Dnes je 18. října 2019, svátek má Lukáš, zítra Michaela.
  • Ulice Pod Strání je již osazena značkou ZÁKAZ VJEZDU.
  • Omezení pod viaduktem skončilo. Přechod je hotov.
  • Svah před katovnou se mění.
  • Divadlo Járy Cimrmana zavítalo ve středu večer do Velkého Meziříčí. S velkým úspěchem uvedlo hru Záskok.
  • Přechod pro chodce pod viaduktem je již označen.

Tož už fakt neviem

OSTATNÍ - OD VÁS - 31. 3. 2014 - komentářů 0

Martin Klement.
Martin Klement.
foto: Jiří Michlíček

Co si myslíte o odsunu německého obyvatelstva? Zeptali se v rozhovoru na echo24.cz ministryně spravedlnosti naší krásné vlasti. „To nejhorší. Chápu, že to byla reakce na to, co se zase Čechům dělo předtím, ale ono se toho v protektorátu zas tolik nedělo.“ Odpověděla paní Helena Válková.


Vskutku, vždyť ta několikaletá selanka musela Čechy spíše bavit a je zcela jisté, že jednoho května házeli kamením a vajíčky po vojácích, kteří je prý přišli osvobodit. Je asi zbytečné připomínat zavřené vysoké školy, zatýkání a popravy, Lidice, Ležáky, koncentrační tábory, 350 000 obětí okupační moci.

 

Při pohledu do zahraničí se však lze domýšlet, že se paní ministryně pouze připojuje k některým „Evropanům“, pro něž je neonacismus stále živý. Již v roce 1996 uzavřela UNA-UNSO (Ukrajinské národní shromáždění-Ukrajinská národní sebeobrana) „partnerskou smlouvu s krajně pravicovou německou stranou NPD (Nacionálně demokratická strana Německa), a od toho roku rokovali představitelé obou stran střídavě ve Lvově a Mnichově. Jakýsi Andrij Starostin, zástupce „zahraniční dokumentační služby“ UNA-UNSO, zveřejnil v tiskovém orgánu NPD „Deutsche Stimme“ stať s názvem „Ukrajina a Evropa“, jejíž závěr byl jednoznačný: Evropa prý musí konečně úžeji spolupracovat s Ukrajinou, aby byl potlačen vliv Ruska! (Jiří Maštálka, europoslanec) Představitel strany Svoboda Sergej Nadal, který je starostou Tarnopolu, prohlásil při jedné z návštěv NPD v Německu, že „expanze evropských zájmů nyní musí s pomocí Ukrajiny postupovat až na hranice Ruska“. Strana Svoboda však také spolupracuje s neofašisty ve Švédsku (švédští neofašisté se účastnili nepokojů v Kyjevě!) a v dalších členských státech EU. Vzhledem ke svému vlivu je Svoboda přirovnávána k řeckému Zlatému úsvitu, ba dokonce pokládána za nejvlivnější neofašistickou stranu Evropy!

 

V Ukrajinské vládě dnes sedí třetina fašistů, kontrolují i silové resorty. Andrej Porubij, zodpovědný za tragické střílení 20. Února, je například tajemníkem rady pro bezpečnost a obranu. S těmito lidmi, stejně jako s takovými, jako je Hashim Thaci, který byl na seznamu teroristů, dnes jednají evropští politici. Nedivme se tedy novopečené ministryni, političce za nový subjekt na naší politické scéně, že se snaží držek krok a protektorát považuje za šťastné období naší vlasti. Vlasti kde jsem se narodil a kam patřili nejen Češi, ale i Moravané Slezané a Slováci.


Autor: Martin Klement

Publikoval: -kas-

Čtěte také

30. 7. 2019 - 700 let Řádu rytířů Kristových

V sobotu 27. 7. 2019 proběhla ve výstavním sále velkomeziříčského muzea slavnostní vernisáž výstavy k sedmistému výročí Řádu rytířů Kristových. V několika vitrínách jsou vystavené předměty mapující bohatou historii řádu – insignie...

10. 3. 2019 - Reakce občana na článek k protestům žáků středních škol

Přinášíme vám reakci občana Velkého Meziříčí na předešlý článek **2**Ekocentrum Chaloupky k protestům žáků středních škol....**2**

14. 5. 2019 - Tak jsme se opět zviditelnili…

Tak jsme se opět zviditelnili a to rovnou v televizních zprávách. Naši novou „hadí“ silnici nám musí závidět celá republika. Proč se vlastně ona klikatice na Třebíčské objevila?

10. 6. 2019 - Cesta kolem řeky Oslavy je u chat zavezena asfaltovým odpadem

Pokud plánujete cestu pěšky či na kole do Nesměřského údolí po levé straně řeky Oslavy, nedělejte to.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 10.

[1] Vložil: Tom, 3.4.2014, 07:40:01
Někteří lidé mají dar všechno se vším smotat dohromady. Myslím, že chybí už jen ti Ilumináti, Bilderbergové a jiní.
[2] Vložil: kája, 3.4.2014, 19:13:55
"Nová doba "Tome, už se s tím budeš muset smířit.
[3] Vložil: občanka, 13.4.2014, 08:12:04
Tome,věta paní Válkové je vytržena z kontextu.
[4] Vložil: Chřestýš, 13.4.2014, 16:08:46
Aha, tady se někdo díval na primu. Jo,jo, když se něco vyrve z kontextu, je nejlépe na to poukázat až po několika dnech a mnoha interpelací...
[5] Vložil: občanka, 13.4.2014, 20:27:59
Já svůj příspěvek psala v sobotu večer, ale to, že věta paní Válkové byla vytržena z kontextu, se vědělo hned, jak se to stalo. Tedy mě mrzí, že pan Klement píše,jakoby o tom nevěděl.
[6] Vložil: Martin K., 21.4.2014, 10:21:12
Vtipné je, že Rusko je z celé Evropy asi nejfašističtější stát současnosti. A přesto (nebo právě proto?) straší fašistama na Ukrajině a kdekoliv jinde.
[7] Vložil: kája, 21.4.2014, 22:31:43
6 by se měla také dívat na necenzurované zprávy, číst někoho jiného než Šláfenbrka, Zaorálka, Štětináče a redaktory, kteří jsou placeni z našich peněz pro veřejnoprávní televizi. Kdopak viděl podřezávání milicionáře v přímém přenosu ala Mašíni?
[8] Vložil: Martin K., 22.4.2014, 07:43:27
7 děkuji za starostlivost. Na myšlenku, že je Rusko vlastně fašistické, mě přivedlo shlédnutí celého a necenzurovaného projevu Vladimíra Putina před poslanci Dumy při anexi Krymu: www.ceskatelevize.cz…
[9] Vložil: kája, 24.4.2014, 08:01:11
Výborně Martine K, sleduj i ministra Lavrova, budeš v obraze, nebo v přímém přenosu.
[10] Vložil: Martin K, 30.4.2014, 07:59:09
9 To si nemyslím. Pokud chci vědět co a proč se děje na Ukrajině a v Rusku, nemá smysl sledovat Lavrova. Ruská federace vede nevyhlášenou válku proti Ukrajině a Lavrov od toho jenom odvádí pozornost na mezinárodním poli. Nemluvě o tom, že tím perfektně odvádí pozornost i od vnitřních problémů (sociální, ekonomické) a změn (např. omezování svobod) v Ruské federaci.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
EZH, a.s. - hledáme zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist