Dnes je 14. října 2019, svátek má Agáta, zítra Tereza.
  • Na obchvatu na křižovatce u Oslavice se něco zaměřuje?
  • Výstavba přechodu pro chodce aktuálně uzavřela pravou část obchvatu ve směru na Třebíč.
  • Koupaliště PALOUKY je připraveno na zimu.
  • Na ulici Záviškova se intenzivně pracuje. Uzavírka potrvá do 29. 11. 2019.
  • V DOMUSU skončil další prodejce...

Vítejte v Novém roce

OSTATNÍ - OD VÁS - 2. 1. 2013 - komentářů 0

Martin Klement.
Martin Klement.
foto: foto Jiří Michíížek

Nové kalendáře vystřídaly ty staré z loňského roku a mnozí z nás si dali nová předsevzetí, která i někteří dodrží.


Tento rok sice končí třináctkou, ale nedbejme na pověry a pokusme se o to, aby byl třeba i přelomový nejen v našem osobním životě, ale hlavně v životech nás všech. Pravda, nezačali jsme zrovna radostně, vezmeme-li v úvahu tolik oblíbený nárůst daní a zdražení prakticky všeho, co se života týká, leč nezoufejme, jsou zde i pozitiva. Zanedlouho si třeba můžeme zvolit svého prezidenta a nemusí ani vadit, že přímá volba je tak trošku fraška. Nehodlám za nikoho lobovat, ač mám ve své volbě jasno. Hlavně ať to není kleptoman a při svém rozhodování bere v úvahu názor většiny obyvatel této tolik zkoušené republiky.

 

Letos však nemusí zůstat jen u voleb prezidentských. Naštvanost obyvatelstva se zvyšuje a není se čemu divit, vždyť to, čeho se dopouští naše vláda, neuniklo ani zbytkům monarchie v Evropě. Stačí si přečíst pohoršení švédské královské rodiny i vlády nad skutečností, že by měli dýchat stejný vzduch s našimi představiteli na předávání Nobelovky Evropské Unii. Nedoslechli jste se o tom? Nedivte se, vždyť cenzura zde bují snad víc, než před rokem 89. Výsledkem tak mohou být předčasné volby, které jsou pro naši pravici horší než noční můra.

 

Do nového roku přeji všem, ať již smýšlejí levicově, či pravicově, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí. A té většině obyvatel i splněné přání o odchodu zkorumpovaných ignorantů z vládních křesel. Nu a na závěr krátký pokus o báseň…

 

Jednu z věcí v příštím roce možná kdekdo uvítá,

že nebude hradním pánem Václav II- Ješita.

 

Ať nám vládne klidně Nečas s fenoménem Kalouskem,

nebudem si jen třít oči sněhobílým ubrouskem.

 

Roku toho nebojme se, i když končí třináctkou,

raději se všichni snažme, aby se stal procházkou.

 

Po růžové zahradě? Ale co Vás nemá,

ve vládě se neurodí povánoční sleva.

 

Všechno je však v našich rukou, tak vyražme zatím,

změnu v dobré, věcí špatných přeje, kdo? No Klement Martin.


Autor: Martin Klement

Publikoval: -kas-

Čtěte také

30. 6. 2019 - Srny zavítaly do Velkého Meziříčí

V sobotu ráno kolem 4:50 byly za garážemi na Čermákové ulici spatřen na vycházce srnčí pár (srna je vidět jen jako hnědý flíček za stromkem).

21. 5. 2019 - Členové apoštolské církve se tradičně zapojili do potravinové sbírky

V sobotu 18.5. proběhla po celé republice sbírka potravin pro potřebné, kterou pořádala Česká federace potravinových bank ve spolupráci s potravinovými řetězci.

28. 6. 2019 - Poděkování všem zaměstnancům MŠ Mírová Velké Meziříčí

Každý z nás v životě absolvoval docházku do předškolního zařízení, někdo s odporem, někdo s radostí. Na letošní zahradní slavnosti tradičně pořádané Mateřskou školou Mírová, jsme se s ostatními rodiči shodli, že...

16. 4. 2019 - Názor občana: Dopravní situace na ulici Družstevní

Jsem obyvatelkou ulice Třebíčská, maminkou dvou dětí 4 a 2 roky. Starší syn 4 roky chodí na MŠ Velox. Každý den absolvujeme pešky trasu po ulici Družstevní ráno do školky, a ve...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 13.

[1] Vložil: Obyvatelka z Mírové , 3.1.2013, 08:23:02
Pane Klemente, přeji vám hodně zdraví, spokojenosti a pohody po celý rok 2013. Vy jediný jste mě jako zastupitel nezklamal, a osobně jste se přišel podívat na naše vodou vytápěné domy na Mírové ulici, a hovořil s námi o našich problémech přímo na místě činu. Za to si vás vážím.
[2] Vložil: R.Prudík, 3.1.2013, 08:24:13
Zdravím Vás pane Klement. Když píšete "stačí si přečíst o pohoršení Švédů", tak sem s tím. Nebo si snad myslíte, že neumíme švédsky? Jedná-li se o cenzůru tak bojujme! Jinak se jedná o lacinou propagandu, nebo je to všechno jinak. Naštvanost nepopírám. Ve většině případů pramení v nespokojenosti s tím "jak ONI a co ONI" a už né z toho co JÁ. Ať první hodí kamenem, kdo bez viny. Vytrácí se nám totiž pokora a to ve všech společenských vrstvách.
Zprávy o počasí: oteplilo se, vylétnou i vosy.
[3] Vložil: kája, 3.1.2013, 20:30:30
Zdravím pana Klementa, škoda, že nezahrnul do článku velkorysou amnestii, jevící se ušitou pro velké zločince. Jsou volní, jaká je to spravedlnost v porovnání za malůvku na předvolebních plakátech. Zatím předčasné volby nebudou, neumím si představit Karolínku, jak by se odebrala na věčné zapomenutí. Každý den na výplatní pásce pro vládní garnituru je dobrý. Další zprávy : líp za této vlády nebude.
[4] Vložil: M.Klement, 3.1.2013, 20:31:33
Posílám přepis z článku, který lze najít na internetu, hezké počtení...
Hana Jakobová - pracuje v Europadomstolens domar i mål mot utomnordiska länder ve společnosti Utrikesdepartementet - Švédské království, studovala na škole Právnická fakulta UK Bydlí ve městě Kungsholmen, Stockholms Län, Sweden

Švédský král a vláda odmítli decentně návštěvu totalitní vlády ODS a TOP09.

Švédská vláda nechce připustit, aby slavnost pošpinila Česká vláda,
...
která prosazuje politiku otrokářství a která provozuje lichvářské exekuce proti vlastním obyvatelům - občanům České republiky.

Švédsko je právním demokratickým státem a pohrdá návštěvou Klause, Nečase a Kalouska i Schwarzenberga.

Česká republika je v rámci EU jediným neprávním státem, kde zločin a korupce proniká od vlády přes policii a soudy až do médií.

Švédsko se distancuje od současné české vlády až do její demise a vyšetření zpronevěry 500 miliard, které ODS a TOP09 rozkradly z dotací z EU do ČR.

Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska! FCB dnes
Svobodě zvoní hrana

Včera v 0:25
Asi to stálo za poslech a pak ať něco říkají o svobodném přístupu k informacím
Ke včerjší a dnešní zprávě na FCB ohledně pozvání do Norska dodatek z dnešního večera,

(Na příkaz Václava Klause média nesměla překládat projev švédského krále při udílení ceny míru EU v přímém přenosu na ČT24.)

-------- Původní zpráva --------FCB dnes : Hana Jakobová Sweden

Prezident EU Barroso řekl při zahájení předávání Nobelových cen v Norském Oslo toto..

"Ani tady nebudou představitelé Česka - politici s kriminálním pozadím nesmí sedět v sále s ostatními reprezentanty a královskými rodinami"... — v Kungsholmen-Stockholm

A Česká média opět mlčí !!!
[5] Vložil: R.Prudík, 4.1.2013, 09:51:28
Na sociální síti momentálně koluje evidentní novinářská kachna, která vzbuzuje u lidí emoce. Hana Jakobová zveřejnila tuto zprávu:

„Švédský král a vláda odmítli …………………………………………………...................... ………………………………… Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska!"

Tato kachna se pomalu šíří po nejrůznějších facebookových skupinách a světe div se, mnoho lidí této zprávě věří. „Tak již se ví i ve Švédsku, jak se věci mají a kdo je fašoun a nácek. Jen z nás tady dělají hlupáky. Tento překouzelný článek mi vykouzlil úsměv na líci a rozjasnil celý den. Ať Vás nastartuje a povzbudí do nového dne stejně!" napsal Martin Marek.

Mnozí kritizují Českou televizi za to, že tuto zprávu nezveřejnila. „ČT v tom jede s nimi," napsal další uživatel sociální sítě. Další komentáře vůči ČT byly mnohem tvrdší. Televize prý cenzuruje.

Opravdu se ale divíte veřejnoprávní televizi, že nezveřejnila tuto kachnu? Je to totiž patrné na první pohled. A především, účast na ceremoniálu odmítli Václav Klaus i Petr Nečas z vlastní vůle a ČR nebude jediným státem, který se ho nebude účastnit. Ceremonie se nebude účastnit ani Velká Británie či Švédsko.

Je s podivem, kolik lidí se na zprávu od Hany Jakobové nechalo nachytat. domaci.eurozpravy.cz…
-
Vyjádření Velvyslanectví České republiky ve Švédsku k řetězové internetové zprávě

19.12.2012 / 16:54

V posledních dnech zaznamenalo Velvyslanectví ČR ve Švédsku narůstající počet dotazů českých občanů i českých krajanů na pravdivost řetězové internetové zprávy údajně vydané Hanou Jakobovou.

Velvyslanectví upozorňuje, že se jedná o zprávu nezakládající se na pravdě, vyjádření v ní obsažená jsou nepravdivá a nesmyslná. Jedná se o falešná a vymyšlená tvrzení.

Velvyslanectví upozorňuje, že veškeré oficiální projevy a rovněž vyjádření laureátů Nobelovy ceny, vč. autentických videozáznamů z ceremonií ve Švédsku i Norsku, lze nalézt na www.nobelprize.org/

Odkaz na stránky velvyslanectví ČR ve Švédsku:
www.mzv.cz/stockholm…

Odkaz na stránky jejichž obsah i autoři mohly být zneužity: autorka/autor.. článku:Nora Jakobová, Veronika Šindelářová, Magda Šustrová, Radek Vaníček, Šárka Vohlídalová, Hana Winterová www.euroguidance.cz/…

Ostatní co lze najít, vychází z nějaké ZOO, nejspíš z pavilonu opic, ale to pane Klement už znáte (myslím ty stránky) . Dále už psát nemohu, poněváč utíkám na WC, se mi zvedá z … žaludek.
[6] Vložil: Tom, 4.1.2013, 09:06:01
Hezké. Jen aby to bylo úplné, nutno dodat, že zmínka o nějakém odmítnutí totalitní vlády ČR je HOAX, tedy nesmysl. Více zde: www.hoax.cz/hoax/oml… , na uvedené stránce jsou i videozáznamy z přenosů předávání cen. Pokud ale najdete video, kde švédský král posílá fašistickou ČR do horoucích pekel, smeknu. :-)
Mimochodem, v ČT se děje leccos, ale vzhledem k tomu, jak do Václava Klause šije, bych se velice divil, kdyby její zaměstnanci, resp. představitelé nějaká případná Klausova přání (či "nařízení") brali v potaz.
[7] Vložil: +-, 4.1.2013, 09:06:14
Aha, takže pohoršená není královská rodina, ale nějaká paní původem z Česka, která na facebooku vyvěšuje na svoji zeď své názory asi jako Vy, pane Klemente, zde;) To jste mě opravdu dostal, když takové nesmysly vydáváte za málem oficiální názor celého Švédska
[8] Vložil: +-, 4.1.2013, 09:06:29
Radši sem místo převyprávění článku dejte odkaz, ať máme my zaslepení také přístup k těm zaručeně ověřeným tajným zprávám, o které nás místní totalitní cenzura ochuzuje. Co Haló noviny? Tam to otiskli? Nebo nějaký karlovarský a ústecký zpravodaj? V bolševických krajích určitě cenzura neexistuje, což?
[9] Vložil: +-, 4.1.2013, 11:50:32
Hm, takže nakonec hoax;) Děkuji lidem, kteří si dali více práce než já, kachna mě opravdu nenapadla:D Pane Klemente, takovou ostudu jste si už dlouho neutrhl, není nad to se historicky znemožnit
[10] Vložil: rejpal, 4.1.2013, 18:34:58
AD 9.Pokud se někdo historicky znemožnil,tak je to papátunel,král zlodějů této země.Amnestoval všechny tuneláře,vrahy ze silnic,a pod.Tito všichni mají čistý rejstřík,a mohou pokračovat.Soudci Berkovi,dokonce vrátí ušlou mzdu a funkci.Celý svět se diví,jen místní bezmozci kvičí,co jim média předloží.Vlastní názor,žádný.Když jste tak dobří,kolik zaměstnáte amnestovaných?I místní radnice by jich několik mohla zaměstnat,na svých megalomanských akcích.
[11] Vložil: +-, 5.1.2013, 10:16:51
10: Kdo tady mluví o amnestii? Nemáš argumenty a stáčíš téma diskuse jinam. Použiji tvá slova: místní bezmozek kvičí, co najde na internetu, i když se ukáže, že je to slátanina. To máme zastupitele! Nechceš se taky vrátit do zastupitelstva, rejpale, ať je vás takových víc?
[12] Vložil: M.Klement, 5.1.2013, 14:38:58
Drahý anonyme +-, pokud jsem se nechal oblbnout novinářskou kachnou, pak se omlouvám, ale vůbec bych se nedivil, kdyby stála na pravdivém základě. Naše vláda by si totiž odmítnutí seriózních politiků v Evropě rozhodně zasloužila... Logicky musím dodat, že tak jak se historicky znemožnila ona, mám určitě co dohánět.
Co se týká "změny tématu" docela souhlasím s politiky, kteří za takto provedenou amnestií vidí jistou účelnost. Prezident propouští své bývalé kolegy tuneláře z dob privatizace
[13] Vložil: rejpal, 5.1.2013, 14:39:18
11.Do současného zastupitelstva,ani omylem.K té amnestii,Je toho málo,co pustí média?Neměl ji dostat i Kožený?Největší a nejšikovnější,vzor všem podnikatelům?Cituji nejvyššího.S těma slátaninama asi začal někdo jiný,MK,to určitě nebyl,Cenzůra pracuje jako dřív,takže se pravda musí hledat jinde.Když se to nehodí,tak někdo napíše,že nějaká emigrantka.Jaká,to už nenapíše.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

CHYTKA s.r.o. - Přijmeme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY
TOPlist