• Dóza středisko volného času dnes slavnostně na Komenského ulici otevřela nové prostory. Zároveň se konal den otevřených dveří.
  • Strážníci dohlížejí na bezpečnou cestu školáků k provizorní autobusové zastávce.
  • Na obchvatu u Oslavice se stala další z nekonečné řady dopravních nehod. Podrobnosti včetně videa připravujeme...
  • Kašna na náměstí byla po sezóně vypuštěna a zastřešena.

Lyžařský pohár Vysočiny - Fajtův kopec

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 5. 3. 2016 - komentářů 0

V neděli 28.2. pořádal Ski klub Velké Meziříčí další díl LPV.

Tento závod se měl původně konat v Hlinsku, pro nedostatek sněhu se ale přesunul na Fajtův kopec. Přestože toto rozhodnutí padlo pouhé 2 dny před závodem, pořadatelé stihli vše perfektně zorganizovat a i počasí nakonec docela klaplo.

Závod tradičně začínal kategorií Myšáci, kde závodily předškolní děti. Po nich přišla na řadu přípravka, ve které vybojoval Tomíno Malec bronzovou medaili. Následovali Předžáci, zde Natka Malcová obsadila druhé místo a pro třetí místo si dojela Dana Harvey a Martin Vondráček. Nejúspěšnější pro Ski klub VM byla kategorie Mladší žákyně, kde velkomeziříčské lyžařky obsadily všechny 3 stupně – vítězná Hanka Krčálová byla následována Sárou Strnadovou a Zuzkou Rašovskou. Ve starších žákyních si s tratí nejlépe poradila Katka Neumanová, byla stříbrná, mezi chlapci potom Honza Vondráček bronzový. Druhou zlatou pro VM vybojovala v kategorii Dospělí Tereza Neumanová.

Poslední 2 díly LPV se konají za týden v Novém Městě.

Výsledky:

1. – Hanka Krčálová, Tereza Neumanová
  2. - Natálie Malcová, Sára Strnadová, Katka Neumanová
  3. - Dana Harvey, Martin Vondráček, Zuzka Rašovská, Honza Vondráček

Autor: Ivo Doležal

8. 2. 2021 - Sára Strnadová opět na bedně. Ve Francii ovládla závod kategorie FIS junior

Ve francouzské Isole 2000 probíhaly závody ve snowboardcrossu.

25. 1. 2021 - Sáru Strnadovou porazila v Colere jen olympijská vítězka

První dva snowboardcrossové závody kategorie FIS roku 2021 hostilo 16.1. italské Colere.

9. 4. 2021 - VIDEO: Finálová zlatá jízda Sáry Strnadové

Vítězná finálová jízda z ruského Krasnojarsku snowboardcrossové závodnice Sáry Strnadové, která ji vynesla zlatou medaily a hlavně titul mistryně světa!

25. 3. 2021 - Sára Strnadová z Velkého Meziříčí je světovou juniorskou šampionkou ve snowboardcrossu

Velký úspěch na juniorském mistrovství světa v Krasnojarsku si tento týden ve snowboardcrossu připsala rodačka z Velkého Meziříčí Sára Strnadová.