• Město aktuálně nechává předělávat bývalý internát zemědělky na byty pro seniory.
  • Policisté pátrají po pachateli, který posprejoval vrata garáže na Bezručově ulici.
  • Ve Lhotkách mají nové multifunkční hřiště, hned jak to počasí dovolí začne sloužit veřejnosti.
  • Stále máte možnost vidět betlém lesních zvířátek předzahrádce domu č.16 ve Lhotkách.

Finále DRFG ligy mužů MKVM již tento čtvrtek

SPORT - MALÁ KOPANÁ - 1. 6. 2016 - komentářů 0

Fotky ze semifinále.

Attaco se utká s týmem La Bucañeros ve čtvrtek 2. června od 19:45 na umělé trávě za ZŠ Školní!

Pozvnánka na akci na facebooku:

Semifinále se odehrálo v pondělí za účasti prvních 4 týmů tabulky.

Celkově padlo 16 gólů a dá se říci, že favorité své fanoušky nezklamali. Obě utkání se hrály ve vysokém tempu při zapadajícím slunci a početní fanoušci mohi být velmi spokojeni s podívanou na obou hřištích.

Attaco - Kittydogs United  6:1

Vítěz základní části nic nepodcenil a od začátku se snažil diktovat tempo zápasu. Již v páté minutě agilní Hynek Ráček levačkou zahájil střelecké hody celého semifinále.

Attaco velmi často obléhalo pokutové území Kočkopsů a již po poločase vedlo 3:0. Na straně hostů byl nejaktivnější Vojta Bradáč, který vstřelil aspoň čestný gól v 50. minutě.

Kočkopsům se nakonec stalo osudným nejspíš to, že nenastoupili ve větším počtu. Attaco rozstřílelo Kittydogs United 6:1 a sebevědomě kráčí vstříc finále.

*****

La Bucañeros - Botafogo  6:3

Souboj velezkušených proti fotbalovým nadějím velkomeziříčského fotbalu.

Přestřelkou byl i druhý souboj o finále. Ve středu pole se odehrával vyrovnaný souboj, ale produktivita byla na straně domácích. Když poločas Bykanýři vedli již 3:0 zdálo se rozhodnuto.

Po změně stran dokonce vedli v 39. minutě 5:0 a klobouk dolů před mladým týmem Botafogo, že zápas nevzdal a zkusil korigovat výsledek. To se hostům podařilo jen částečně souboj dopadl hokejovým výsledkem 6:3.

Bukanýři si kvalitní jarní částí soutěže zajistili druhé místo a nyní stanou ve finále proti rivalovi, týmu Attaco.

Autor: za MKVM Honza Bílek