• V Třebíči v pondělí 17.12.2018 otevřou nový LIDL na Brněnské ulici. Podobný by měl stát i ve Velkém Meziříčí.
  • Patnáctého prosince bude spuštěn vlek na Fajtově kopci.

1. kolo iboccia Nová Paka 20. dubna 2013

SPORT - HANDICAP SPORT - 23. 4. 2013

Z turnaje iboccia.

V 1. kole letošního ročníku integrované bocci se představili v druhé lize dvě družstva z handicap Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí.

Bylo to družstvo HSC Velké Meziříčí a Tým Sláma Lhotka, který byl letos nováčkem této soutěže. Obě družstva byla nalosována do stejné skupiny. Tým Sláma Lhotka ve složení Zbyněk Sláma se spoluhráčkou Kateřinou Zdražilovou, Jindřiška Slámová a Alois Sláma, se v celkovém součtu neumístnili na předních místech, ale tento tým tuto soutěž považuje především jako skvělou přípravu a souhru Zbyňka s Kateřinou na 3. ligu bocci a soustředí se především na postup do 2. ligy jednotlivců v kategorii BC3 hry s rampičkou.

Druhý tým HSC Velké Meziříčí ve Složení Jiří Charvát st, Coufal Jan, Malec František ml., Jiří Charvát ml., a Vojta Malec prohráli ve skupině s favoritem týmem Boulis Brno a celkově obsadili 2. místo ve skupině. V semifinále prohráli s družstvem iSk Vysočina Rychlé želvy.  Poslední zápas o 3. místo se po boji s družstvem Veverky Jánské Lázně družstvo HSC radovalo z celkového 3. místa v druhé lize. Druhé kolo se bude hrát opět v Nové Pace 13. července 2013.

Autor: Jiří Charvát, předseda Handicap Sport Club Velké Meziříčí o.s.

Fotogalerie

2. 10. 2018 - Handicap Sport Club - atletika

Poslední atletické závody tohoto roku se konaly za krásného počasí na atletickém stadiónu TJ Baník Stříbro.

9. 10. 2018 - 3.kolo ligové soutěže v boccie odehráno

O víkendu 6.-7.10.2018 žila 3.ZŠ ve Velkém Meziříčí sportem.

14. 5. 2018 - Integrovaná boccia - Handicap Sport Club

1. kolo v integrované boccii se odehrálo 5. května v tělocvičně Základní školy v Nové Pace.

24. 10. 2018 - Atleti spastici z TJ Březejc a jejich rok 2018

Spasticky postižení atleti TJ Březejc mají za sebou další aktivní sezónu. Ze čtyř republikových atletických závodů (3x závody České federace Spastic Handicap z toho 1 závod MČR, 1x Mistrovství ČR mentálně...