Dnes je 14. října 2019, svátek má Agáta, zítra Tereza.
  • Na obchvatu na křižovatce u Oslavice se něco zaměřuje?
  • Výstavba přechodu pro chodce aktuálně uzavřela pravou část obchvatu ve směru na Třebíč.
  • Koupaliště PALOUKY je připraveno na zimu.
  • Na ulici Záviškova se intenzivně pracuje. Uzavírka potrvá do 29. 11. 2019.
  • V DOMUSU skončil další prodejce...

Otevřený dopis

OSTATNÍ - OD VÁS - 2. 10. 2012 - komentářů 0

Jiří Michlíček, Ing. Radovan Necid, Tomáš Hrabálek
Jiří Michlíček, Ing. Radovan Necid, Tomáš Hrabálek

Vážený pane starosto a kandidáti ODS z Velkého Meziříčí, dovolím si s laskavým svolením oslovit Vás formou tohoto otevřeného dopisu.


V posledním čísle regionálního tištěného týdeníku Velkomeziříčsko s dobrosrdečným úsměvem ve tváři nám Vy, pan Michlíček a pan Hrabálek oznamujete na plakátku, že kandidujete do krajských voleb.

 

Písemnou formou nám sdělujete, že my občané Velkého Meziříčí si zasloužíme město bez kamionů a že JSTE PŘIPRAVENI být členy krajského zastupitelstva a zasadíte se o to, aby Velké Meziříčí už NIKDY žádný úředník v Jihlavě nepřehlížel.

 

To je krásné. Já jsem tu s malou prosbou. Než se zasadíte o to, aby nás nepřehlížel úředník jihlavský, nemohli byste se prosím zasadit o to, aby nás občany města nepřehlížel úředník velkomeziříčský?

 

Velkomeziříčský úředník ODS totiž asi omylem přehlédl bod svého volebního programu a to výstavbu krytého bazénu v našem městě a to do roku 2014.

 

Čas rychle pádí, a tudíž na nápravu omylu mnoho času nezbývá, i když pravda krásné místo pro realizaci bodu volebního programu - výstavba krytého bazénu v našem městě se již nabízí. Na pozemku po budově domova důchodců bude krytý bazén jistě ozdobou a chloubou našeho města.

 

Za čas věnovaný čtení mého otevřeného dopisu jakožto i za odpověď Vám z celého srdce děkuji.


Autor: Libuše Kotoučková

Publikoval: -mk-

Čtěte také

30. 6. 2019 - Srny zavítaly do Velkého Meziříčí

V sobotu ráno kolem 4:50 byly za garážemi na Čermákové ulici spatřen na vycházce srnčí pár (srna je vidět jen jako hnědý flíček za stromkem).

14. 5. 2019 - Tak jsme se opět zviditelnili…

Tak jsme se opět zviditelnili a to rovnou v televizních zprávách. Naši novou „hadí“ silnici nám musí závidět celá republika. Proč se vlastně ona klikatice na Třebíčské objevila?

10. 6. 2019 - Cesta kolem řeky Oslavy je u chat zavezena asfaltovým odpadem

Pokud plánujete cestu pěšky či na kole do Nesměřského údolí po levé straně řeky Oslavy, nedělejte to.

2. 6. 2019 - Férový příspěvek k nefér jednání na jedné protestní akci

Když jsem se o této akci dozvěděl, napadlo mne, že by nebylo od věci vyslechnout si argumenty těch, jež žádají hlavu premiéra. Nejprve z povzdálí, ale poté i z nejtěsnější blízkosti jsem...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 17.

[1] Vložil: Taneda, 2.10.2012, 19:14:25
Je dobré pro začátek neplést si zastupitele a úředníky.
A bazénu už bylo opravdu dost.
[2] Vložil: Medřičák, 3.10.2012, 08:01:51
Tanedovi:
1) On třeba takový starosta města je současně zastupitel i placený úředník
2) Ono bazénu bylo dost? Vždyť ve V.M. žádný není, ač jej ODS měla ve svém volebním programu. Ono se to do volebního programu lehce napíše, s tím plněním je to pak už horší.
3) No a podobně je to s ataky kandidátů z ODS z Velkého Meziříčí vůči současným krajským zastupitelům z ČSSD. To aby kraj měl peníze na dopravu jen pro Velké Meziříčí. Ale ODS byla v čele kraje předchozí 4 roky a jak řešila dopravu ve V.M.? Nijak.
[3] Vložil: mfrfh, 4.10.2012, 18:49:39
Medřičákovi:
Když pořádně nevidíte do záležitostí města, měl byste raději mlčet. Pokud chcete něco změnit, kandidujte si sám a pak Vám možná zklapne pusinka...až zjistíte,že to není pouho-pouhé vysedávání za stolem! Ale, že existují i neřešitelné problémy, a že pro Vás naprosto "jednoduché" věci, se nedokáží vyřešit vůbec. Prostě v určitých případech se zákony a smlouvy obejít nedají.
A pokud se domníváte, že se v našem městě za poslední 4 roky nic nezměnilo, tak otevřete ty Vaše zakomplexované oči a trochu se rozhlédněte.
Kritizovat umí každý, ale pochválit... to už dnešním lidem přes pysky moc nejde
Mimochodem-bazén chtěli vystavit, ale po dalším zvážení a diskutování se ukázalo, že by na tom Velké Meziříčí dost prodělalo. V našem okolí je tolik krytých bazénů, že by se nám peníze ani zpátky nevrátili a pak byste, pane Medřičáku, protestoval znovu
[4] Vložil: Libuše Kotoučková, 4.10.2012, 22:30:30
Cituji z příspěvku mfrfh:...mimochodem-bazén chtěli vystavit, ale po dalším zvážení a diskutování se ukázalo, že by na tom VM dost prodělalo...
Vážený občane, myslím si, že nemáte pravdu...
první petici na výstavbu krytého bazénu s 600 podpisy jsem osobně předala panu starostovi na čtvrtečním sedánku s občany v Jupiter clubu dávno před volbami...reakce byla hned taková, že bohužel bazén nikoliv, město by to finančně nezvládlo...pan starosta ještě nechal ihned nás hrstku v sále hlasovat, kdo je pro a kdo proti, bylo to tak padesát na padesát... nicméně jednoznačná odpověď byla NE!...pak jsem se zúčastnila zasedaní zastupitelstva, kdy se znovu projednávala petice...odpověď opět NE, zastupitelé pouze petici vzali na vědomí...
a najednou jsou tu volby a hle strana, která rezolutně bazén odmítla měla najednou ve volebním programu výstavbu bazénu do r.2014!!! o pár desítek hlasů zvítězila, je dost možné, že právě díky zmínce o bazénu a za týden po volbách už bylo vše jinak...úsudek o tom, jak to bylo s bodem výstavby bazénu v našem městě doopravdy, nechť si každý udělá sám...
Pro ty, co neusále argumentují bazény v okolí....do pyhele žiji ve městě Velké Meziříčí, tak co bych spouzela po okolí.
Skuteč od Hlinska jest vzdálena 17km!!!! a bazény jsou v obou městech.
[5] Vložil: kuk, 5.10.2012, 09:02:39
lumpy z ODS a ČSSD volit nebudu, můj hlas do kraje má letos pan Klement!!!
[6] Vložil: vm, 5.10.2012, 21:25:07
Pro Libuše Kotoučková:
Město by na tom prodělalo, není tady na to místo - tak co řešíte, dámo?
Buďte rádi, že se výstavba zatrhla...sama byste viděla, že by to nedopadlo dobře!
[7] Vložil: Ctihodný občan, 6.10.2012, 10:46:17
Naprosto souhlasím s komentářem číslo 6. a 3. Nadávat je snadné, ale řešení už jen tak někdo nevymyslí. Pokuď chcete váš zmiňovaný bazén, na který stejně pak budete nadávat, že je moc drahý, malý nebo cokoliv jiného, protože jak je známo u nás v medřiči se vždycky něco najde, tak opět to budete vy, kdo bude psát petici o zlevnění nebo zrušení bazénu. O tom jak páni na radnici mysleli jen na sebe, nepřemýšleli nebo se unáhlili. Bazén nemá smysl u nás stavět. Opravuje se bázen v Třebíči a v Jihlavě je aquapark. Jestli vás nějak zabije těch 20minut cesty do Jihlavy nebo Třebíče tak zas tak plavat asi nechcete. Zamyslete se,jak často byste chodila do krytého bazénu. Myslim si, že od té doby, co nastoupil nový starosta na radnici, je vidět ve městě hodně změn a to k lepšímu! Jestli bude znovu kandidovat má jednoznačně můj hlas! Lepšího starostu jsme si nemohli přát. Odvádí tvrdou a dobrou práci.
S pozdravem
Ctihodný občan
[8] Vložil: Libuše Kotoučková, 6.10.2012, 10:46:34
Místa na bazén dost, u nové školy jsou od r.1996 hotové inž.sítě a též projekt z té doby, stačilo, kdyby se oprášil...další místo se nabízí místo budovy domova důchodců...atd.atd.
Jak jsem již psala, města, kde bazén mají, provoz téměř všude dotují a vůbec o tom nediskutují, vidí to jak službu občanům.
Neřeším to jenom pro sebe, ale sta a sta občanů z města i okolí by bazén ve Vel.Meziříčí chtělo.
Já spíš než na sebe myslím na ostatní - lidi nemocné,postižené,malé děti a na ty,pro které vycestovat do bazénu do okolích měst je to finančně náročné.
[9] Vložil: občanka, 7.10.2012, 09:34:48
Paní Libuše, díky za vaši práci.
[10] Vložil: Švihálek, 7.10.2012, 16:24:22
S paní Libuší Kotoučkovou nezbývá nic jiného než souhlasit a poděkovat jí, i za další pasivní občany, za dosavadní aktivitu.
Ano ODS měla výstavbu bazénu ve svém volebním programu a krátce po vítězství se k tomuto bodu otočila zády. ODS by se by se tudíž měla alespoň všem občanům města řádně omluvit.
Předpokládám totiž ,že už v době tvorby svého programu měla veškeré informace o obtížnosti řešení k dispozici a přesto tento záměr nechala ve svém volebním programu jako vějičku na dostatečný přísun hlasů.
Občané města si sliby samozřejmě pamatují.
[11] Vložil: rejpal, 8.10.2012, 19:30:33
Paní Kotoučková,už odpověděli,nebo budem čekat,až je bude slyšet z Jihlavy?
[12] Vložil: Libuše Kotoučková, 9.10.2012, 09:35:20
Neodpověděli a zřejmě se takovou nicotnou lapálií, kdy Láska v tomto případě nevítězí nad lží a nenávistí, nebudou ani zaobírat.
[13] Vložil: rejpal, 9.10.2012, 19:55:55
12.Děkuji.Jinou odpověď jsem ani nečekal.Už vím,komu to v pátek nasypu.ODS to určitě nebude.
[14] Vložil: občanka, 10.10.2012, 12:40:38
No bodejť by odpovídali - po těch tanečcích, které jsou zde popsány v příspěvku 4
[15] Vložil: kakabus, 16.10.2012, 18:37:33
a zase bazén :D to snad nééé... prostě není nebyl nebude pro město čítající 11 tis. obyvatel nezadržitelná ekonomická zkáza paní Kotoučková už to pochopte!
[16] Vložil: Libus.ko@seznam.cz, 17.10.2012, 16:10:34
A zase ten bazén...to snad jóóó...prostě nebyl, ZATÍM není, ale BUDE!!!!!!Pro město čítající 11tis.obyvatel je to ostuda, že tu doposud není.
/Nové Sady - počet obyvatel asi 850, bazén mají, Skuteč - počet obyvatel 6500, bazén mají, proč by naše město muselo být téměř ve všem stále nejubožejší, tak už to kakraholte Kakabus pochopte!/
[17] Vložil: fehfuehitw, 22.10.2012, 23:36:59
Příjde Vám naše město ve všem stále nejubožejší? :D Vy tedy máte dost! Co takový Fajťák? Nebo kulturní nabídky města? Nebo akce jako je rozsvicování světélek,apod..
O bazénu a možnosti jeho vybudování se diskutovalo až po volbách a zvolení ODS! Nejde to,nelze to udelat,tak už to proboha neřeště!
Vždyť se tu neuživilo ani kino! Ani kino probuh! A to cena kina byla v našem městě velice příznivá! Ale každý si raději zajede do Jihlavy, kde vysílají film o pár týdnů dříve, že? ..Neobviňuji samozřejmě vedení kina. Odváděli skvělou práci a je zkrátka pochopitelné,že město nemá tolik peněz na to,aby tu byl film hned.
To samé je s bazénem-probuh! Tolik peněz by to stálo! Tolik usílí! A pak by to dozajista krachlo...Museli by nastřelit cenu vstupného mnohem výše než např.v Jihlavě nebo Třebíči,aby se jim vůbec někdy peníze za výstavbu a provoz vrátili. Když si stěžujete,tak aspoň mějte vymyšlené smysluplné a konstrutivní řešení
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
EZH, a.s. - hledáme zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

CHYTKA s.r.o. - Přijmeme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY
TOPlist