RYBÍZÁK: Retro specialita nyní v dostání v Nápoje J. Homol
Dnes je 25. února 2018, svátek má Liliana, zítra Dorota.
  • V sobotu od 18 hodin se na loutkové scéně Jupiter clubu uskutečnila akce s názvem Kde končí odpadky z našeho města? Po přednášce se promítal film A plastic ocean.
  • Zápas o první místo po základní části domácímu týmu HHK nevyšel. Prohrál na domácím ledě s SKMB Boskovice vysoko 1:6.
  • V poslední předprázninový den na ZŠ Oslavická žáci soutěží v karnevalových kostýmech.
  • V Jupiter clubu právě probíhá recitační soutěž mladých talentů.
  • Žáci prvního stupně na ZŠ Komenského mají od dnešního dne volno kvůli zvyšující se nemocnosti.

Naučím se anglicky Aneb Jak si splnit novoroční předsevzetí či životní sen

OD VÁS - 28. 1. 2018

„ Ach jo, ta moje angličtina….“ Kolikrát jste si za poslední dobu takto posteskli?
 

Erik vás zve na svou výstavu do daleké Austrálie

OD VÁS - 12. 12. 2017

Milí přátelé a kamarádi, rád bych vás všechny pozval na výstavu svých fotografií nazvanou Different Similarites která se bude konat od 3. do 28.ledna 2018 v Blue Mountains Heritage Center v Blackheath.
 

ČT SE OPĚT PROJEVILA…

OD VÁS - 2. 11. 2017

Když jsem zhlédl na ČT reportáž o volbě nového starosty ve Velkém Meziříčí, nabyl jsem přesvědčení, že by mělo vedení města zvažovat stížnost a žádat o uvedení informací na pravou míru.
 

Rozloučení s dcerkou Eliškou

OD VÁS - 31. 10. 2017

Jsme velmi zarmouceni, že nás dne 23. 10. 2017, po srážce s autem u Stránecké Zhoři, opustila naše nejdražší dcerka Eliška (12 let).
 

Zajímavá myšlenka místního referenda

OD VÁS - 14. 10. 2017

Jsem osobně nadšen, že mají lidé v tomto městě o referendum zájem. Jsem nesmírně rád, že když jsou lidé pro něco zapálení, tak že se dokážou vzepřít politické moci a jít si za svým cílem pro lepší zítřky. Gratuluji iniciativě Za Náměstí k tomu, že získala potřebný počet podpisů. Ovšem má to i svá „ale“.
 

Milý Radku

OD VÁS - 11. 10. 2017

Vždy jsem si Tě vážil pro Tvou píli, s kterou jsi to dotáhl až na starostu našeho města. Teď to však vypadá, že názor, který jsem si na Tebe udělal, nebyl z těch nejvydařenějších v mém životě.
 

Foto od čtenáře: Kamion vesele projíždí přes Bezděkov

OD VÁS - 9. 10. 2017 | FOTOGALERIE

Lidé si stěžují, že po Bezděkově jezdí kamiony a není jich málo. Přibližně polovina komunikace je jednosměrná z důvodu malé šířky vozovky, která vede těsně kolem rodinných domů a je uzpůsobena pro dopravu osobními automobily. Díky zbourání mostu na hlavní tepně skrze město se při problémech na dálnici však stává nejkratší objízdnou trasou.
 

Zamyšlení nad referendem

OD VÁS - 6. 10. 2017

Budeme mít referendum o jednom návrhu, který byl vybrán komisí jako nejvhodnější. Podle konstatování soudu mají občané právo říci svůj názor, ale ani v případě kladného výsledku referenda nemusí být tento návrh skutečně realizován. Navíc tam bylo konstatováno, že zastupitelé postupují správně.
 

Letecké záběry vrtulníků z Chorvatska

OD VÁS - 5. 10. 2017 | FOTOGALERIE

Posílám jedny z nejlepších pořízených záběrů letících strojů nad hornatou krajinou severního Chorvatska národního parku Paklenica.
 

O víkendu se otevřou ateliéry na Vysočině. Navštivte třeba ten U Bašty

OD VÁS - 4. 10. 2017

Rok utekl a jsou zde zase Dny otevřených ateliérů. Otevřeno budeme mít v Meziříčí na ulici U Bašty 1 v neděli 8. října od 12.00 do 18.00 hodin.
 

Občan poukazuje na nepřehledné vyjíždění z ulice od bytového domu na Karlov

OD VÁS - 30. 8. 2017

Z této křižovatky ve Velkém Meziříčí je velmi nepřehlédné vyjíždění kvůli stojícímu vozidlu v křižovatce u bytového domu, přes které je nemožné bezpečné vyjetí na hlavní silnici na ulici Karlov.
 

Porovnání okružních a světelných křižovatek pro použití ve Velkém Meziříčí

OD VÁS - 14. 7. 2017

Není žádným tajemstvím, že starosta našeho města Ing. Radovan Necid je znám jako obdivovatel a propagátor i realizátor okružních křižovatek.
 

Každodenní parkování některých řidičů v zákazu zastavení na ulici Poříčí

OD VÁS - 13. 7. 2017

Do redakční pošty nám dorazil email, který upozorňuje na nedodržování dopravních předpisů ve Velkém Meziříčí. Čtenář napsal:
 

Pátrání po odcizeném kole

OD VÁS - 29. 6. 2017

Dne 29.6.2017 bylo odcizeno v odpoledních hodinách před lékárnou U Josefa horské celoodpružené kolo GIANT ANTHEM.
 

Vážený pane starosto

OD VÁS - 18. 6. 2017

Jsem občanem tohoto města a musím reagovat na Vaše vyjádření. Z těchto Vašich slov RADOVAN NECID: ZPOCHYBNĚNÍ ARCHITEKTONICKÉ SOUTĚŽE ZNEJISTILO SAMOSPRÁVY DALŠÍCH MĚST jsem velmi nešťastný. Tolik zloby vůči lidem, kteří mají, jiný názor. Nechápu Vaše myšlenkové postupy.
 

Hledám spřízněnou duši, která by měla chuť být se mnou jako spoluhráč v paralympijské sportu boccia

OD VÁS - 14. 6. 2017

Jsem žena, spastička (tělesně postižená), pohybuji se na elektrickém vozíku,potřebuji pomoci úplně ze vším co se týče hygieny, mám špatnou orientaci v prostoru ….
 

PODĚKOVÁNÍ

OD VÁS - 7. 6. 2017

V sobotu 27. 5. 2017 jsme na náměstí ve Velkém Meziříčí zažili nevšední den. Muzikanti dětem proměnili náměstí v koncertní prostor s velkým pódiem. Tento hudební den měl ještě jeden bonus a to ten, že se letos vybíralo pro nás, pro organizaci ALITERRA z.ú. (dříve sdružení Slepíši).
 

Chyba v Matrixu

OD VÁS - 10. 4. 2017

Je až k neuvěření, čeho jsou Američané schopni ve své snaze, zbavit se Bašára Asada, legitimního prezidenta Sýrie.
 

Proč Medové Království?

OD VÁS - 5. 4. 2017

Dne 1.4.2017 jsem byl přítomen divadelníků ochotnického spolku „Tastyjátr“ většina hereček a herců je opravdu z Velkého Meziříčí nicméně tasovského původu.
 

Vydání ZEMĚ EP

OD VÁS - 7. 3. 2017

Tak a je to tady, sto let čekání uplynulo jako voda, inkoust na papíru se ve studiu proměnil na jedničky a nuly a po masteringu Michalem Kopřivou v Tvision se během pár dní objeví na kazetách a v digitální podobě jako ZEMĚ EP.
 

Vzpomínka na Ivana Petrů

OD VÁS - 4. 2. 2017

Lidé přicházejí i odcházejí. S některými je lepší se ani nepotkat, odchod jiných zabolí. Já osobně řadím zprávu o odchodu Ivana do té druhé kategorie. Alespoň v mých vzpomínkách zůstane jako člověk, se kterým jsem sice ne vždy a ve všem bezvýhradně souhlasil, ale který nikdy nebyl zlý, zákeřný …

Zobrazit celý článek

 

Chamtivost

OD VÁS - 24. 1. 2017

„Tak nám zase podražili, paní Milerová“, řekl by Švejk při pohledu na stále rostoucí ceny.

Zobrazit celý článek

 

Jak je to s knihou přání a stížností?

OD VÁS - 4. 12. 2016

Opravdu se můžete zeptat nebo i poradit pracovníkům tohoto města? Naše město na svých webových stránkách uveřejňuje knihu přání a stížností kde mohou občané psát různé návrhy, připomínky nebo dotazy týkající se dění ve městě.

Zobrazit celý článek

 

Nákupní vozíky v Kauflandu šíleně kopou

OD VÁS - 13. 9. 2016

Také už se vám to v našem meziříčském Kauflandu stalo?

Zobrazit celý článek

 

Poděkování

OD VÁS - 8. 8. 2016

Chtěla bych poděkovat touto cestou majiteli vozidla SPZ: 2J1 3270 za velice ohleduplné parkování u OD KAUFLAND dne 4.8.2016.

Zobrazit celý článek

 

Okolo jedné otázky

OD VÁS - 10. 7. 2016

Dne 30tého června jsem využil toho, že naše město Velké Meziříčí navštívil prezident republiky pan Miloš Zeman k tomu, abych mu položil jeden a dva doplňující dotazy.

Zobrazit celý článek

 

Tak to vidím já…

OD VÁS - 13. 4. 2016

Žijeme dnes v opravdu divném světě. Na jedné straně boj o moc a bohatství, zanechávající za sebou ožebračené národy umírající hlady. Na straně druhé náboženský fanatismus, po němž zůstávají ruiny kdysi slavných měst a budov, a masové hroby nešťastníků.

Zobrazit celý článek

 

Pozdav z daleké Tazmánie

OD VÁS - 14. 3. 2016

Eronika, cestující páreček z Velkého Meziříčí, je na svojí **2**cestě kolem světa**2** už nějaký ten rok a při jejich posledním dobrodružství, na místě s nejčistčím vzduchem na planetě, je napadlo začít se o cestovní zážitky dělit formou krátkých článků s přiloženými fotkami.

Zobrazit celý článek

 

Ve Váš slavný den

OD VÁS - 8. 3. 2016

Jako vždy je v tento významný den, pro ženy po celém světě namístě jim poblahopřát a sklonit se před tím, jak důležitou roli hrají i v životě nás, mužů.

Zobrazit celý článek

 

Zdravím tímto srdečně moje „Milé Ženy“

OD VÁS - 5. 1. 2016

Dovolím si prostřednictvím internetových novin podat vysvětlení mého náhlého odchodu z nové gynekologické ambulance **2**Kablo**2** ve Velkém Meziříčí, U Tržiště 3.

Zobrazit celý článek

 

Velké Meziříčí jako Las Vegas

OD VÁS - 2. 1. 2016

Už před nějakým pátkem skončila rekonstrukce Jupiter Klubu a obyvatelé Velkého Meziříčí, sídlící na ulici V Jirchářích si oddechli, že konečně zmizela těžká i hlučná technika. Tajně také doufali, že se město postará i o to, aby stavitel uvedl celý pozemek do původního stavu. Je totiž dost lidí, kteří si tudy krátí cestu do práce, či na nákupy. Žel se tak nestalo.

Zobrazit celý článek

 

Pozdrav ze Sydney z Austrálie od rappera a cestovatele YaKnow?Checka! z Velkého Meziříčí

OD VÁS - 23. 12. 2015

Rapper a cestovatel YaKnow?Check! z Velkého Meziříčí na Vysočině v jedné osobě se po kratší odmlce hlásí v tento sváteční čas se svojí vánoční verzí rapu.

Zobrazit celý článek

 

Multikulti…

OD VÁS - 15. 12. 2015

Patřím, stejně jako mnozí nejen obyvatelé České republiky, ale i mnoho ostatních obyvatel Evropy do skupiny lidí, kteří se při pohledu na běsnící zfanatizované islamisty dívají s obavou do budoucnosti.Bojím se o budoucnost našich dětí, jimž zanecháváme naši přítomnost ve stavu, že se jim budou jen velmi těžko vychovávat jejich potomci.

Zobrazit celý článek

 

Dotace na sport ve Velkém Meziříčí

OD VÁS - 14. 12. 2015

Blíží se nám konec roku a každoroční schvalování městského rozpočtu. Ve Velkém Meziříčí není moc zvykem vysvětlovat různé veřejné věci, spíše se kolem nich vytváří mlhový obal. Chtěl bych zde otevřít a trochu vysvětlit otázku sportu.

Zobrazit celý článek

 

K jednomu výročí

OD VÁS - 8. 11. 2015

Dne 25. listopadu 1895 se v malé vesničce Hroznatíně na Českomoravské vysočině narodil selské rodině, která zde několik pokolení hospodařila, syn.

Zobrazit celý článek

 

Řízená destabilizace Evropy?

OD VÁS - 12. 8. 2015

Problém s uprchlíky zachvátil celou Evropu. Státy se snaží řešit následky tohoto exodu a hledají ve svých rozpočtech peníze, byť třeba jen na přechodné ubytování nekončící vlny imigrantů. Občané se začínají dělit, na ty, co mají s uprchlíky problém a na ty, kteří se snaží jejich pohnutky pochopit. Tak je to i u nás v České kotlině, v srdci Evropy.

Zobrazit celý článek

 

101 balinských dalmatinů

OD VÁS - 17. 7. 2015

Jako z pohádky 101 dalmatinů si nyní mohou připadat majitelé fenky z Balin.

Zobrazit celý článek

 

Dopis tasovského vojáka z Afganistánu

OD VÁS - 8. 7. 2015

Ahoj Láďo, opět Tě zdravím z místa na Blízkém východě vzdálené z Prahy vzdušnou čarou 4 700 km, nebo dostupnými pozemními komunikacemi jízdy autem přes 6 300 km.

Zobrazit celý článek

 

Jeden z názorů na protikuřácký zákon

OD VÁS - 15. 6. 2015

Stejně jako téměř na vše ostatní, není ani reakce na tento nový zákon jednotná. Chápu nekuřáky, kteří si mnou ruce, že se kouření vytlačí i z podniků, kde jej dosud musí tolerovat, ale…

Zobrazit celý článek

 

Nová GYNEKOLOGICKO-PORODNICKÁ ambulance ve Velkém Meziříčí

OD VÁS - 20. 3. 2015

Milé Ženy :-) s velkou radostí Vám zasílám zprávu o nové GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÉ ambulanci, která bude pro Vás otevřena od 1.6.2015 pod záštitou **2**Mudr. Oldřich Šottner s.r.o.**2** v prostorách zdravotního střediska **2**Kablo**2** - U Tržiště 2191/3.

Zobrazit celý článek

 

Oslava Ženství

OD VÁS - 8. 3. 2015

Opět se v kalendáři objevuje datum 8. března. Datum, které znají ženy po celém světě.

Zobrazit celý článek

 

Velká Šachová partie

OD VÁS - 5. 3. 2015

Jsem si stále víc vědom toho, že jsem (stejně jako drtivá část celého lidstva) pouhou figurkou v šachové partii, hrané na obrovské šachovnici, zvané planeta Země.

Zobrazit celý článek

 

Mezi paneláky na Bezděkově chybí dětské hřiště i chodníky

OD VÁS - 25. 2. 2015

Už mnoho let bydlím v jednom z paneláků na Poštovní ulici a po přečtení článku o rozdělení přebytku z financování města jsem se rozhodla, že by bylo vhodné, aby se o tuto oblast začal někdo konečně zajímat.

Zobrazit celý článek

 

Uranový důl – hrozba nejen pro naše zdraví a zdraví našich dětí, ale i odliv obyvatelstva

OD VÁS - 9. 1. 2015

Že je těžba uranu zdraví nebezpečná, ví i malé dítě. Mechanismy těžby se od let minulých nezměnily.

Zobrazit celý článek

 

Střípky

OD VÁS - 19. 11. 2014

Kdysi jsem napsal článek o paradoxech naší doby, a věděl jsem, že jeho obsah není konečný. Své dnešní zamyšlení bych spíše nazval STŘÍPKY.

Zobrazit celý článek

 

Bioplynce chybí jímka?

OD VÁS - 14. 10. 2014

V neděli došlo u bioplynky k většímu odtoku smrduté tekutiny a zbytků biomasy, která nebyla nijak zachycována a volně stékala směrem dolů k Balinskému údolí-viz přiložené obrázky.

Zobrazit celý článek

 

Malé zamyšlení

OD VÁS - 29. 9. 2014

V dnešní uspěchané a přetechnizované době se stále více opomíjejí u dětí i dospělých různé pohybové aktivity. V rodinách se stále více času věnuje sezení u televizorů, počítačů, tabletů.

Zobrazit celý článek

 

Poznámky k rekonstruování kašny na meziříčském náměstí

OD VÁS - 11. 9. 2014

Kašny u nás již ztratily svoji původní funkci zásobovat obyvatele měst pitnou vodou. Nyní plní pouze funkci estetickou, přinášející do měst zajímavé oživení důležitých prostranství.

Zobrazit celý článek

 

Poděkování za záchranu života

OD VÁS - 9. 9. 2014

Chtěla bych veřejně poděkovat neznámému člověku, který 25. srpna asi kolem 9.40 hod kousek od Domu zdraví zachránil život mé babičce.

Zobrazit celý článek

 

YaKnow?Check! zdraví Medřičáky z daleké tichomořské Samoy

OD VÁS - 7. 9. 2014

Talofa všichni příznivci rapu a cestování, zdraví vás rapper, Mc, Dj a cestovatel z Velkého Meziříčí v jedné osobě YaKnow?Check! aka Virus.

Zobrazit celý článek

 

Den otevřených dveří ZŠ a MŠ Oslavice - poděkování

OD VÁS - 3. 9. 2014

 

Poděkování

OD VÁS - 31. 8. 2014

 

Pouze tabulky, nebo i lidský přístup?

OD VÁS - 30. 8. 2014

 

Komu prospějí sankce?

OD VÁS - 11. 8. 2014

 

Kde na to vzít?

OD VÁS - 7. 7. 2014

 

Srdce z pouti nezarmoutí

OD VÁS - 23. 6. 2014

 

Otevřený dopis pro Povodí Moravy a Město Velké Meziříčí poukazující na stav břehu u Nového Svitu

OD VÁS - 30. 5. 2014

 

Kudy, tudy cestičkou přes Meziříčí…

OD VÁS - 28. 5. 2014

 

Vzpomínka na parašutisty skupiny CALCIUM

OD VÁS - 4. 5. 2014

 

Nakupuju, nakupuješ, nakupujeme…

OD VÁS - 13. 4. 2014

 

Pravidelná a odborná údržba zajišťuje bezchybný provoz topného zařízení

OD VÁS - 1. 4. 2014

 

Tož už fakt neviem

OD VÁS - 31. 3. 2014

 

Oranžová revoluce v černém

OD VÁS - 23. 2. 2014

 

Tušení souvislostí

OD VÁS - 5. 1. 2014

 

Trochu objektivity

OD VÁS - 4. 1. 2014

 

Silvestrovská vyjížďka na Dědkov

OD VÁS - 2. 1. 2014

 

Další Sýrie?

OD VÁS - 16. 12. 2013

 

Klub Jabbapoint ve VM je otevřen teprve krátce, ale už nyní si nebuduje příliš dobrou pověst

OD VÁS - 2. 12. 2013

 

K nedožitým stým narozeninám P. Aloise Ambroze

OD VÁS - 14. 11. 2013

 

Není KOPEC jako kopec...

OD VÁS - 29. 10. 2013

 

Ano, máme po volbách

OD VÁS - 27. 10. 2013

 

Před volbami, bděme...

OD VÁS - 18. 10. 2013

 

Před volbami, dodatek

OD VÁS - 13. 10. 2013

 

Pane Bože za co?

OD VÁS - 4. 10. 2013

 

Beskydská sedmička 2013

OD VÁS - 19. 9. 2013

 

Chytrý to člověk, který . .

OD VÁS - 15. 8. 2013

 

Jenom se pro Bůh nevciťovat!!!

OD VÁS - 8. 8. 2013

 

TAK CHOĎ BABO PĚŠKY!

OD VÁS - 5. 8. 2013

 

Jsem již opravdu velmi znechucen

OD VÁS - 27. 6. 2013

 

Otevřený dopis starostovi

OD VÁS - 31. 5. 2013

 

Z VESNY rovnou do ...

OD VÁS - 23. 5. 2013

 

Slavíme naše osvobození

OD VÁS - 8. 5. 2013

 

Čest práci

OD VÁS - 1. 5. 2013

 

Občanské sdružení na ochranu přírody oslovilo zastupitele občanů našeho města

OD VÁS - 23. 4. 2013

 

Jarní cyklistické kilometry na Mallorce

OD VÁS - 18. 4. 2013

 

Pokračování chudoby v Čechách

OD VÁS - 18. 3. 2013

 

Spěchej pomalu

OD VÁS - 21. 2. 2013

 

Totální zkrat ČT při MS v biatlonu

OD VÁS - 7. 2. 2013

 

Navždy nás opustil Libor Dobrovolný

OD VÁS - 5. 2. 2013

 

Baba Jaga na rozhledně fajťákové...

OD VÁS - 28. 1. 2013

 

Pro smutné voliče Karla

OD VÁS - 28. 1. 2013

 

Přízraky dějin

OD VÁS - 27. 1. 2013

 

Než to smažou

OD VÁS - 14. 1. 2013

 

Nekonečný boj – zvítězí lidé či drobný hmyz???

OD VÁS - 14. 1. 2013

 

Co s tím, co s nimi?

OD VÁS - 6. 1. 2013

 

Vítejte v Novém roce

OD VÁS - 2. 1. 2013

 

Přáníčko přidej, ať je nám VŠEM hej...

OD VÁS - 2. 1. 2013

 

Ať žije Absurdistán!

OD VÁS - 8. 12. 2012

 

Historické fotografie Velkého Meziříčí

OD VÁS - 6. 12. 2012

 

Jak se zachová rodič, když nezbedné dítko nedodrží slib? Dostane přinejmenším pětadvacet na holou

OD VÁS - 24. 11. 2012

 

STO procentní účast na TANEČNÍM parketu...

OD VÁS - 18. 11. 2012

 

Osobní pohovor aneb jak nepřijít o práci dřív, než ji získáte

OD VÁS - 24. 10. 2012

 

Bazénový šok

OD VÁS - 22. 10. 2012

 

Povolební glosa

OD VÁS - 21. 10. 2012

 

Unikátní fotografie autobusové linky Velké Meziříčí -Tasov

OD VÁS - 16. 10. 2012

 

Dopravní anarchie na Paloukách

OD VÁS - 5. 10. 2012

 

Otevřený dopis

OD VÁS - 2. 10. 2012

 

K volbám do krajských zastupitelstev

OD VÁS - 1. 10. 2012

 

Nový školní rok je tady

OD VÁS - 3. 9. 2012

 

Česká televize pokračuje v manipulaci s krajskými volbami

OD VÁS - 29. 8. 2012

 

Poplach u pravice

OD VÁS - 19. 8. 2012

 

Vraťte se na zem a do krajů

OD VÁS - 14. 8. 2012

 

Zamyšlení „O jednom zloději“

OD VÁS - 27. 7. 2012

 

Problémy s kanalizací na Mírové

OD VÁS - 23. 7. 2012

 

Léto budiž pochváleno…

OD VÁS - 8. 7. 2012

 

Není kalamitní stav, pravil strážník

OD VÁS - 21. 6. 2012

 

Když dva dělají totéž…

OD VÁS - 14. 6. 2012

 

Vladimír Binar na Velké Meziříčí nezapomněl

OD VÁS - 13. 6. 2012

 

Glosa týdne - 16. díl: Likvidace družstevnictví

OD VÁS - 3. 6. 2012

 

Zcela naivně jsem si myslel...

OD VÁS - 29. 5. 2012

 

Obyvatelce Měřína již došla trpělivost s kamiony na sil. II/602

OD VÁS - 25. 5. 2012

 

Válka je vůl

OD VÁS - 8. 5. 2012

 

Jmenoval se Josef Hakl

OD VÁS - 3. 5. 2012

 

Obrazem: Pearlštejn v Tasově

OD VÁS - 28. 4. 2012

 

Prvomájové setkání občanů ve Žďáře nad Sázavou

OD VÁS - 26. 4. 2012

 

Milí - Tance chtiví

OD VÁS - 24. 4. 2012

 

„Pokusy“ České televize

OD VÁS - 24. 4. 2012

 

Úmrtí literáta: Karel Švestka

OD VÁS - 19. 4. 2012

 

„Kometa“ je naživu

OD VÁS - 13. 4. 2012

 

Kam se poděl HOMO SAPIENS?

OD VÁS - 29. 3. 2012

 

Spisovatel Karel Švestka zemřel

OD VÁS - 13. 3. 2012

 

Trochu objektivity

OD VÁS - 6. 3. 2012

 

ZA SLÁVKEM SMIŠOVSKÝM – vzpomínka na rodáka z Vysočiny

OD VÁS - 28. 2. 2012

 

Masopustní veselí….

OD VÁS - 22. 2. 2012

 

Rozloučení s kamarádkou

OD VÁS - 31. 1. 2012

 

Není čokoláda, jako čokoláda?

OD VÁS - 19. 1. 2012

 

Pojem relativní…

OD VÁS - 9. 1. 2012

 

MOJI MILÍ...

OD VÁS - 3. 1. 2012

 

Tak jsou tu opět po roce…

OD VÁS - 24. 12. 2011

 

O mrtvých jen dobře

OD VÁS - 22. 12. 2011

 

Moje malá vzpomínka na Václava Havla

OD VÁS - 20. 12. 2011

 

MOJE MALÉ ZAMYŠLENÍ

OD VÁS - 17. 12. 2011

 

Po čem každý z nás skutečně touží???....

OD VÁS - 10. 12. 2011

 

Když zubaři ordinují…

OD VÁS - 7. 12. 2011

 

Žít v Meziříčí není jak v tej Třebíči

OD VÁS - 3. 12. 2011

 

Měla jsem OBROVSKÝ problém…

OD VÁS - 2. 12. 2011

 

Být učitelem je posláním…

OD VÁS - 29. 11. 2011

 

Ach ty školy…

OD VÁS - 24. 11. 2011

 

Komu ku prospěchu?

OD VÁS - 23. 11. 2011

 

O cizích slovech…

OD VÁS - 13. 11. 2011

 
Facebook Twitter g+ Youtube
Bleskovky Foto info
BELLAVITA: Nové domy
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

CHYTKA - přijmeme zaměstnance
TOPlist