zúčastněných osob je potřeba říci, že jich mohlo být maximálně 100-150 a určitě neodpovídá v titulu uvedené fotografii ani počtem ani místem konání. A když jsem viděla kamaráda pana Klementa, který již několik let nepracují a pouze vysává sociální systém měla jsem jasno.
[12] Vložil: M.Klement, 9.12.2012, 18:56:27
Po čase jsem se podíval na tuhle stránku a jen zírám... O kterém kamarádovi to drahá Haňulko mluvíte? Roman Doležal, který tam byl se mnou pracuje a pracoval i v době setkání. Lžete jak když tiskne a jen proto, že se ani nepodepíšete. Můžete se stydět!!!
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
SLUŽBY PRO DOMÁCNOST
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist