Dnes je 14. října 2019, svátek má Agáta, zítra Tereza.
  • Na obchvatu na křižovatce u Oslavice se něco zaměřuje?
  • Výstavba přechodu pro chodce aktuálně uzavřela pravou část obchvatu ve směru na Třebíč.
  • Koupaliště PALOUKY je připraveno na zimu.
  • Na ulici Záviškova se intenzivně pracuje. Uzavírka potrvá do 29. 11. 2019.
  • V DOMUSU skončil další prodejce...

Zdravím tímto srdečně moje „Milé Ženy“

OSTATNÍ - OD VÁS - 5. 1. 2016 - komentářů 0

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
foto: free galerie pixabay.com

Dovolím si prostřednictvím internetových novin podat vysvětlení mého náhlého odchodu z nové gynekologické ambulance "Kablo" ve Velkém Meziříčí, U Tržiště 3.


Vše proběhlo velice rychle a aby se předešlo nějakým spekulacím, raději Vám to osvětlím sama, protože reakce žen je bouřlivá. V podstatě nevím, proč můj nadřízený se takto rozhodnul, ale ubezpečil mě o tom, že nemá ni žádný konkrétní důvod. Ani morální ani pracovní, pouze lékař, s kterým jsem 3 dny v týdnu ambulovala /úterý, čtvrtek, pátek/ měl vůči mě výhrady jako k člověku...ale já o tom do poslední chvíle nevěděla.
 
Na jaře r. 2015 jsem dostala nabídku, zda chci v nové ambulanci pracovat a musím říci, že jsme dlouho zvažovala nabídku přijmout.
Měla jsem na Domě zdraví zavedenou "Růžovku" s masážemi a předporodními kurzy a byla to moje srdeční záležitost. Ale přišly nějaké zdravotní problémy se zády a tak jsem si říkala, že asi toto má být má nová cesta a nabídku jsem přijala.
 
 
Velice rychle jsem se s novou ordinací sžila i když už to byla "Oranžovka", protože jsem byla od začátku u toho, kdy vznikala.. Od zednických, malířských, podlahářských prací až po konečnou novou, moderní ambulanci. Jsem člověk otevřený, emotivní a hned pro všechno nadšený s plným nasazením a podle toho vypadala i propagace. Z mé strany NIKDY nebyl ale záměr přetahovat klientky z konkurenčních ambulancí, ale ženy, které se zaregistrovaly byly z velké části mé klientky - z masáží, předporodních kurzů, z tancování....
 
Ve snu by mě nenapadlo, že 30.12. v 19.30 mi nadřízený oznámí, že od ledna už nemohu v ambulanci pracovat pro v podstatě žádný důvod. Ač jsem dáma v letech a baby kus, tohle se neobešlo bez psychického kolapsu, od kterého mi pomohli až v nemocnici.
 
 
Nicméně moje Milé Ženy, to co mě tak rychle vrátilo zpět a vlilo mi novou sílu a chuť dělat dál, co doposud, byla Vaše obrovská podpora, vyjádřená esemeskami, mejly, zprávami na facebooku /všechny jsem si schovala, to pro případ, že bych byla zase smutýnková/ a za to Vám opravdu z celého Srdce děkuji a jedeme dál :-)
PS: Děkuji i za ten vyhazov, bez toho bych nepoznala, jak krásné Ochránkyně kolem sebe mám.
 
Libuše Kotoučková - už zase soukromá bába porodní

Autor: Libuše Kotoučková

Publikoval: -kas-

Čtěte také

23. 4. 2019 - Ještě žiju

Je to již nějaký ten čas, kdy jsem se naposledy písemně vyjádřil k nějaké události, či komentoval problém. Na dotazy proč tomu tak je, jsem odpovídal – „Vždyť není nic nového ke...

28. 6. 2019 - Poděkování všem zaměstnancům MŠ Mírová Velké Meziříčí

Každý z nás v životě absolvoval docházku do předškolního zařízení, někdo s odporem, někdo s radostí. Na letošní zahradní slavnosti tradičně pořádané Mateřskou školou Mírová, jsme se s ostatními rodiči shodli, že...

10. 6. 2019 - Cesta kolem řeky Oslavy je u chat zavezena asfaltovým odpadem

Pokud plánujete cestu pěšky či na kole do Nesměřského údolí po levé straně řeky Oslavy, nedělejte to.

30. 6. 2019 - Srny zavítaly do Velkého Meziříčí

V sobotu ráno kolem 4:50 byly za garážemi na Čermákové ulici spatřen na vycházce srnčí pár (srna je vidět jen jako hnědý flíček za stromkem).


Komentáře ke článku

Počet komentářů 48.

[1] Vložil: Irča, 5.1.2016, 17:06:01
Sedím s otevřenou pusou a nemám slov. Taky jsem se přeregistrovala hlavně kvůli Libušce. Tak nějak jsem předpokládala, že kde ,,ordinuje" ona, tam bude taky super péče, jak jsem u ní byla zvyklá. A Libuška mě nemusela nijak přetahovat, prostě jsem se cítila dobře v její blízkosti. Jsem zklamaná. Libuško Ty se drž, nic nestojí za to, abys to zaplatila svým zdravím. Tolikrát jsi mi opravdu a nezištně pomohla, kdybych Ti to mohla nějak oplatit, budu ráda. Moc si tě vážím.
[2] Vložil: Libuše Kotoučková, 5.1.2016, 18:17:46
Ano, ano milé Ženy,Vaše podpora mě dojímá..a dnes 5.1. nádherný prožitek s rodičkou..nejdříve začátek porodu v domácím prostředí a při odtoku pl.vody a příznivém nálezu jsem ji vezla do jihlavské porodnice...sice z bydliště vzdáleného 60km, ale vyplatilo se...Hned u výtahu nás srdečně pozdravil Mudr. Pešout /zást.primaře/ a když viděl, že vleču svůj porodnický kufřík, kabelku a 2 tašky rodičky, pravil: já Vám pomůžu, nemohu vidět ženu, když
nese tašky...a až na porodnický box nám ty tašky donesl..to mě dostalo..no není doktor jako doktor...asistenky milé, dvě mladé lékařky taktéž, chválily nás, ničím nezasahovaly, mohly jsme si s rodičkou dělat co jsme chtěly, atmosféra nádherná...porod krásný...podraz už přebolel...zítra zas vyrážím do terénu, čekají další Ženy...děkuji :-)
[3] Vložil: občanka, 5.1.2016, 23:21:06
Libuše, ač nejsem Vaší pacientkou, přeji vám do nového roku hodně sil a zdraví. A mějte na paměti - co nás nezabije, to nás posílí.
Zdraví občanka, kdysi dávno na staré diskuzi rybka.
[4] Vložil: Karolína, 6.1.2016, 19:14:26
Libuško, taky vám přeji do nového roku jen to nejlepší. Vás jen tak něco neporazí, půjdete zase hrdě dál, jak vás znám. Taky jsem se zaregistrovala do kablovky kvůli vám, no a když už tam nebudete, tak to mě zklamalo a půjdu s prosíkem zase zpět na město. Mějte se pěkně.
[5] Vložil: Velmezačka, 6.1.2016, 19:20:01
Taky to vidím stejně jako Karolína, jenže jak to udělat? Kdy se dá přeregistrovat, když jsem v Kablu od listopadu? Nevíte to někdo? Díky.
[6] Vložil: Jana, 6.1.2016, 21:56:54
Paní Kotoučková, nejsem Vaší pacientkou, ale přeji Vám do nového roku jen to nejlepší.
[7] Vložil: Libuše Kotoučková, 6.1.2016, 21:58:02
Moje milé Ženy, omlouvám se Vám za vzniklé potíže, ale jak si poradit, to tu prosím neporadím.Bylo by to zbabělé a nemám v povaze se mstít...určitě si poradíte. Šlo mi jenom o to,se bránit, protože nejsem nějaké "hej nebo počkej" a opravdu mi bylo ublíženo. Děkuji Vám...
PS: Buďte úpřímné a pokud jste se rozhodly změnit lékaře, protože jste zjistily, že v ambulanci pracuji, tak to tak řekněte.
[8] Vložil: rejpal, 7.1.2016, 07:13:18
Dobrý den.Čiň čertu dobře,peklem se ti odmění.Dnes,kdy už se přísloví nepoužívají,protože jsou pravdivá,a pravda se potlačuje,musím konstatovat,že toto,sedí.Paní L.K.,nejsem Vaším pacientem,ani nemohu,přes to Vám fandím ve Vašem boji,za spravedlnost.Dovolím si malou poznámku.Když se měla tato ambulance otevírat,právě na těchto stránkách,jste dělala propagaci.Proto ten začátek.Dalo by se říct,další životní zkušenost.Protože jsme vrstevníci,myslím si,že už nějaké zkušenosti máme,stále se musíme učit.
[9] Vložil: Martina, 7.1.2016, 10:51:16
Zdravím paní Kotoučkovou a přeji také všechno nej do nového roku. Holky, taky odcházím z Kabla a zjistila jsem, jak to udělat. Po 3 měsících se můžeme přeregistrovat zpět nebo jinam, myslím, že nás zpět vezmou, když to vysvětlíme. Tak vydržte a nedejte se. Jen škoda, že na nás v žádné další ordinaci nečeká paní Libuška .
[10] Vložil: Libuše Kotoučková, 7.1.2016, 18:57:24
Zdravím pane Rejpale....no jo no, ano jak jsem dostala prvotní informace o nové ambulanci, jsem už velká holka,a le stále naivní...tak jsem do toho šla naplno, s nadšením a pořád věřím, že když nelžu já a snažím se být na férovku, že to dělají i Ti ostatní...no jo, to víš...pád na hubu, jako když kopne kůň, že s tlakem 200/108 a neudržením se na svých nohou mě v jednu v noci zachraňovali v jihlavské nemocnici...ale jo poučení z toho vyplynulo :-)
Milé Ženy, přece jenom pro Vás něco udělám a trošku Vám tu cestičku zpět umetu. Děkuji Vám.
[11] Vložil: Frnda, 7.1.2016, 19:00:31
Zlatej zeman dyt to rikam furt nez nejakej dochtor co nam libusku zneuzil k propagaci fuj ze se nestydi
[12] Vložil: zn.ln., 7.1.2016, 19:52:13
Paní Libuše když jsem vás chtěl podpisem na Radnici já ač občan spřáteleného městyse podepřít bylo mě řečeno že akce podpisová tehdy za bazén skončila nyní tedy tato zase naprostá hloupost pokud ale se zachová lékař v jihlavské nemocnici kde já jsem se narodil to je taky důvod proč píšu pak tedy paní Libuše se skláním před Vámi i před tímto lékařem!Nakonec takový pozdrav od jistého spisovatele:"Hodně zdraví a zdaru Libuško".L.N.
[13] Vložil: Martina, 7.1.2016, 20:45:47
Já věděla, že nás v tom nenecháte, paní Kotoučková Věřím, že pan doktor Zeman nás pochopí, že jsme neměly nic proti němu, a to je pravda.Bude to velký návrat ztracených holek
[14] Vložil: zn.L.N., 7.1.2016, 22:57:24
Paní Kotoučková zachránila tolik lidí tehdy to byla samozřejmost nyní je to jinak a komerční věci útočí proti ní jednou jsem se jí zastal a hrůza v bazénu Domu Zdraví VM na mě sprcha na Libuši Kotoučkovou vysvětlovala paní nyní na místě jak je to špatné ano zlepšil jsem si zlomeninu ruky nicméně nesouhlasím s názorem že paní Kotoučková bere peníze z popularity!
[15] Vložil: zn.L., 10.1.2016, 20:01:34
Nechci otravovat navíc muž v ženských věcech myslím si ale že je potřeba takových lidí jako je paní Kotoučková jde jako buldog za svojí pravdou a myslím že ji má a stejně jednou vyhraje!
[16] Vložil: zn.N., 10.1.2016, 21:04:11
Nedá mě to ale moje sestra se narodila na Zámku ve Velkém Meziříčí v únoru 1956 ženy byly na postelích minus dvacet stupňů nic špatného se nestalo-zajímavé-možná proto má ne talent ale asi tuší že letos bude Důchodkyně?
[17] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 10.1.2016, 21:09:32
Jinak práce paní Ivy Janíčkové můžete vidět na:
www.ladanestrasil.es…
Neděkuji je to pouze váš zájem kde si toho velice vážím!L.N.
[18] Vložil: Káča, 17.1.2016, 18:15:39
Bože teď jsem se to dověděla. Holky poraďte nějakého schopného gynekologa. Taky se chci přeregistrovat. To snad není možný jak se lidi dovedou chovat, jsem hrozně naštvaná. říkala jsem si, v jaké budu skvělé péči a zase nic. Do pr.... práce.
[19] Vložil: Libuše Kotoučková, 18.1.2016, 09:28:31
Kačenko, zdravím...neklesejte na duchu. Mám pro Vás informci: koukněte na www.margyn.cz Mudr. Mařáková, je prý skvělá a ještě registrují.
Do Třebíče skok a navíc je to Žena a ty podrazačky nebývají :-)
[20] Vložil: Káča, 18.1.2016, 15:34:25
Díky moc paní Kotoučková, Třebíč je v pohodě. Tak se mi ulevilo. A přeji vám, ať se máte v novém roce o to lépe, o kolik byl horší ten konec roku. Vyjadřovat se k tomu nemůžu protože se mi nedaří najít žádný slušný výrazy, a mou odpověď by asi smazali
[21] Vložil: Libuše Kotoučková, 18.1.2016, 17:10:42
Děkuji, děkuji....stále se mi dostává moc hezké podpory od Žen a k tomu krásný zážitek v jihlavské porodnici, tak už si pomalu na podraz od člověka, který se jeví jako vzdělaný ani nevzpomenu...správný chlap se vším všudy byť někdy v pozici kopáče leckdy vysoko převyšuje toho titulovaného.
[22] Vložil: Rošťák, 20.1.2016, 15:41:23
Libuše, "nesmutýnkujte", nejste první, ani poslední, kdo byl propuštěn ze zaměstnání, či místa, které mu vyhovovalo. Vy se někde upíchnete, nebo jděte do důchodu. Leckdy příjde o práci chlap těsně před padesátkou, s hypotékou na bedrech, ale nikde ho nevezmou, neboť je moc starý. Ještě že nemusím chodit na předporodní kurzy
[23] Vložil: Hana, 22.1.2016, 10:00:19
No milý Rošťáku, on to nemusí být jen chlap, může se to týkat i ženy, taky na nás před padesátkou nikde zvědaví nejsou. A ženy jsou třeba ještě samoživitelky, to u chlapů moc nehrozí. A navíc je dnes u chlapů móda si v padesáti pořídit mladou ženu a miminko, takže ty předporodní kurzy bych nezavrhovala ani ve vašem věku.Chlapi prostě na práci staří jsou ale na něco jiného ne A o paní Kotoučkovou se nebojím, ta bude ,,rodit" děti ještě v devadesáti. Chodila k ní naše mladá, už je to nějaký čas, ale dodnes má pěkné vzpomínky, dokonce i na porod. A malej nám nezaplakal, od mala krásně v noci spinkal, bylo to pohodové sluníčko, tedy než s ním začala cloumat puberta, za což ale paní Kotoučková už nemůže Ale tím si procházejí všechny děti. Díky za to, že takoví lidé existují, kteří dokážou profesionálně a zároveň s láskou pečovat o druhé. Já se na ně díván s velkou úctou, protože to každý nedokáže a takovým darem není obdarován. Paní Kotoučková má ten dar nekonečný a nevyčerpatelný, jak se mi zdá
[24] Vložil: Libuše Kotoučková, 22.1.2016, 15:46:30
Milá Hanko, jsem dojatá Vaším vyznáním...je to velmi povzbuzující v mé práci, s kterou jak jste psala skončím v devadesáti :-) No usnout na věky chci nalíčená a hezky oblečená ve 103letech, tak možná pojedu i přes tu devadesátku...jojo, ale s pomocí Boží jen...ano, dnešním dětem" z prvních předporodních kurzů je 21 let!!!! A rajon se mi nějako rozrůstá už mám těhuli i v Praze, ale to řešíme na dálku...tak moc děkuji a jedeme dál.
[25] Vložil: Rošťák, 22.1.2016, 22:01:23
Milá Hanko, moje žena poprvé porodila dceru, porod byl prý pohodový, dcera nám v noci také pěkně spinkala. Jen nevím, proč si myslíte, že u vašeho vnuka to byla zásluha paní Libuše, moje manželka rodila, když paní Libuše byla dítko školou povinné. Stejně i moje neteř rodila a tvrdí, že porod byl pohodový a její syn je od narození klidný, ani při větrech nepláče, jen se kroutí a mračí a nechodila k paní Libuši. Nechodila na žádný předporodní kurz.
No a s tou mladou ženou bych si asi nevěděl rady, protože já mám rád svůj klid a svoji ženu bych nevyměnil. Proč bych si na stáří přidělával problémy?
[26] Vložil: Hana, 23.1.2016, 12:42:45
Milý Rošťáku, myslím, že moje vnouče bylo v pohodě, protože byla v pohodě i jeho máma. A k tomu paní Kotoučková rozhodně přispěla, neboť návštěvy jejího kurzu byly pro naši mladou příjemné i prospěšné, byla ve styku s ostatními maminami, předávaly si zkušenosti, probraly kde co, vznikla mezi nimi i přátelství, jezdily pak s kočárkama,atd.Paní Kotoučková s nima cvičila, připravovala je, rozptýlila jejich obavy. Prostě to měly i jako specifický dámský klub. A pak když měla některá nějaké problémy s miminem, jako třeba naše mladá potřebovala poradit s kojením,kam myslíte že hned volaly?Správně, paní Kotoučkové. A ona poradila, dokonce přijela. Neříkám že i bez předporodních kurzů nemůžou být ženy i mimina v pohodě. Ale takhle si ženy tohle období mohou ještě více zpříjemnit,více se o sobě i těhotenství dozvědět, tak proč ne? Jinak gratuluji vaší ženě k výběru životního partnera. Přála bych jí, aby si mohla vaši odpověď přečíst, bylo by jí určitě pěkně u srdíčka. Ale musí to být oboustranné, ona by vás asi taky nevyměnila Tak ještě hodně hodně krásných společných let vám přeji.
[27] Vložil: Markéta, 23.1.2016, 15:53:31
Hana je paní Libuše Kotoučková??? Vypadá to jak kdyby dělala reklamu sama sobě proti gustu.....
[28] Vložil: Libuše Kotoučková, 24.1.2016, 07:27:59
Paní Haně děkuji i když netuším, kdo je? Za ty roky bylo těhotných velmi mnoho a návštěv v šestinedělí habaděj...a pro Markétu: nejsem tzv. "přizdisráč", abych si psala pochvalné ódy sama na sebe a ještě skrytě...zbabělé a zákeřné jednání se mi odpoří...ano přiznávám, že JÁ jsem jako bába porodní dóóóst dobrá ...doporučuji všem Ženám večer před spaním 3x klepnout pravou dlaní o levé rameno a pěkně nahlas si říci " Jsem dost dobrá, jsem se sebou spokojená a mám se ráda" ...to že se u toho budete ze začátku kroutit jako žížalky a z hubičky Vám to moc nepůjde je o tom, kam jsme se na své ženské cestě dostaly. Vydržte, stojí to za to ...
Markétko Vy raději 4x, ať se Vám vrátí ztracené sebevědomí
[29] Vložil: Rošťák, 24.1.2016, 12:20:14
Markéto, mám stejný pocit
[30] Vložil: Hana, 24.1.2016, 17:42:20
A jaj, do čeho jsem to šlápla a kde jsem se to ocitla? Paní Kotoučková nejsem Markétko, já jsem prostě já` A ale komu to tady teď vysvětlím. A taky nemám problém si říct, že jsem dobrá a občas se sebou i spokojená . Proto možná nemám problém ocenit druhé nebo dokonce se radovat ze štěstí druhých Rošťáku. Reklamu taky nikomu nedělám, v mém věku už mi předporodní kurz stoprocentně nehrozí, možná předkremační, sešla bych se tam s kamarádkama a tam by mohla být sranda, a tu já miluju. Lidi, nebuďte tak zapšlí. Bude vám líp. Jo a Markéto,teď mě napadlo, nejste vy ten doktor z Kablovky? Vše dobré a mějte se všichni krásně.
[31] Vložil: Rošťák, 24.1.2016, 19:37:31
Hano, nemám problém se radovat ze štěstí druhých, ale mám problém, když někdo tady ventiluje svůj problém, že byl odejit z místa. Psal jsem to a napíšu to znovu, Kotoučková přišla o místo, no a co jako má být? Kolik lidí v regionu, v kraji, ba v celé republice přišlo o práci? Neventilují to tady, ani nikde jinde. A když je paní Libuše tak dobrá, proč s ní nebyli spokojení? Já to řešit nechci, ale proč paní Libuše o každém prdu píše na Novinyvm? Jen jsem napsal svůj názor a vy už mě podezříváte, že nepřeju štěstí druhým, no to je síla!
Mé sousedky dcera chodila k paní Libuši a nebyla zas tak odvázaná, jak by jste třeba čekala.
[32] Vložil: Libuše Kotoučková, 25.1.2016, 06:56:52
Dobré ráno zde na diskuzi...
Článek jsem napsala proto, že jsem se cítila provinile za to, že spousta Žen, které, když se dozvěděly, kde jsem, se zaregistrovaly a byly rády, že když půjdou k lékaři, budu tam i já...o to, že už nesedím za stolem v ordinaci mi vůbec nešlo, vrátila jsem se ke své práci, kterou dělám přes dvacet let...ale ten způsob. To podrazáctví a od lidí s vysokoškolským titulem a navíc z ryze osobních důvodů...ale jak se říká, každé zlo je k něčemu dobré...co se postupně dozvídám od žen, které mi sdělují své pocity z ošetření, tak dobře, že už tam nejsem. Tímto považuji celou diskuzi ohledně mého příspěvku za ukončenou.
Děkuji všem.
[33] Vložil: Hana, 25.1.2016, 20:55:31
Rošťáku tak to je fakt síla a můj vnouček by ještě řekl ,,to je hustý babi".Já vám poprvé odpověděla, protože mi vaše psaní přišlo pěkné, to povzbuzení ,,nesmutýnkujte" mi přišlo opravdu milé, znělo to tak empaticky, a já jsem vám tu vlastnost hned přisoudila a věřila, že to paní Kotoučkové říkáte upřímně. A najednou ten obrat ,,no a co má jako být ?" Já vás opravdu z ničeho nepodezřívala, vždyť já jsem vám vystřihla kompliment jak z červené knihovny, tak mi byla sympatická vaše odpověď. Už vás vaší ženě nezávidím, bohužel...Tímto taky diskusi končím, nechci ji dál vést v tomto duchu, je to přinejmenším hloupé.Mějte se všichni pěkně.
[34] Vložil: Marketa, 27.1.2016, 19:01:39
Paní Kotoučková asi navštěvovala kurzy sebeovládání popřípadě psychologa, tohle co těm ženám zde píšete ví dost žen. Mám alergii na to, když si někdo hraje na něco co není. Vy se paní Kotoučková pořád snažíte být středem. Osobně nic proti vám nemám, mějte studio růžový kotouč nebo jak tomu říkejte, ale to co se neustále píšete si pište na svém, založte si blog, kde si můžete se svými zákaznicemi psát o čemkoliv.
Souhlasím s Rošťákem o práci přichází spousta lidí a kdyby to tu každý ventiloval, tak nevím jak by to vypadalo.
Rošťáku sice nezávidím, ale soudím, že máte oboustranně spokojené manželství a to vám moc přeji. Přej a bude ti přáno pro paní Kotoučkovu platí 10krát . Pěkný večer
[35] Vložil: bára, 30.1.2016, 23:08:19
Nám se naopak ulevilo, že paní Kotoučková už u pana doktora není. Vždy jsem se objednávala na vyšetření k té druhé sestřičce.
[36] Vložil: bára, 30.1.2016, 23:09:53
"byla chytřejší než doktor"
[37] Vložil: Libuše Kotoučková, 31.1.2016, 08:36:23
Baruško, vím, kdo jste a také vím, proč Vaše reakce...:-) Nicméně je to v pořádku. Není člověk ten, aby se zalíbil všem... a musím se smát Vašemu "byla chytřejší než doktor" ...pod "Báru" se může ukrýt kdokoliv.
Jak pravil jeden psycholog: na jednu pomluvu musí být 10 pozitivních reakcí, aby se to vyrovnalo...já mám uložených těch negativních na vedení ambulance zatím 21....čili je nyní potřeba 210 pozitivních, aby bylo skóre vyrovnané...máte co dělat Baruško
[38] Vložil: Marta, 2.2.2016, 15:56:57
Tak si tu pročítám vaše komentáře a žasnu nad myšlenkovými pochody některých lidí. Paní Kotoučkovou znám tak nějak letmo. Je pravda, že ji přehlédnout nelze. Ale nechápu, proč vám tolik vadí, že někdo někde vyčnívá z davu? Nebo že si razí cestu středem a dělá něco, o čem je přesvědčená, že je to tak správné ne-li nejlepší. Přece pokud má někdo jiný názor, nemusí ji poslouchat. Napsat si sem přece může každý co chce. Ona si v podstatě založila opravdu svůj blog a to zde. Pokud vás její problémy nezajímají, nemusíte to číst ani na to reagovat. A katastrofické scénáře ,,kdyby se tu každý ventiloval, jak by to tu asi vypadalo" jsem nějak nepochopila Markéto. Jako že by vypukla válka nebo mor? Nebo co by se jako mohlo stát? Místa je tu dost, tak ať se každý klidně ventiluje. A kdo nechce, nemusí to přece číst. A na to, aby se člověk uměl ovládat přece nepotřebuje kurzy ani psychologa, pokud není nějak narušený. Zajímalo by mě Markéto, na co si hrajete třeba vy? Na zapšklou nepřející ženskou, co má alergii na všechny co nějakým způsobem ,,vyčuhují" ? Taky proti vám osobně nic nemám Klidně si tu taky ventilujte Ono se opravdu nestane nic.
[39] Vložil: Pastička na myši , 3.2.2016, 20:53:03
Jasně Marto, nejlepší je nic nedělat, moc nemyslet a hlavně nikde nevyčnívat jinak se na vás všichni sesypou jako sršni. Lidi co veřejně něco dělají jsou buď hodně oblíbení nebo mrtě nenávidění.Ale na to oni jsou asi zvyklí, jinak by skončili v blázinci. Ale já osobně preferuji taky tu akčnost a to zaujetí. Mám s tím sice taky v životě spíš potíže, ale užiju si i hodně srandy, i když je to v případě některých lidí spíš tragédie. A když mě někdo nenávidí, říkám si, že jsem ho alespoň k nějaké reakci vyprovokovala. Může si díky mně vyventilovat negativní emoce a dostat to ze sebe ven Lidi neberte se tak vážně nebo se umlátíte sami
[40] Vložil: Kuba, 2.3.2016, 20:03:06
Víte jak jsme paní kotoučkové říkali ve školce? Paní luxovačka Kotoučková....to jen tak na odlehčení. Osobně vím o dvou maminkách z mého okolí, které předporodní péče paní Kotoučkové málem přivedla do pěkných malérů. A asi si toho všimli i její zaměstnavatel, že její postupy a rady jsou (velmi mírně řečeno) poněkud nestandardní a proto s ní ukončil spolupráci. To se holt lidem, kteří se neřídí danými pravidly občas stává.
[41] Vložil: ww, 5.3.2016, 22:57:14
Nevím, paní Kotoučková, co se mezi vámi a panem doktorem odehrálo, ale takto začínajícímu doktorovi veřejně rozhodit budoucí klientelu, to se vidí málokdy. To se snad ani nedělá, myslím, že jste si s tím v očích veřejnosti dost uškodila.
[42] Vložil: Eva, 8.3.2016, 11:56:40
Začínajícímu doktorovi? A v kolika letech jako začal? Moc mladě tedy nevypadá, tak už musel začínat několikrát. nemám zájem hájit paní Kotoučkovou, ale pokud se mezi nimi něco odehrálo, vyjadřovat se k tomu můžou oba a hájit se taky. A pokud je mi známo, paní Kotoučková mu taky sháněla klientelu veřejně, a hodně žen se k němu přeregistrovalo hlavně kvůli ní. Třeba naše sousedka. Takže co se dělá a nedělá těžko můžeme posoudit, když o tom moc nevíme. Každý může mít svou pravdu, slepice slepičí, prase prasečí. A Bůh suď.
[43] Vložil: Franta, 8.3.2016, 12:02:41
Paní Kotoučková, vy se neřídíte pravidly, tak až budu těhotněj, určitě za vámi nepůjdu. Kdo ví, kudy byste to dítě ze mě tahala, když děláte všechno obráceně Ještě že jsem s váma nechodil do školky.
[44] Vložil: Bára, 10.3.2016, 21:04:09
Víte co se říká.,,Lehce nabyl, lehce pozbyl" Tak si paní kotoučková v očích veřejnosti asi moc neuškodila, když klientela stojí víc za ní
[45] Vložil: Evik, 13.3.2016, 21:38:01
Už ve školce říkaly děcka paní Kotoučkové paní Kotoučková? To jsem netušila, že se tak brzy vdávala. Za svobodna se tuším jmenovala jinak,ne? Nebo to fakt byla nejmladší nevěsta v republice? To mi bude teda vrtat hlavou. S kým jste to vlastně chodil do školky Kubo?
[46] Vložil: Libuše Kotoučková, 17.3.2016, 06:07:47
Po dlouhé době jsem čistě náhodou jukla na diskuzi a již se směji...do školky jsem nikdy nechodila a ani ve školce nikdy nepracovala...doktor není záčátečník, je mu 53 let a má za sebou několik pracovních míst...a co vím, ženy se přeregistrovávají jinam.
[47] Vložil: Káča, 1.4.2016, 09:56:22
Jo jo, tak už jsem přeregistrovaná na Dům zdraví a bylo to bez problémů. A s paní doktorkou jsem byla spokojená.
[48] Vložil: Marie, 3.4.2016, 15:21:16
Taky jsem šla na dům zdraví a v pohodě. Dokonce už tam má paní doktorka i nový ultrazvuk. Naprostá spokojenost.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
EZH, a.s. - hledáme zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

CHYTKA s.r.o. - Přijmeme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY
TOPlist