Dnes je 27. září 2022, svátek má Jonáš, zítra Václav.
  • V Radnické ulici dnes byly opraveny hned čtyři kanály.
  • Městská liga hokeje slaví 20 let, v neděli se uskutečnil exhibiční zápas, kterému předcházelo předání pamětního poháru.
  • Ve městě funguje další box na uložené zásilky. Tentokrát je přepravní společnosti GLS a najdete jej na rohu ulic Bezděkov - Nad Gymnáziem.
  • Ve Velkém Meziříčí s největší pravděpodobností někdo skočil z dálničního mostu. Podrobnosti zjišťujeme.
  • Proti Rosicím bylo doma rozhodnuto již během první půle. FC VM A vs Rosice 0:3 (0:3). Fotogalerie ze zápasu na našem FB profilu.

Přátelské fotbalové utkání starých pánů

SPORT - FOTBAL - 20. 9. 2009 - komentářů 0

FC VM nastoupilo ve žlutých dresech.

V sobotu 12.9.2009 vyjeli velkomezeříčští staří páni do Ostrožské Lhoty u Kunovic, kde sehráli přátelské utkání s místní fotbalovou jedenáctkou.

Velké Meziříčí ve složení Radek Janák, Otta Němec, Karel Kružík, Michal Troščák, Jarda Kořínek, Pepa Kopečný, Milan Puzrla, Pavel Pártl, Martin David, Milan Večeřa, Laďa Hladík, Mirek Souhrad, Jan Smejkal a Milan Todorov pod vedením Jarda Mynáře sehrálo s místní jedenáctkou vyrovnané utkání.

Nejdříve skórovali domácí hráči a ujali se vedení 1:0 ve 20. min, ještě v prvním poločase vyrovnal Mirek Souhrada, který do přestávky stihl zvýšit na 1:2. Ve druhé půli se sice podařilo Honzovi Smejkalovi zvýšit na 1:3, ale potom se náš tým dostal pod tlak domácích a jen díky skvělému Radku Janákovi skončil zápas 2: 3.

Po zápase pro nás domácí připravili pohoštění, kde nechyběla domácí slivovice a ani čerstvý burčák, někteří naši hráči tu vydrželi do pozdních nočních hodin.

Autor: -myn-

24. 6. 2022 - Starší přípravka fotbalu - hodnocení sezóny

Sezóna začala již 3.ledna a hned se najelo na 3 tréninky v týdnu.

4. 4. 2022 - Důležité venkovní vítězství nad Slováckem B

Naši fotbalisté přivezli z venkovního duelu 22. kola MSFL tři body za vítězství 0:1. O důležité výhře rozhodl povedenou dalekonosnou střelou Petr Dolejš.

31. 7. 2022 - V MOL Cupu jdeme dál!

Stejně jako minulý rok postupujeme přes Havlíčkův Brod do prvního kola MOL Cupu. Tentokrát se však výhra nerodila tak lehce. Hrál se hodně bojovný fotbal, chvilkami se na hřišti dost jiskřilo. Nicméně...