30 druhů RUMŮ!
Dnes je 18. srpna 2019, svátek má Helena, zítra Ludvík.
  • Dálnice je uzavřena, pokládá se most na Fajťák.
  • Na zimním stadionu už se mrazí ledová plocha. Aktuálně má asi 1cm.
  • Vše je připraveno na noční zvedání mostu. Obří jeřáb je na místě.
  • Dnes se ve Velkém Meziříčí koná sraz malých vozdiel Fiat. Dopoledne se sekalo na čtyři desítky vozů na Fajtově kopci pod rozhlednou. Měli zde i závod zručnosti se zavázanýma očima.
  • Stavba mostku přes potok ve Stránecké Zhoři na hlavní silnici II/602 je téměř dokončena. Jezdit se zde však má až od konce září.

Roztržitost za volantem je příčinou až čtvrtiny dopravních nehod

OSTATNÍ ZPRÁVY - 16. 8. 2019

Tři čtvrtiny řidičů se těsně před nehodou věnují okolnostem, které snižují jejich koncentraci na dění na silnici. Mezi nejčastější příčiny, jež narušují řidičovu pozornost, patří mobilní telefony, rozhovory se spolujezdci, denní snění nebo billboardy a jiné reklamy v okolí vozovky. Na nepozornost za volantem upozorňuje kampaň Ty to zvládneš.
 

Století nestora hasičů v Kraji Vysočina Karla Herolda

OSTATNÍ ZPRÁVY - 13. 8. 2019 | FOTOGALERIE

Rodina, přátelé a desítky uniformovaných hasičů si v sobotu 10. 8. 2019 v Bazilice minor Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše ve Žďáru nad Sázavou 2 pietně připomnělo nedožit sté narozeniny osobnosti hasičstva Karla Herolda.
 

Město nabízí k prodeji byt na ulici Hornoměstská

OSTATNÍ ZPRÁVY - 8. 8. 2019

Město Velké Meziříčí vyhlásilo veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na prodej bytu č. 9 o velikosti 3+1 na adrese Hornoměstská 113/65 ve Velkém Meziříčí.
 

Novinka v moderní obecní komunikaci – Mobilní Rozhlas umožní občanům pochválit obec

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 8. 2019

Nahlásit problém, dát podnět ke zlepšení, ale i pochválit dobře odvedenou práci.
 

Most Vysočina: Pro plnění harmonogramu je klíčová koordinace všech činností

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 8. 2019

Rozhovor na téma dálniční most Vysočina ve Velkém Meziříčí.
 

Průzkum internetu v domácnostech v ČR

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 8. 2019

V rámci splnění cíle Evropské komise, aby 50 % evropských domácností mělo internetové připojení rychlejší než 100Mbit/s, představilo Ministerstvo průmyslu a obchodu záměr spolupracovat s kraji na administraci finančních prostředků Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.
 

Desátý ročník Truckshow opět podpořil Nesu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 4. 7. 2019

Poslední červnovou sobotu se již po deset let setkávají příznivci kamionů a velkých aut v Šeborově u Velkého Meziříčí.
 

Výměnný pobyt v Polsku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 6. 2019 | FOTOGALERIE

Ve dnech 10. - 17. června 2019 se někteří studenti ze tříd 6.A a 2.C zúčastnili výměnného pobytu s lyceem v polském městě Tomaszów Mazowiecki.
 

4.A ze ZŠ Školní - Zakončení projektu Abeceda peněz

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 6. 2019 | FOTOGALERIE

Ve středu 12. června 2019 se jarmarkem v České spořitelně ve Velkém Meziříčí uzavřel více než dvouměsíční projekt Abecedy peněz třídy 4. A ze ZŠ Školní.
 

Deváťáci ze ZŠ Školní navštívili divadelní představení

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 6. 2019

Ve středu 12. 6. žáci devátých tříd ze ZŠ Školní navštívili divadelní představení ŠAKALÍ LÉTA v Horáckém divadle v Jihlavě.
 

Žák ZUŠ Velké Meziříčí Vít Nedoma získal vynikající ocenění na mezinárodní soutěži

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 6. 2019

Ve dnech 1. a 2. června 2019 se konala na brněnské Konzervatoři XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019.
 

Česká komora architektů vyhlásila již 4. ročník České ceny za architekturu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 6. 2019

Soutěžní přehlídka je otevřena architektonickým realizacím postaveným na území České republiky za posledních pět let. Již tradičně kredit České ceny za architekturu podporuje prestižní sedmičlenná mezinárodní porota. Význam České ceny za architekturu je rovněž v celoroční a regionální propagaci architektury. Mezinárodní odborná porota již vybrala z přihlášených 186 staveb do užšího okruhu díla, která budou zveřejněna v podvečer 10. června při slavnostním nominačním večeru v Praze.
 

V sobotu se běží půlmaraton. Na náměstí bude omezeno parkování

OSTATNÍ ZPRÁVY - 4. 6. 2019

V sobotu 8. června bude upraven průjezd a poté úplně uzavřen vjezd na Náměstí.
 

Dobrovolníci pomáhali na Kociánce v Březejci

OSTATNÍ ZPRÁVY - 31. 5. 2019

Stejně jako každý rok, tak i letos patří velké poděkování zaměstnancům organizací, kteří se zapojili do akcí „Dobrovolnický den“.
 

Žáci ze ZŠ Oslavice se zúčastnili Malotřídní olympiády v Třebíči

OSTATNÍ ZPRÁVY - 31. 5. 2019

Dne 30. května se žáci ze Základní školy Oslavice zúčastnili Sportovní olympiády malotřídních škol na Sokolském stadionu v Třebíčí.
 

Muzikanti dětem 2019 - poděkování

OSTATNÍ ZPRÁVY - 29. 5. 2019

V sobotu 25. května proběhl na Náměstí ve Velkém Meziříčí již 13. ročník charitativního koncertu Muzikanti dětem.
 

Na Základní škole Sokolovská se kouzlilo

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 5. 2019 | FOTOGALERIE

Vyrazit ráno jako obvykle do školy a potkat hned u vstupu místo školníka oblíbeného Hagrida s velkým chlupatým psem mohli žáci ZŠ Sokolovská v pátek 17. května. V té době se totiž na druhém stupni konal projektový den s názvem „Škola kouzel“, který zanesl žáky i pedagogický sbor do kouzelnického světa.
 

Kosatky na OMČR v Písku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 5. 2019

Slunečný víkend 17. - 19. května 2019 patřil v jihočeském městě Písek tanečnímu stylu line dance.
 

Dětem svědčí výuka venku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 5. 2019

Dvoudenní mezinárodní konferencí v Balinách vyvrcholil několikaletý projekt EDUGARD, jehož vedoucím partnerem je ekocentrum Chaloupky o.p.s. Do projektu je dále zapojena brněnská Lipka, Jihočeská univerzita a spolek Přírodní zahrady. Rakouskou stranu zastupuje Vysoká škola z Vídně a sdružení Natur im Garten z dolnorakouského Tullnu. Projekt je podpořen z programu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020.
 

Centrum Kopretina podporuje rodinu v pěti zařízeních okresu Žďár nad Sázavou

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 5. 2019

S nástupem letního času přichází i rozšíření nabídky centra Kopretina o veřejné akce pořádané pro rodiny s dětmi ve venkovním prostředí. Centrum, které provozuje svoji činnost v pěti zařízeních v okrese Žďár nad Sázavou, je pro případné zájemce otevřeno v Radešínské Svratce, v Bystřici nad Pernštejnem, Radostíně nad Oslavou, Velkém Meziříčí a Žďáře nad Sázavou.
 

Škola na Světlé hostila čtyři zahraniční stážisty v rámci projektu Edison

OSTATNÍ ZPRÁVY - 8. 5. 2019

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí je partnerskou školou mezinárodního projektu Edison, který spojuje mladé lidi odlišných národností a kultur.

Zobrazit celý článek

 

Poutavé vyprávění malířky Lidmily Vodičkové-Dohnalové

OSTATNÍ ZPRÁVY - 3. 5. 2019

V úterý 30. dubna Vlastivědná a genealogická společnost hostila malířku Lidmilu Dohnalovou.

Zobrazit celý článek

 

Přípravy na pálení čarodějnic vrcholí!!!

OSTATNÍ ZPRÁVY - 30. 4. 2019

Pojďme si společně zopakovat základní pravidla.

Zobrazit celý článek

 

Den Země - Hlína v rukou člověka

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 4. 2019

Kolikrát v životě jsme měli ruce umazané od hlíny a rozpačitě se rozhlíželi, kam bychom si je nenápadně otřeli? A jistě máme všichni v paměti slova maminky, když jsme jako nadšené dětičky vyráželi za dobrodružstvím: „A neumaž se!“ Letošní Den Země na Chaloupkách Velké Meziříčí – Ostrůvek vybízel k pravému opaku: „Pojďme, sáhněme si na hlínu, umažme se od ní, modelujme, malujme a plácejme! No prostě se s ní pořádně seznamme a užijme si jí.“ Však také tento speciální program, který připravili lektoři Chaloupek, nesl lákavý a trošku tajemný název Hlína v rukou člověka. Pozvání ke krásně strávené dopoledne přijalo na osmdesát účastníků, kteří přijeli ze Základní a praktické školy Velké Meziříčí, Stacionáře NESA, Domova bez zámku, Domova pro seniory Velké Meziříčí a Domova s pečovatelskou službou Velké Meziříčí. Ti všichni se nejen nebáli od hlíny trochu umazat, ale vytvářeli krásné a zajímavé hliněné reliéfy, vydali se pod povrch na lov bezobratlých, kde je nejvíce zaujala larva kovaříka, chvostoskoci a stínky. Ti nejnadšenější se pak vlastníma rukama pustili do výroby žížal z keramické hlíny malby – pochopitelně hlínou. Šťastní a špinaví – šťastní hodně, špinaví přiměřeně, ale hlavně plni silných zážitků opouštěli Ostrůvek. Krásné počasí a rozkvetlou třešeň zařídil ten nad námi, finančně akci podpořilo Zdravé město Velké Meziříčí a Kraj Vysočina.

Zobrazit celý článek

 

Střelci z Dózy ovládli ligu mládeže – již popáté!!!

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 4. 2019

V sobotu 13.dubna 2019 se ve Žďáru nad Sázavou uskutečnilo 4. a poslední kolo střelecké ligy mládeže v sezóně 2018/2019.

Zobrazit celý článek

 

Na dopravním hřišti na Oslavické proběhnou hned dvě dopravní soutěže

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 4. 2019

Dopravní soutěž mladých cyklistů (dále jen soutěž) vyhlašuje Ministerstvo dopravy – BESIP se spolu-vyhlašovateli, kterými jsou Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Policejní prezidium Policie České republiky, Český červený kříž, Ústřední automotoklub ČR, Auto­klub České republiky a další orgány a organizace.

Zobrazit celý článek

 

Sezóna 2018/2019 v loutkovém divadle

OSTATNÍ ZPRÁVY - 20. 4. 2019

Letošní sezóna loutkového divadla začala netradičně již v září, a to na velkém sále Jupiter clubu, kde jsme odehráli pohádku Adámek mezi broučky.

Zobrazit celý článek

 

Sbírka pro sportovce Ondru

OSTATNÍ ZPRÁVY - 15. 4. 2019

Dětem ze Základní a mateřské školy Oslavice velmi učarovala přednáška nevidomého sportovce Ondřeje Zmeškala.

Zobrazit celý článek

 

Spolupráce Hotelové školy Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí se základními školami

OSTATNÍ ZPRÁVY - 4. 4. 2019

V návaznosti na spolupráci s místními základními školami i školami z okolí Velkého Meziříčí pořádala Hotelová škola Světlá a SOŠŘ 2. 4. 2019 jarní gastrosoutěž, a to pro žáky 6. a 7. tříd ZŠ pod názvem O zlatou vařečku a pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ Zdobím, zdobíš, zdobíme.

Zobrazit celý článek

 

Hasiči v neděli vyprostili uvízlou osobu ve studni

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 4. 2019

V neděli 31. března v 16.51 hodin vyjížděli hasiči z Velkého Meziříčí k uvízlé osobě ve studni.

Zobrazit celý článek

 

Soutěž o nejlepší obrázek hasičské techniky budoucnosti

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 3. 2019

Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR vyhlašuje 11. ročník projektu - Dávají za nás ruku do ohně - pod záštitou generálního ředitele HZS ČR genmjr. Drahoslava Ryby soutěž o nejlepší obrázek hasičské techniky budoucnosti.

Zobrazit celý článek

 

Tanečnice zářily ve Světlé nad Sázavou

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 3. 2019

Tři skupiny děvčat z kroužku Pompony pod vedením Marie Bajerové reprezentovaly 17. 3. 2019 Dózu – středisko volného času Velké Meziříčí na taneční soutěži „Světlá tančí 2019“.

Zobrazit celý článek

 

Velkomeziříčští skauti uspořádali kurz Meziřečí pro začínající vedoucí z Vysočiny

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 3. 2019

V Třebíči a v Brtnici se na dvou víkendech sešlo 21 mladých skautů z Jihlavy, Moravských Budějovic, Luk nad Jihlavou, Polné, Jemnice a Velkého Meziříčí, aby se připravili na vedení dětí.

Zobrazit celý článek

 

Opětovný úspěch Hotelové školy Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 21. 3. 2019

15. března 2019 jsme se tradičně zúčastnili celorepublikové gastronomické soutěže s mezinárodní účastí v Kroměříži, která se uskutečnila pod záštitou MŠMT, hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka, prezidenta Asociace kuchařů a cukrářů ČR Bc. Miroslava Kubece a WACS CONTINENTAL DIRECTOR CENTRAL EUROPE, prezidenta Asociace hotelů a restaurací Ing. Václava Stárka a předsedkyně Asociace číšníků ČR Bc. Blanky Musilové.

Zobrazit celý článek

 

Člověče, nezlob se v Oslavici

OSTATNÍ ZPRÁVY - 21. 3. 2019

V sobotu 16. 3. 2019 se u nás v Oslavici uskutečnil první ročník turnaje v deskové hře Člověče, nezlob se.

Zobrazit celý článek

 

4.A ze ZŠ Školní a „abeceda peněz“

OSTATNÍ ZPRÁVY - 20. 3. 2019

Naše třída se přihlásila do bezplatného zážitkového programu pro žáky 4. tříd finančního vzdělávání České spořitelny „Abeceda peněz“.

Zobrazit celý článek

 

Celé Česko rozehrají malí umělci. Program happeningu ZUŠ Open nově potrvá dva dny

OSTATNÍ ZPRÁVY - 18. 3. 2019

Ulice, náměstí a další veřejné prostory opět ožijí díky celostátnímu happeningu ZUŠ Open pestrým programem všeho druhu umění.

Zobrazit celý článek

 

Zumba aneb taneční fitness nově ve Sportovním centrum ve Velkém Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 18. 3. 2019

Přesně tak! Ve Sportovním centrum ve Velkém Meziříčí, které najdete za poštou můžete již od 25. března navštěvovat taneční fitness program Zumba, kde vás čeká hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady.

Zobrazit celý článek

 

Na ZŠ Sokolovská připravili ukázkovou hodinu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 3. 2019

Dne 13. března 2019 proběhla na ZŠ Sokolovská první opravdová vyučovací hodina s předškoláky.

Zobrazit celý článek

 

Deratizace města v roce 2019

OSTATNÍ ZPRÁVY - 16. 3. 2019

V souladu se zákonem o ochraně veřejného zdraví se ve Velkém Meziříčí uskuteční od 25.3. 2019 do 30.4. 2019 pravidelná ochranná deratizace.

Zobrazit celý článek

 

Jitrnice a masopustní veselí aneb jak se v domově pro seniory oživují tradice

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 3. 2019

V místním domově pro seniory se opět po roce odehrával pravý zabíjačkový koncert.

Zobrazit celý článek

 

Jak se v Centru Kociánka rodí noví lyžaři

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 2. 2019

Březejčtí uživatelé si letošní sníh užívají maximálně. Včera ukončili 3denní lyžařský výcvik pro začátečníky, který se konal kde jinde než na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí.

Zobrazit celý článek

 

Náhradní představení Richard III. bude 12. června

OSTATNÍ ZPRÁVY - 19. 2. 2019

Je znám nový termín náhradního divadelního představení.

Zobrazit celý článek

 

Valentýnský běh na lyžích 2019

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 2. 2019

Valentýna březejčtí oslavili i pohybem – uspořádali v historii první Valentýnský běh na lyžích – Březejcký okruh.

Zobrazit celý článek

 

ZŠ Sokolovská zve na zábavné odpoledne pro budoucí prvňáčky

OSTATNÍ ZPRÁVY - 13. 2. 2019

Vážení rodiče, budoucí prvňáčci! Srdečně zveme Vás i všechny budoucí prvňáčky na zábavné odpoledne, které se uskuteční dne 13. 3. 2019 od 15.00 hod. v budově ZŠ na Komenského ulici.

Zobrazit celý článek

 

Dráček Záchránáček

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 2. 2019

Dráček Záchranáček není jen maskotem hasičů a projektem v oblasti preventivně výchovné činnosti, ale hlavně velmi užitečným prostředkem při navázání komunikace u zásahů s malými dětmi. V loňském roce hasiči na Vysočině využili jeho pomoc u dopravních nehod a jiných mimořádných událostí ve třech desítkách případů.

Zobrazit celý článek

 

Nejsme šneci

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 2. 2019

**2**Nejsme šneci!“ Tak tento pokřik zněl na sjezdovce Svatý Petr v Krkonoších, kam letos vyjeli na pětidenní lyžařský pobyt uživatelé a sportovci z březejckého Centra Kociánka a TJ Březejc.

Zobrazit celý článek

 

Mezinárodní mistrovství ČR mladých odborníků v oblasti gastronomie

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 1. 2019

Od 17. ledna do 20. ledna 2019 se na brněnském výstavišti v pavilonu P uskutečnil již 25. ročník mezinárodní soutěže GASTRO JUNIOR BRNO 2019 - BIDFOOD CUP společně s 29. mezinárodním veletrhem průmyslu cestovního ruchu GO a 28. mezinárodním veletrhem turistických možností v regionech REGIONTOUR.

Zobrazit celý článek

 

Meziříčský betlém byl na výstavě v Třebíči

OSTATNÍ ZPRÁVY - 11. 1. 2019

Dřevěný deskový betlém z pozůstalosti velkomeziříčské malířky Zdenky Vorlové-Vlčkové byl od konce listopadu vystaven v třebíčském muzeu.

Zobrazit celý článek

 

Kubík vody bude od nového roku stát 99,20Kč. Zdraží tedy o 4,30Kč

OSTATNÍ ZPRÁVY - 11. 12. 2018

Předsednictvo Svazu vodovodů a kanalizací Žďársko na základě podrobné analýzy vnějších vlivů a provozních nákladů zpracovaných VODÁRENSKOU AKCIOVOU SPOLEČNOSTÍ, a. s., divizí Žďár nad Sázavou, schválilo dne 29. 11. 2018 cenu vodného a stočného na rok 2019 s účinností od 1. 1. 2019.

Zobrazit celý článek

 

Domácí hospic Vysočina má nového primáře

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 12. 2018

 

Společné zahájení adventu Asociací Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 12. 2018

 

V Meziříčí můžete nově naladit 14 digitálních radií

OSTATNÍ ZPRÁVY - 4. 12. 2018

 

Předvánoční návštěva klientů Domova pro seniory dětmi ze ZŠ Školní

OSTATNÍ ZPRÁVY - 26. 11. 2018

 

„Století proletělo“ naší školou jako vítr…..

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 11. 2018

 

Beseda s Luborem Šušlíkem

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 11. 2018

 

Ve dnech 9. - 10. listopadu proběhl druhý ročník kulturního festivalu BEZMEZ(d)

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 11. 2018

 

Psí zkoušky kynologického klubu Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 20. 11. 2018

 

Mámo, táto, pojď se mnou…

OSTATNÍ ZPRÁVY - 20. 11. 2018

 

Podzimní běh březejckými lesy

OSTATNÍ ZPRÁVY - 16. 11. 2018

 

Obranáři v Martinicích

OSTATNÍ ZPRÁVY - 13. 11. 2018

 

Kosatky úspěšně na Czech Open

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 11. 2018

 

Den bez bolístek pro MŠ

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 11. 2018

 

Zimní pneumatiky se vyplatí používat po celou zimu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 31. 10. 2018

 

ROSSMANN ve Velkém Meziříčí se představil v novém

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 10. 2018

 

„Den bez úrazu“ s Dózou

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 10. 2018

 

Canisterapie je v Nese oblíbená

OSTATNÍ ZPRÁVY - 16. 10. 2018

 

Děti ze ZŠ Školní na návštěvě Domácího hospice Vysočina

OSTATNÍ ZPRÁVY - 12. 10. 2018

 

Zástupci města poblahopřáli úspěšné studentce fyziky Veronice Deketové

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 10. 2018

 

Dětské odpoledne plné zábavy a her s Výchovným ústavem

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 10. 2018

 

Jazyky v číslech na ZŠ Oslavická

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 10. 2018

 

Na Světlé nabízejí kurzy

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 9. 2018

 

Evropský týden mobility na DÓZE

OSTATNÍ ZPRÁVY - 26. 9. 2018

 

Účast žáků z Oslavice na orientačním běhu v zámeckém parku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 9. 2018

 

Dejte hasičům svůj hlas!!!

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 9. 2018

 

Oblastní charita Žďár nad Sázavou otevře v úterý odpoledne všechny své dveře

OSTATNÍ ZPRÁVY - 20. 9. 2018

 

Ředitelství silnic a dálnic o víkendu zprovozní modernizovaný úsek D1 Velké Meziříčí – Lhotka

OSTATNÍ ZPRÁVY - 14. 9. 2018

 

V Česku už brzy začne mezinárodní vojenské cvičení Ample Strike + MAPA PRŮLETŮ

OSTATNÍ ZPRÁVY - 23. 8. 2018

 

Skautování v novém školním roce

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 8. 2018

 

Ve středu 8. srpna 2018 ve 12.00 zazní sirény na památku padlých vojáků

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 8. 2018

 

Studenti gymnázia již podeváté uspěli v dějepravné soutěži

OSTATNÍ ZPRÁVY - 19. 6. 2018

 

Pozvánka na cykloakci Zlaté kolo Vysočiny 2018

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 6. 2018

 

Pozor v sobotu 9. června dojde k uzavření náměstí z důvodu konání půlmaratonu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 6. 2018

 

Pro Vysočinu platí výstraha před velmi silnými bouřkami

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 6. 2018

 

Muzikanti dětem 2018 – poděkování

OSTATNÍ ZPRÁVY - 30. 5. 2018

 

Velké poděkování za 12. ročník Muzikanti dětem

OSTATNÍ ZPRÁVY - 28. 5. 2018

 

Poděkování za Bezpečnost na silnici

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 5. 2018

 

Kosatky úspěšně na Mistrovství v Písku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 5. 2018

 

Gastronomické soutěže ve Světlé

OSTATNÍ ZPRÁVY - 18. 5. 2018

 

Velké poděkování statečným

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 5. 2018

 

Velkomeziříčský domov pro seniory obhájil při auditu vysoký standard poskytované péče

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 5. 2018

 

Nové vybavení elektrodílny na HŠ Světlá a SOŠŘ Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 5. 2018

 

Dětská organizace Royal Rangers uklízela naše město

OSTATNÍ ZPRÁVY - 3. 5. 2018

 

V březnu obdrželo od ČSSZ důchod 488 sto a víceletých důchodců, převažovaly ženy

OSTATNÍ ZPRÁVY - 2. 5. 2018

 

Centrum pro rodiče s dětmi Kopretina ve Velkém Meziříčí slaví deset let s Charitou

OSTATNÍ ZPRÁVY - 29. 4. 2018

 

3.A ze ZŠ Školní vyhrála 1. místo ve výtvarné soutěži s OVOCENTREM

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 4. 2018

 

Kosatky z DÓZY bodovaly

OSTATNÍ ZPRÁVY - 26. 4. 2018

 

Filipojakubská noc bez zbytečných rizik

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 4. 2018

 

Budou vybírat nové desatero problémů

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 4. 2018

 

Na gymnáziu besedovala dokumentaristka Olga Špátová

OSTATNÍ ZPRÁVY - 24. 4. 2018

 

V divočině na Ostrůvku se nikdo neztratil

OSTATNÍ ZPRÁVY - 23. 4. 2018

 

Stacionář NESA uklízel Kunšovec

OSTATNÍ ZPRÁVY - 22. 4. 2018

 

Návštěva z Autismo Burgos na Březejci

OSTATNÍ ZPRÁVY - 19. 4. 2018

 

Na Světlé chystají gastronomický seminář

OSTATNÍ ZPRÁVY - 17. 4. 2018

 

Poděkování za benefiční koncert pro Nesu

OSTATNÍ ZPRÁVY - 14. 4. 2018

 

Zábavné odpoledne s předškoláky

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 4. 2018

 

Výměnný pobyt mezi studenty GVM a studenty střední školy z italského Turína

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 4. 2018

 

Setkání zasloužilých funkcionářů sborů dobrovolných hasičů okrsku Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 4. 2018

 

Středoškoláci a budoucí učitelé: Odmítáme levnou jízdu za horším vzděláním

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 4. 2018

 

Krajské kolo recitační soutěže „Já a básnička“

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 4. 2018

 

Zápis dětí do 1. tříd Základní školy a Praktické školy Velké Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 4. 2018

 

Život na Březejci

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 4. 2018

 

Velikonoční úterý dětí ze ZŠ Školní v Domově pro seniory

OSTATNÍ ZPRÁVY - 5. 4. 2018

 

Sociální služby města Velké Meziříčí pořádají zájezd do Kroměříže

OSTATNÍ ZPRÁVY - 29. 3. 2018

 

Uživatelé Nesy jsou aktivní i mimo prostory stacionáře

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 3. 2018

 

Na Ostrůvku se dřevořezá pro radost

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 3. 2018

 

V soutěži Česko zpívá 2018 je Ema Zejdová z Velkého Meziříčí. Podpořte ji SMSkou

OSTATNÍ ZPRÁVY - 23. 3. 2018

 

Blíží se změna ve vysílání DVB-T. V multiplexu ČT Sport nahradí Déčko a Art

OSTATNÍ ZPRÁVY - 15. 3. 2018

 

Velké poděkování za 18. Charitativní ples Centra Kociánka, pracoviště Březejc

OSTATNÍ ZPRÁVY - 12. 3. 2018

 

E.ON testuje unikátní službu. Při výpadcích elektřiny nově pomohou s informováním obyvatel hasiči

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 3. 2018

 

MINIŠKOLIČKA na Oslavické

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 3. 2018

 

Společnost Agro Měřín žádá občany, aby nejezdili po loukách a polích

OSTATNÍ ZPRÁVY - 6. 3. 2018

 

Vážení rodiče, budoucí prvňáčci!

OSTATNÍ ZPRÁVY - 5. 3. 2018

 

V práci policisty může být vaše budoucnost

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 2. 2018

 

Kulíšci z kvarty se vydali zdolat Bludiště

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 2. 2018

 

Co je CENTRUM KOCIÁNKA, pracoviště Březejc

OSTATNÍ ZPRÁVY - 23. 2. 2018

 

Fajťák vás zve na akci Lyžování do jedné

OSTATNÍ ZPRÁVY - 21. 2. 2018

 

Domov pro seniory provoněly jitrnice a prošel průvod masopustních masek

OSTATNÍ ZPRÁVY - 12. 2. 2018

 

Mladí fotbalisté z Polska ve Velkém Meziříčí

OSTATNÍ ZPRÁVY - 11. 2. 2018

 

Prodejna Lidl ve Žďáru nad Sázavou získá nový interiér

OSTATNÍ ZPRÁVY - 8. 2. 2018

 

Informace o přijímacím řízení na střední školy v kostce

OSTATNÍ ZPRÁVY - 2. 2. 2018

 

Oznámení o změně místa neurologické praxe prim. MUDr. Jiřího Čechovského

OSTATNÍ ZPRÁVY - 1. 2. 2018

 

Firma SANBORN změnila vlastníka

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 1. 2018

 

Z přednášky VGS o Singapuru

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 1. 2018

 

V Domově pro seniory se chystá další jedinečná akce - vystoupení VUS ONDRÁŠ

OSTATNÍ ZPRÁVY - 10. 1. 2018

 

Na Světlé nabízí celoživotní vzdělávání pro každého, stačí si vybrat

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 1. 2018

 

Vánoční otevírací doba výstavy Svět kostiček

OSTATNÍ ZPRÁVY - 13. 12. 2017

 

Mediaservis nabízí přes 260 nových pracovních pozic v kraji Vysočina

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 12. 2017

 

Uživatelé Nesy zpívají, tančí a pečou cukroví

OSTATNÍ ZPRÁVY - 7. 12. 2017

 

Asociace Velké Meziříčí tvořila v Lavičkách

OSTATNÍ ZPRÁVY - 4. 12. 2017

 

Poděkování všem návštěvníkům vernisáže

OSTATNÍ ZPRÁVY - 30. 11. 2017

 

Druhý ročník „LEGRANDO“

OSTATNÍ ZPRÁVY - 27. 11. 2017

 

Milá návštěva na ZŠ Školní

OSTATNÍ ZPRÁVY - 11. 11. 2017

 

Kosatky úspěšně na Czech Open v Písku

OSTATNÍ ZPRÁVY - 9. 11. 2017

 

O Malajsii vyprávěl genealogům rodák z Tasova

OSTATNÍ ZPRÁVY - 8. 11. 2017

 

Třeťáčci ze ZŠ Školní opět na návštěvě v Domově pro seniory

OSTATNÍ ZPRÁVY - 3. 11. 2017

 

Stolní kalendář pro rok 2018

OSTATNÍ ZPRÁVY - 31. 10. 2017

 

Jak jsem dělal na Lipně barmana

OSTATNÍ ZPRÁVY - 26. 10. 2017

 

Dóza uspořádala soutěž Den bez úrazu pro žáky základních škol

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 10. 2017

 

Dóza připravila pro děti z mateřských škol akci Den bez bolístek

OSTATNÍ ZPRÁVY - 25. 10. 2017

 

Warning: include(banner-stripe.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/31258/virtual/www/inc_kategorie.php on line 234

Warning: include(banner-stripe.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/31258/virtual/www/inc_kategorie.php on line 234

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'banner-stripe.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/31258/virtual') in /data/web/virtuals/31258/virtual/www/inc_kategorie.php on line 234
Facebook Twitter g+ Youtube
Kam vyrazit... DNES ZÍTRA
HKP METAL hledá zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist