30 druhů RUMŮ!
Dnes je 20. července 2019, svátek má Ilja, zítra Vítězslav.
  • Discobalkán s obrovskou energií lidem na náměstí v pátek přestavila partička, která si říká Circus problem.
  • Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.
  • Začátek dálničního mostu Vysočina na straně u Rakůvek kompletně rozebrali.

Tož už fakt neviem

OSTATNÍ - OD VÁS - 31. 3. 2014 - komentářů 0

Martin Klement.
Martin Klement.
foto: Jiří Michlíček

Co si myslíte o odsunu německého obyvatelstva? Zeptali se v rozhovoru na echo24.cz ministryně spravedlnosti naší krásné vlasti. „To nejhorší. Chápu, že to byla reakce na to, co se zase Čechům dělo předtím, ale ono se toho v protektorátu zas tolik nedělo.“ Odpověděla paní Helena Válková.


Vskutku, vždyť ta několikaletá selanka musela Čechy spíše bavit a je zcela jisté, že jednoho května házeli kamením a vajíčky po vojácích, kteří je prý přišli osvobodit. Je asi zbytečné připomínat zavřené vysoké školy, zatýkání a popravy, Lidice, Ležáky, koncentrační tábory, 350 000 obětí okupační moci.

 

Při pohledu do zahraničí se však lze domýšlet, že se paní ministryně pouze připojuje k některým „Evropanům“, pro něž je neonacismus stále živý. Již v roce 1996 uzavřela UNA-UNSO (Ukrajinské národní shromáždění-Ukrajinská národní sebeobrana) „partnerskou smlouvu s krajně pravicovou německou stranou NPD (Nacionálně demokratická strana Německa), a od toho roku rokovali představitelé obou stran střídavě ve Lvově a Mnichově. Jakýsi Andrij Starostin, zástupce „zahraniční dokumentační služby“ UNA-UNSO, zveřejnil v tiskovém orgánu NPD „Deutsche Stimme“ stať s názvem „Ukrajina a Evropa“, jejíž závěr byl jednoznačný: Evropa prý musí konečně úžeji spolupracovat s Ukrajinou, aby byl potlačen vliv Ruska! (Jiří Maštálka, europoslanec) Představitel strany Svoboda Sergej Nadal, který je starostou Tarnopolu, prohlásil při jedné z návštěv NPD v Německu, že „expanze evropských zájmů nyní musí s pomocí Ukrajiny postupovat až na hranice Ruska“. Strana Svoboda však také spolupracuje s neofašisty ve Švédsku (švédští neofašisté se účastnili nepokojů v Kyjevě!) a v dalších členských státech EU. Vzhledem ke svému vlivu je Svoboda přirovnávána k řeckému Zlatému úsvitu, ba dokonce pokládána za nejvlivnější neofašistickou stranu Evropy!

 

V Ukrajinské vládě dnes sedí třetina fašistů, kontrolují i silové resorty. Andrej Porubij, zodpovědný za tragické střílení 20. Února, je například tajemníkem rady pro bezpečnost a obranu. S těmito lidmi, stejně jako s takovými, jako je Hashim Thaci, který byl na seznamu teroristů, dnes jednají evropští politici. Nedivme se tedy novopečené ministryni, političce za nový subjekt na naší politické scéně, že se snaží držek krok a protektorát považuje za šťastné období naší vlasti. Vlasti kde jsem se narodil a kam patřili nejen Češi, ale i Moravané Slezané a Slováci.


Autor: Martin Klement

Publikoval: -kas-

Čtěte také

12. 2. 2019 - Apokalypsa v lesích

Posílám pár fotek ze sobotní projížďky na běžkách mezi Netínem a Zadním Zhořcem. Je to hrůza a jenom začátek zkázy. Příští tři roky porostou jenom václavky na smrkových pařezech a potom sto...

23. 4. 2019 - Ještě žiju

Je to již nějaký ten čas, kdy jsem se naposledy písemně vyjádřil k nějaké události, či komentoval problém. Na dotazy proč tomu tak je, jsem odpovídal – „Vždyť není nic nového ke...

10. 12. 2018 - Není otázkou proč to nikdo neuklidí, ale jak si to někdo vůbec může dovolit

Upozornění od všímavého občana.

28. 6. 2019 - Poděkování všem zaměstnancům MŠ Mírová Velké Meziříčí

Každý z nás v životě absolvoval docházku do předškolního zařízení, někdo s odporem, někdo s radostí. Na letošní zahradní slavnosti tradičně pořádané Mateřskou školou Mírová, jsme se s ostatními rodiči shodli, že...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 10.

[1] Vložil: Tom, 3.4.2014, 07:40:01
Někteří lidé mají dar všechno se vším smotat dohromady. Myslím, že chybí už jen ti Ilumináti, Bilderbergové a jiní.
[2] Vložil: kája, 3.4.2014, 19:13:55
"Nová doba "Tome, už se s tím budeš muset smířit.
[3] Vložil: občanka, 13.4.2014, 08:12:04
Tome,věta paní Válkové je vytržena z kontextu.
[4] Vložil: Chřestýš, 13.4.2014, 16:08:46
Aha, tady se někdo díval na primu. Jo,jo, když se něco vyrve z kontextu, je nejlépe na to poukázat až po několika dnech a mnoha interpelací...
[5] Vložil: občanka, 13.4.2014, 20:27:59
Já svůj příspěvek psala v sobotu večer, ale to, že věta paní Válkové byla vytržena z kontextu, se vědělo hned, jak se to stalo. Tedy mě mrzí, že pan Klement píše,jakoby o tom nevěděl.
[6] Vložil: Martin K., 21.4.2014, 10:21:12
Vtipné je, že Rusko je z celé Evropy asi nejfašističtější stát současnosti. A přesto (nebo právě proto?) straší fašistama na Ukrajině a kdekoliv jinde.
[7] Vložil: kája, 21.4.2014, 22:31:43
6 by se měla také dívat na necenzurované zprávy, číst někoho jiného než Šláfenbrka, Zaorálka, Štětináče a redaktory, kteří jsou placeni z našich peněz pro veřejnoprávní televizi. Kdopak viděl podřezávání milicionáře v přímém přenosu ala Mašíni?
[8] Vložil: Martin K., 22.4.2014, 07:43:27
7 děkuji za starostlivost. Na myšlenku, že je Rusko vlastně fašistické, mě přivedlo shlédnutí celého a necenzurovaného projevu Vladimíra Putina před poslanci Dumy při anexi Krymu: www.ceskatelevize.cz…
[9] Vložil: kája, 24.4.2014, 08:01:11
Výborně Martine K, sleduj i ministra Lavrova, budeš v obraze, nebo v přímém přenosu.
[10] Vložil: Martin K, 30.4.2014, 07:59:09
9 To si nemyslím. Pokud chci vědět co a proč se děje na Ukrajině a v Rusku, nemá smysl sledovat Lavrova. Ruská federace vede nevyhlášenou válku proti Ukrajině a Lavrov od toho jenom odvádí pozornost na mezinárodním poli. Nemluvě o tom, že tím perfektně odvádí pozornost i od vnitřních problémů (sociální, ekonomické) a změn (např. omezování svobod) v Ruské federaci.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
SLUŽBY PRO DOMÁCNOST
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

ROTANA: Hledáme nové posily do týmu
TOPlist