LINDT: Ozdobte si stromeček z našich kuliček
Dnes je 14. prosince 2017, svátek má Lýdie, zítra Radana.
  • Banka ČSOB dnes slavnostně představila zmodernizovanou pobočku na náměstí ve Velkém Meziříčí. Mezi hosty nechyběl starosta Josef Komínek, který ocenil, že banka zůstala pro občany na náměstí. Zahrát a zazpívat přišli klienti z Březejce.
  • Chodník u pošty konečně slouží chodcům, ostatní chodníky kolem mostu se stále dodlážďují.
  • Na obou stranách ulice Novosady se intenzivě dokončuje dláždění chodníku.
  • Na obou stranách ulice Novosady se intenzivě dokončuje dláždění chodníku.
  • S vánočním pořadem Nesem vám noviny vysoupila v pondělí večer travesti skupina Screamers.

Šťastné číslo 340

MOTOSPORT - 4. 12. 2017

Každý rok v listopadu se členové dakarské komunity těší, až se ponoří do startovní listiny nadcházející rallye Dakar a zjistí, jaké číslo komu připadne. V roce 2018 poveze speciál Ford Ranger Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala číslo 340, ze kterého je pilot nadšený, má pro něj totiž velmi speciální význam...
 

Velkolepý odjezd dakarské techniky South Racing CE

MOTOSPORT - 29. 11. 2017

Tomáš Ouředníček, pilot stáje South Racing, představil svůj tým pro DAKAR 2018 a současně využil poslední příležitost před naloděním závodní techniky k rozloučení s fanoušky a partnery týmu.
 

„Nikdy to nevzdám“ aneb 40. ročník Rallye Dakar již klepe na dveře!

MOTOSPORT - 25. 11. 2017

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se vydal na svou další dakarskou pouť český tým South Racing CE, který patří pod křídla globálního týmu stejného jména. Tomáš Ouředníček se tak zúčastní svého pátého Dakaru v silném voze s podporou polo-továrního týmu Ford.
 

Poslední šance dotkount se Dakaru

MOTOSPORT - 20. 11. 2017

Chcete si zblízka prohlédnout pravý závodní speciál Ford Ranger před jeho odjezdem na Rallye Dakar 2018? Ve středu 22. 11. 2017 od 15:00 do 17:00 ve Velkém Meziříčí máte poslední šanci!!
 

Tomáš Ouředníček a David Křípal jedou na Dakar, před odjezdem bude Dakar party v Meziříčí

MOTOSPORT - 10. 11. 2017

S hrdostí oznamujeme, že naše přihláška na nejtěžší závod světa rallye DAKAR 2018 byla přijata.
 

Ouředníček – Křípal v TOP 15

MOTOSPORT - 12. 10. 2017

Oslava může začít! Tomáš Ouředníček a David Křípal zakončili svůj poslední závod sezóny, náročnou Rallye OiLibya Maroc, na skvělé 15. pozici v celkovém hodnocení a na 4. pozici v kategorii T1.1.
 

Tým South Racing CE připraven na generální zkoušku

MOTOSPORT - 5. 10. 2017

Posádka South Racing Central Europe udělá zítra poslední krok v přípravě na Dakar 2018.
 

Hrdě prezentujeme naše partnery – DNY NATO

MOTOSPORT - 22. 9. 2017

Náš tým se nejen účastní závodů po celém světě, ale také často prezentuje své partnery při společenských a sportovních událostech.
 

Ani převrácený Ford Ranger posádku týmu South Racing CE nezastavil

MOTOSPORT - 5. 9. 2017

Posádka týmu South Racing CE - Tomáš Ouředníček a David Křípal zažila během první rychlostní zkoušky rallye Baja Poland 2017 dramatické okamžiky.
 

Akční záběry z Hungarian Baja 2017

MOTOSPORT - 29. 8. 2017

Tříštivá zlomenina paty našeho navigátora Davida Křípala se uzdravuje zázračně rychle. Co všechno musel David protrpět na Hungarian Baja můžete shlédnout na ČT v pořadu Svět motorů Aktuálně.
 

Ouředníček - Křípal na Hungarian Baja v TOP 10

MOTOSPORT - 15. 8. 2017

Posádka South Racing CE, Tomáš Ouředníček a David Křípal, vybojovala v 8. kole FIA Světového poháru 8. místo. Pro navigátora Davida Křípala byl tento víkend ve Veszpremu důležitým milníkem, protože si zde odbyl svůj první start ve Světovém poháru. Tento podnik byl zároveň čtvrtým kolem Mistrovství Maďarska, ve kterém Tomáš s Davidem obsadili čtvrtou příčku.
 

Navigátor David Křípal se na Hungarian Baja vrací k závodění

MOTOSPORT - 10. 8. 2017

Po té, co kvůli zranění nohy vynechal závod Baja Aragon, se co-pilot David Křípal vrací k závodění účastí na Hungarian Baja, 8. kole FIA Světového poháru a 4. kole Mistrovství Maďarska. V kabině speciálu Ford Ranger Dakar ze stáje South Racing Central Europe bude navigovat Tomáše Ouředníčka.
 

Tým South Racing CE připraven na 34. ročník Baja Aragon

MOTOSPORT - 21. 7. 2017

Přesně před rokem dostal Tomáš Ouředníček jedinečnou šanci poprvé pilotovat závodní speciál Ford Ranger Dakar a v tyto dny se opět vrací na Baja Aragon, tentokrát však se smíšenými pocity. Vedle obrovského nadšení, že může být součástí týmu South Racing, se ovšem kvůli zranění bude muset obejít bez svého co-pilota Davida Křípala, jehož místo ve španělském kole FIA Světového poháru cross-country rally zaujme zkušený navigátor Míla Janáček.
 

Akční video z největší motoristické události - Legendy 2017

MOTOSPORT - 20. 6. 2017

Užijte si s námi příjemnou atmosféru z výstavy Legendy v Praze, kde náš tým prezentoval dakarský speciál Ford Ranger.
 

South Racing CE na Legendách 2017

MOTOSPORT - 16. 6. 2017

O víkendu 10. – 11. června 2017 proběhl v Praze již 4. ročník největší motoristické slavnosti v České republice - LEGENDY 2017. Součástí této významné akce, kterou letos navštívilo přes 40 000 automobilových nadšenců, byl jako tradičně i tým South Racing s posádkou Tomáš Ouředníček a David Křípal.
 

Zažij výjimečný zvuk osmiválce Fordu Ranger Dakar na Legendách!

MOTOSPORT - 1. 6. 2017

Druhý červnový víkend se tradičně ponese v duchu největší motoristické slavnosti ve střední Evropě známé jako Legendy. Na takto významné události nebude chybět ani tým South Racing CE a posádka ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal představí v rámci exhibiční jízdy dakarský speciál Ford Ranger.
 

Čtyři dílčí vítězství a pódium pro tým South Racing CE na RiverSide Baja

MOTOSPORT - 26. 5. 2017

Posádka týmu South Racing CE, Tomáš Ouředníček a David Křípal, zakončila účast v maďarském závodě Riverside Baja, ve čtvrtém kole Mistrovství středoevropské zóny a druhém kole mistrovství Maďarska, vítězstvím v čtyřech závěrečných rychlostních zkouškách a absolutně třetím místem ve své kategorii.
 

Čtyři dílčí vítězství a pódium pro tým South Racing CE na RiverSide Baja

MOTOSPORT - 25. 5. 2017

Posádka týmu South Racing CE, Tomáš Ouředníček a David Křípal, zakončila účast v maďarském závodě Riverside Baja, ve čtvrtém kole Mistrovství středoevropské zóny a druhém kole mistrovství Maďarska, vítězstvím v čtyřech závěrečných rychlostních zkouškách a absolutně třetím místem ve své kategorii.
 

Chudoba Cup - Dolní Heřmanice

MOTOSPORT - 16. 5. 2017 | FOTOGALERIE

Chudoba Cup - Dolní Heřmanice - 13.5.2016.
 

David Komárek ozdobil Zámecký vrch novým traťovým rekordem

MOTOSPORT - 10. 5. 2017 | FOTOGALERIE

Dvanáct roků starý rekord Zámeckého vrchu, 54,25 sekundy, jehož držitelem byla vrchařská legenda Ing. Otakar Krámský z Jilemnice, byl při nedělním závodě XXXVI. Zámeckého vrchu MANN-FILTER 2017 v Náměšti nad Oslavou překonán. Postaral se o to okříšský David Komárek z týmu Liqui Moly Racing Team, který s vozem Norma M20FC KOMVET, zajel v první nedělní jízdě čas 54,18 sekund. Trať dlouhou 2,030 km projel průměrnou rychlostí 133,77 km/hod.
 

O víkendu se jel 3. Meteorit cup 2017 na trati v Dolních Heřmanicích

MOTOSPORT - 9. 5. 2017

V sobotu 6. 5. 2017 proběhla již třetí zastávka METEORIT CUP 2017 v motocrossu tentokrát v Dolních Heřmanicích.

Zobrazit celý článek

 

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou již po třicáté šesté

MOTOSPORT - 3. 5. 2017

O prvním květnovém víkendu 6. a 7. 5. 2017 se v Náměšti nad Oslavou uskuteční jeden z nejvýznamnějších automobilových závodů v Kraji Vysočina, Zámecký vrch MANN-FILTER 2017. Jedná o druhý podnik letošního seriálu Mistrovství ČR závodů automobilů do vrchu. Současně s mistrovským závodem se uskuteční na trati 2030 metrů, vedoucí kolem náměšťského zámku i mezinárodní pohárový závod Maverick Rescue Euro Cup 2017.

Zobrazit celý článek

 

Ouředníček vybojoval v Maroku zlato! South Racing má první vítězství na africkém kontinentu

MOTOSPORT - 25. 4. 2017

Velkým úspěchem skončil sedmidenní závod Morocco Desert Challenge pro posádku týmu South Racing CE ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal. Jediná česká posádka ve startovním poli závodníků z 22 zemí světa dokázala zvítězit v absolutním pořadí automobilové kategorie.

Zobrazit celý článek

 

O etapové vítězství přišel Ouředníček díky zadřené poloose

MOTOSPORT - 19. 4. 2017

Druhou etapou pokračovala v úterý cross-country rallye Morocco Desert Challenge, ve které sahala posádka ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal po etapovém vítězství a průběžném vedení. Necelých padesát kilometrů před cílem se však tracking startovního čísla 307 na necelou hodinu zastavil.

Zobrazit celý článek

 

Morocco Desert Challenge startuje! Sledujte Tomáše Ouředníčka živě

MOTOSPORT - 18. 4. 2017

Posádka týmu South Racing CE ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal absolvovala administrativní a technické přejímky a po úspěšném shakedownu směřuje k pondělnímu startu, který se odehraje na Plage Balanche.

Zobrazit celý článek

 

Tomáše Ouředníčka čeká africký písek

MOTOSPORT - 12. 4. 2017

Již tento víkend startuje v marockém Agádíru soutěž Morocco Desert Challenge, kde se představí jediná česká posádka ve složení Tomáš Ouředníček - David Křípal. Dvojice týmu South Racing CE se do sedmi etapové soutěže vydá s Fordem Ranger Dakar, který tak velkolepě představila na Dakar show v Sosnové.

Zobrazit celý článek

 

Tomáš Ouředníček a Petr Hozák pojedou Dakar 2018 pod novou stájí South Racing

MOTOSPORT - 30. 3. 2017

Mimořádnou show předvedl o poslední březnové neděli na autodromu v Sosnové tým South Racing, který představil tisícům fanoušků v české premiéře tovární speciál Ford Ranger Dakar. Právě s takovým vozem pak pojedou posádky Tomáš Ouředníček – David Křípal a Petr Hozák – Marek Sýkora v uskupení South Racing Central Europe, novém projektu německého týmu South Racing, vybrané světové podniky cross-country soutěží a Rally Dakar.

Zobrazit celý článek

 

Tomáš Ouředníček představí v české premiéře Ford Ranger Dakar

MOTOSPORT - 21. 3. 2017

V rámci akce Dakar setkání, která proběhne 26. března 2017 na autodromu v Sosnové u České Lípy dojde k jedné velké premiéře. Na české půdě se poprvé představí dakarský speciál Ford Ranger z dílen oficiálně podporovaného týmu automobilky Ford – South Racing.

Zobrazit celý článek

 

Tomáš Ouředníček se rozhodl letošní Dakar nejet

MOTOSPORT - 2. 1. 2017

Rozhodl jsem se tedy dát si krátkou pauzu. Samozřejmě mne mrzí nejet na Dakar 2017, říká v rozhovoru hodnotící minulou sezónu.

Zobrazit celý článek

 

Barbora Laňková získala titul mezinárodní mistryně ČR 2016 v motokrosu

MOTOSPORT - 5. 12. 2016

Závodnici Action Racing Teamu Barboře Laňkové z Velkého Meziříčí se letos velmi dařilo na MMČR žen v motokrosu – Buksa/Ados motokros 2016.

Zobrazit celý článek

 

Tomáš Ouředníček v ČT a ČRo

MOTOSPORT - 6. 11. 2016

V říjnu se Tomáš Ouředníček se svým dakarským speciálem Hummer objevil na dvou důležitých automobilových událostech – Setkání mistrů v Humpolci a Velké ceně Zelené vlny na Masarykově okruhu v Brně.

Zobrazit celý článek

 

Zdravotní problémy přinutily tým Buggyra Ultimate Dakar opustit Rally Maroko

MOTOSPORT - 8. 10. 2016

 

Rozbitá převodovka sebrala posádce Buggyra Ultimate Dakar šance na dobrý výsledek

MOTOSPORT - 7. 10. 2016

Dnešek nebyl pro posádku Buggyra Ultimate Dakar zrovna tím nejšťastnějším dnem.

Zobrazit celý článek

 

Tvrdé přistání na 21. místo

MOTOSPORT - 6. 10. 2016

Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík dnes na 315 km dlouhé třetí etapě Rally Maroko zakusili neúspěch. Posádka týmu Buggyra Ultimate Dakar spadla zpátky na 21. příčku v celkovém pořadí, ale přesto stále doufá, že bude po opravě Fordu Ranger Dakar znovu pokračovat.

Zobrazit celý článek

 

Opatrně prvními dunami

MOTOSPORT - 5. 10. 2016

První část maratonské etapy, a stejně tak i setkání s prvními dunami, byla pro posádku Buggyra Ultimate Dakar úspěšná.

Zobrazit celý článek

 

V TOP 20 jen na třech kolech + souhrné video!

MOTOSPORT - 4. 10. 2016

Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík určitě nikdy nezapomenou na první dlouhou etapu Rally Maroko 2016.

Zobrazit celý článek

 

Slibný začátek pro Buggyra Ultimate Dakar v Maroku

MOTOSPORT - 3. 10. 2016

Rally Maroko začala dnes 7 km superspeciálkou, ve které Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík zajeli s továrním vozem Ford Ranger Dakar stáje South Racing 14. čas.

Zobrazit celý článek

 

Robin poprvé na MČR motokár....a hned sedmý!

MOTOSPORT - 30. 9. 2016

Za krásného podzimního počasí se o víkendu 24.-25.9.2016 jel ve Vysokém Mýtě letošní závěrečný podnik MČR motokár.

Zobrazit celý článek

 

Druhá největší rally světa a Buggyra Ultimate Dakar jako jediná česká posádka

MOTOSPORT - 30. 9. 2016

Posádka týmu Buggyra Ultimate Dakar Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík míří do Maroka, kde se ve dnech od 2. do 7. října 2016 účastní s vozem Ford Ranger ze stáje South Racing předposledního kola FIA Světového poháru cross-country rally.

Zobrazit celý článek

 

Úspěšný debut Borise Vaculíka s vozem Hummer H3 EVO 1

MOTOSPORT - 23. 9. 2016

Český autokrosový mistr, Boris Vaculík, zdárně dokončil svůj první cross-country rally závod v maďarském Nagykallo.

Zobrazit celý článek

 

Pohár Autoklubu České republiky

MOTOSPORT - 22. 9. 2016

O víkendu 16-18. 9. 2016 se na autodromu ve Vysokém Mýtě uskutečnil závěrečný závod o Pohár Autoklubu České republiky motokár.

Zobrazit celý článek

 

Český autokrosový šampion poprvé s vozem Hummer H3 EVO 1 týmu Buggyra Ultimate Dakar

MOTOSPORT - 16. 9. 2016

Závěrečné kolo Maďarského šampionátu, HOFEKA Cup, bude pro tým Buggyra Ultimate Dakar poněkud neobvyklý.

Zobrazit celý článek

 

Motokáry – po roční pauze Rausovi kluci zase závodí

MOTOSPORT - 13. 9. 2016

Po téměř roční závodní pauze se kluci zúčastnili letošního pátého závodu Mezinárodního mistrovství Slovenska a Moravského poháru, který se jel na autodromu ve Vysokém Mýtě ve dnech 19-21. 8. 2016. A rozhodně nezklamali!!!

Zobrazit celý článek

 

Úspěšně v cíli Baja Poland 2016

MOTOSPORT - 30. 8. 2016

Posádka Buggyra Ultimate Dakar Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík se po sobotních technických problémech posunala o 4 místa a úspěšně dokončila Baja Poland, sedmý podnik FIA Světového , na 12. místě celkově.

Zobrazit celý článek

 

Buggyra Ultimate Dakar mezi nejlepšími

MOTOSPORT - 27. 8. 2016

První den podniku Baja Poland se posádce Buggyra Ultimate Dakar podařilo odstartovat na výbornou. V sedmikilometrovém prologu sedmého kola FIA Světového poháru cross-country rally Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík zajeli s vozem Ford Ranger osmý nejrychlejší čas.

Zobrazit celý článek

 

V Polsku mezi hvězdami

MOTOSPORT - 25. 8. 2016

Posádka Buggyra Ultimate Dakar má v těchto dnech opravdu nabitý program. O nadcházejícím víkendu zamíří Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík do Polska na svůj třetí závod Světového poháru. Baja Poland se koná 25. – 28. srpna ve Štětíně.

Zobrazit celý článek

 

Jak to letos bude s Velkou cenou motorek. Harmonogram GP Brno

MOTOSPORT - 19. 8. 2016

Grand Prix České republiky již tento víkend 19.8.-21.8.2016

Zobrazit celý článek

 

Maďarská kuna zničila šance na úspěch

MOTOSPORT - 17. 8. 2016

Série úspěšně dokončených závodů bohužel končí. Posádka týmu Buggyra Ultimate Dakar – Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík – dokončila za poslední dva a půl roku přes 30 rallye bez větších technických problémů, a to včetně Dakaru.

Zobrazit celý článek

 

Připraveni na Světový pohár!

MOTOSPORT - 12. 8. 2016

Po úspěšném Baja Aragon v kabině vozu Ford Ranger Dakar bude o víkendu posádka Buggyra Ultimate Dakar na trati opět se svým Hummerem H3 Evo.

Zobrazit celý článek

 

Úspěšný finiš

MOTOSPORT - 26. 7. 2016

Posádka Buggyra Ultimate Dakar zakončila náročný víkend úspěšným 11. místem, před dakarskou vítězkou z roku 2011, Juttou Kleinschmidt.

Zobrazit celý článek

 

Peklo i nebe

MOTOSPORT - 24. 7. 2016

 

Opatrný, ale nadějný start

MOTOSPORT - 24. 7. 2016

 

Výjimečná šance pro posádku Buggyra Ultimate Dakar

MOTOSPORT - 21. 7. 2016

 

Soutěžte o hodnotné ceny, které můžete držet!

MOTOSPORT - 14. 7. 2016

 

Tým Buggyra na výstavě Legendy

MOTOSPORT - 15. 6. 2016

 

Další vydařený závod v Gyule

MOTOSPORT - 7. 6. 2016

 

Vítězství v kategorii pro tým Buggyra Ultimate Dakar

MOTOSPORT - 9. 5. 2016

 

Krátký rozjezd v Babolně

MOTOSPORT - 7. 5. 2016

 

Trasa Dakaru 2017 představena v Praze

MOTOSPORT - 4. 5. 2016

 

Po známých trasách

MOTOSPORT - 27. 4. 2016

 

Víkend byl ve znamení motokrosu v Dolních Heřmanicích

MOTOSPORT - 18. 4. 2016

 

Ty nejlepší záběry z rally DAKAR 2016

MOTOSPORT - 15. 4. 2016

 

O víkendu se v Dolních Heřmanicích pojedou závody

MOTOSPORT - 13. 4. 2016

 

Zpět na stupních vítězů

MOTOSPORT - 3. 4. 2016

 

Optimistický rozjezd

MOTOSPORT - 2. 4. 2016

 

Start do nového seriálu

MOTOSPORT - 1. 4. 2016

 

Sluneční svit a třetí místo

MOTOSPORT - 21. 3. 2016

 

Krok za krokem

MOTOSPORT - 20. 3. 2016

 

Nová sezóna, nové pocity

MOTOSPORT - 19. 3. 2016

 

Buggyra Ultimate Dakar opět na trati

MOTOSPORT - 17. 3. 2016

 

Po oslavách zpět do práce

MOTOSPORT - 29. 2. 2016

 

Buggyra Ultimate Dakar je zpět

MOTOSPORT - 20. 1. 2016

 

TOMÁŠ OUŘEDNÍČEK A PAVEL VACULÍK ÚSPĚŠNĚ DOKONČILI RALLYE DAKAR 2016

MOTOSPORT - 17. 1. 2016

 

Den v nesnázích

MOTOSPORT - 16. 1. 2016

 

Feš-feš a led

MOTOSPORT - 15. 1. 2016

 

Fénix povstal z popela

MOTOSPORT - 14. 1. 2016

 

Slunce nezná slitování

MOTOSPORT - 13. 1. 2016

 

Úspěšný den v dunách

MOTOSPORT - 12. 1. 2016

 

V polovině

MOTOSPORT - 11. 1. 2016

 

Poprvé v top 40

MOTOSPORT - 10. 1. 2016

 

Dlouhý a náročný den

MOTOSPORT - 9. 1. 2016

 

Úžasná etapa, skvělý výsledek

MOTOSPORT - 8. 1. 2016

 

Závod na půl plynu

MOTOSPORT - 7. 1. 2016

 

Opatrně, ale svižně

MOTOSPORT - 6. 1. 2016

 

Optimistický start

MOTOSPORT - 5. 1. 2016

 

První etapa rallye Dakar byla zrušena

MOTOSPORT - 4. 1. 2016

 

MALÝ PŘEDKRM

MOTOSPORT - 2. 1. 2016

 

Cíl: Buenos Aires

MOTOSPORT - 1. 1. 2016

 

Co je na Dakaru nejtěžší?

MOTOSPORT - 1. 1. 2016

 

Tým Buggyra Ultimate Dakar odlétá ve středu

MOTOSPORT - 30. 12. 2015

 

Nepodceňujte domácí přípravu!

MOTOSPORT - 30. 12. 2015

 

Tomáš Ouředníček na TV Fanda

MOTOSPORT - 11. 12. 2015

 

Odměna za letošní sezónu

MOTOSPORT - 30. 11. 2015

 

Mise splněna

MOTOSPORT - 12. 10. 2015

 

Niki Raus v celkovém pořadí bronzový na MČR motokár!!!!

MOTOSPORT - 10. 10. 2015

 

Rally Morocco – vzhůru do dun

MOTOSPORT - 5. 10. 2015

 

2.závod MČR motokár Vysoké Mýto - Niki Raus opět stříbrný !!!

MOTOSPORT - 1. 6. 2015

 

Druhé místo pro Niki Rause na MČR motokár v Chebu

MOTOSPORT - 15. 5. 2015

 

Krásné letní počasí v sobotu přilákalo hodně diváků na motokros do Dolních Heřmanic

MOTOSPORT - 12. 4. 2015

 

Pozvánka na Meteorit Cup do Dolních Heřmanic

MOTOSPORT - 9. 4. 2015

 

O víkendu se Dolních Heřmanicích konal závod poháru Vysočina MOTOLEVEL MX CUP 2014

MOTOSPORT - 11. 9. 2014

 
Facebook Twitter g+ Youtube
Bleskovky Foto info
PRODEJ RYB
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

FALCO COMPUTER: NOVÝ PRODEJCE I SORTIMENT - GARMIN - hodinky pro sport a volný čas
TOPlist